Samsung sgh-e300 - obecna diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LordProtektor 16. 4. 2005 15:27

lze pridat na tento mobil nejake vylepseni??treba zmenit predni tapetu za obrazek??
LordProtektor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza_ 16. 4. 2005 18:05

Jakou přední tapetu máš na mysli? Na tom malém vnějším displayi? Tak telefon umožňuje jenom 4 základní nastavení, ale nebylo by vůbec špatné, moct si tam dát svojí vlastní tapetu. Ovšem nevim jak :-(

A na tom hlavním si můžeš dát cokoliv. Téměř ...

Ale taky by mě zajímalo, jestli a jak si ho někdo poupravil (a nemyslím tím přehrání firmware), např. nějakou JAVA aplikací atd.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LordProtektor 16. 4. 2005 19:20

jo myslim ten vnejsi.to vim ze jsou tam pouze 4.a nejsou nejake programy k tomuto mobilu??
LordProtektor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza_ 17. 4. 2005 15:24

Programů je plno. Záleží na tom, co chceš, aby ten program uměl. Jsou k němu programy na hudbu, na obrázky, na komunikaci s PC, s IrDa atd. Ale řekl bych, že tapeta na předním displayi asi změnit nepůjde :-(

Některé programy, nebo spíš aplikace se dají stáhnout z netu v JAVĚ, ale v drtivé většině to jsou hry a na ty kašlu. Marně shánim např. e-mailovéh klienta (pokud nějaký existuje), ICQ aplikaci, nebo něco užitečného.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LordProtektor 17. 4. 2005 19:12

taky premyslim neco uzitecneho.lze treba aktivovat infraport abych se mohl propojit s ostatnima mobilama a posilat fotky a hudbu??
Nebat se a nekrast. T.G.M.
LordProtektor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza_ 19. 4. 2005 14:48

Tak to se obávám, že nejde. Ono totiž Samsung a infraport jaksi nejde moc dohromady. Mně osobně se nepodařilo spojit můj a E-700. A s jinýma značkama to údajně nejde vůbec, mezi Samsungama se někdy zadaří. Zajímalo by mě, komu se to podařilo. Ono i spojení infra-PC je taky někdy hodně těžko uskutečnitelné. Zkrátka Samsung má nejraději kabel :)
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 4. 2005 16:31

lojza píše:Zkrátka Samsung má nejraději kabel :)-/quote]

Souhlasím, používal sem jeden čas k připojení k netu Samsung S500 a pak E700, nejlepším řešením byl kabel, v polovině délky kabelu byla sdířka na konektor nabíječky. Spojení bylo stabilní.
Co se týče posílání multimédií přes infra, tak na to u Samsungů zapomeňte.
dejv
Naposledy upravil dejvidek dne 19. 4. 2005 16:48, celkově upraveno 1
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lojza_ 19. 4. 2005 16:46

Taky používám kabel (MA-8220) a maximální spokojenost. Dokonce má prý být i nabíjecí, ale to mi nefunguje. Ovšem nevadí, všechno ostatní jede, jak má :)
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Awake 27. 4. 2005 15:19

Zdravim. Co se da na tento mobil nahrat pres kabel? Zkousel jsem zatim zvuky a obrazky a nic mi neslo. Pouzivam easy GPRS. Existuje nejaky lepsi program?
Awake
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lojza_ 27. 4. 2005 23:20

Tak lepší. Easy GPRS je dobrý program. Zvládá všechno tak, jak má. Bohužel se často stane, že se nepodaří spojit mobil s PC (můj případ).

Pochopitelně, že nejlepší je si ke každému kabelu pořídit program, který je přímo určený ke komunikaci mobilu a PC pro konkrétní typ kabelu.

A co se dá nahrát přes kabel? Obrázky a melodie (plus jejich úpravy). Co víc taky telefon umí že :). Jinak v tom prográmku se dají psát SMS-ky, upravovat adresář, MMS-ky a někdy umí i nabít telefon.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Awake 30. 4. 2005 10:43

Takze Javu nahrat na samsung e300 je mozne jenom pres wap jo? To je docela blby:(
Awake
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Janson 3. 5. 2005 11:57

Jaky soft pouzivate pro spravu E300?
Diky
Janson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lojza_ 4. 5. 2005 14:58

Tak já používám program, který sem si stáhl přímo ze stránek http://global.mobileaction.com/ ke kabelu, co mám. Ten prográmek se jmenuje Handset Manager. Funguje bez chyby.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LordProtektor 26. 5. 2005 22:35

Ma e300 opakovane buzeni?? pokud jo tak kde se teda nastavuje a jak si nastavim ab me budily jenom vybrace?
Nebat se a nekrast. T.G.M.
LordProtektor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza_ 29. 5. 2005 17:30

Opakované buzení má. Teď nevim, jestli myslíš opakované buzení denně v nějakou hodinu, nebo jeden budík, který se opakuje po několika minutách. Má obojí. Buzení denně v každou hodinu lze nastavit od pondělí do pátku, nebo od pondělí do soboty. Jestli se ale tenhle budík opakuje po pár minutách nevim, nepoužívám ho. Ale používám upomínky v kalendáři, a ty opakovaný budík mají. Myslim, že po 4minutách. Pak se dá nastavit jeden budík v určitou hodinu. Ten je bez opakování. A pak je tam denní budík. Ten ti zvoní každý den v danou hodinu. Ovšem taky jenom jednou a konec, bez opakování.

A jak si nastavit ty vybrace? Asi jen tak, že večer zapneš tichý režim, kdy celý telefon jenom vybruje. Budí mě to v pohodě.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků