Samsung I9100 Galaxy S II - prasklý přední rámeček

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ladis.k 27. 11. 2011 22:41

Ahojte.Stala se mi nemilá věc a to ta, že jsem si v pátek bez jakéhokoli pádu všiml prasklého předního rámečku nad úrovní loga.Telefon mám měsíc a od prvního dne v ochr.obalu,takže bez jedinného škrábanečku.Už to někdo zaregistroval tady na fóru?Počítám,že mi reklamaci uznají bez problémů.

// Fíla: žádám autora příspěvku o doplnění typu telefonu, jinak diskuze bude zamčena!
Naposledy upravil Fíla dne 29. 11. 2011 09:44, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
ladis.k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 11. 2011 04:40

Telefon je to jaký?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lan111 28. 11. 2011 19:53

Omlouvám se.Jedná se o Samsung Galaxy s II i9100
lan111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lan111 7. 12. 2011 19:36

tak Britex mě dnes šokoval.ačkoliv je telefon nový bez jediného škrábance či mechanického poškození důvod zamítnutí:mechanické poškození!s dohodou o ceně opravy.cena 2.460 bez DPH!!!to mě fakt dostalo do kolen.dnes jsem tam psal e-mail s poučením toho co to znamená třeba studený spoj v plastu či obyčejná vada materiálua a pod.zatím jsem byl slušný.to co Britex předvádí je neuvěřitelné.už jsem s nima měl špatnou zkušenost ohledně výměny LCD u iphonu.nakonec to vyměnili i s omluvou.ale až na mé urgence s poučením o jakou vadu se jedná. jak to dopadlo dám brzy vědět.zatím
lan111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wlkosjirgen 31. 1. 2012 19:47

Zdravím.
Jen by mě zajímalo jak to dopadlo u reklamace. Mám přesně ten samý problem. Mezi U a N mi to prasklo.
Wlkosjirgen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arminn 8. 3. 2012 19:43

Ahoj, mě se stala ta samá věc, prasklý rámeček na dvou místech v horní části tel, u konektoru Jack... Tel. mi ani jednou nespadl, nikde ani škrábaneček. A reklamaci mi neuznali, a nabídli mi nezáruční opravu, a to celého LCD displaye, a za nepatrnou částku 2.960,- a to bez DPH ...
arminn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zamis 7. 8. 2012 14:12

taky mam prasklej ten stribrnej ramecek. je to krasna rovna prasklina, ze to vypada skoro jako nejakej spoj.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lu-mo 17. 8. 2012 20:29

Ten rámeček se á sehnat třeba tady:

http://www.protelefon.cz/93-145-13344/k ... -cerny.php

Ale ta výměna není úplně jednoduchá, asi bych to svěřil spíš nějakému servisu...

-- 17. 8. 2012 21:30 --

Lu-mo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod willism 18. 9. 2012 18:52

Ale chápej, telefon za 15000 se sám od sebe rozpadá... Mám také naprosto odprýskaný rámeček, který tvoří nějaká stříbrná barva přelitá tmavou pevnou ale křehkou vrstvou. Telefon jsem dnes odnesl na reklamaci a čekám s jakou přijdou a s čím se budu muset poprat abych dokázal že samsung udělal chybu a použil nevhodný materiál. Cena je srovnatelná s iphonem kde se kvalita zpracování diametrálně liší. Vzhledem k tomu že jsem fanda Androida vrátím se v příští volbě k HTC
willism
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gabriel.1x 14. 11. 2013 00:53

Galaxy S II vlastním sedm měsíců a tři praskliny rámečku. Nabídnuta mimozáruční oprava. Uspěl někdo s reklamací? Využil někdo služby soudního znalce? Pokud ano, kolik stálo posouzení? Jak zněl závěr posouzení? Budu vděčný za odpověď. První Samsung a velké zklamání, znovu do něj nepůjdu. Plast mi nevadí, ale taková kvalita je ostuda. A Samsung tvrdí, že nezaznamenali praskající rámečky u S II.
1.JPG

2.JPG

3.JPG
gabriel.1x
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků