Samsung E590 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod j.brucek 14. 5. 2007 15:20

Přeji všem krásný den.
Zajímalo by mě, zda se v ČR objeví tento krásný telefon? :) Případně pokud ano, tak kdy. Koho by zajímalo, jak telefon vypadá, foto zde-> http://www.gsmarena.com/3gsm_2007_repor ... -129p4.php

Předem všem děkuji za odpověď :)
j.brucek
Junior

Odeslat příspěvekod mANGEL 31. 5. 2007 14:15

Neviem ako v Cechach, ale na Slovensku ludia velmi po bar-type Samsungoch netuzia...ale vzhladom na to, ze na cesky trh sa dostane viac telefonov, ratam, ze by mohol aj tento...je to dost lacny 3MPx s AF...
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nady 12. 10. 2007 20:12

U O2 je už k mání 8) .
nady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slávek 12. 10. 2007 21:04

Po 5 měsících se to dalo čekat.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 8. 2. 2008 00:08

Pouziva nekdo tento telefon? Je to celkem nenapadny pristroj a kdybych nahodou neshledl fotku v sekci "Ukazte nam svuj mobilek" ani bych o jeho existenci nemel paru......na netu se o nem prilis nemluvi.
Recenze je zde: http://mobilmania.sk/Mobilnetelefony/Ar ... XPS=&EXPA=
a zde: http://mobil.idnes.cz/maly-a-ultralehky-vseumel-za-solidni-cenu-recenze-samsung-e590-pt1-/mob_samsung.asp?c=A071208_014025_mob_samsung_ada
Co se mi libi jsou rozmery a hmotnost,vzhledem k tomu co foun umi a ze ma 3.2Mpix AF Fotoaparat nemaji konkurenci,design je slusny i kdyz trochu strohy a nezazivny,dilenske zpracovani podle recenzi vyborne.

Skoda ze jsem o nem nevedel kdyz jsem kupoval W810i.....ted uz mam kandidaty na vymenu dva: Samsung e590 a Motorolu KRZR K1.Stavajici SE W810i neni spatny ale to prostredi mi moc nevyhovuje,telefon vrze a ovladaci kriz misto JOYe je podle me horsi,alespon u tohoto modelu....preklepy a mylny stisk tlacitek v pulkruzich jsou bohuzel na dennim poradku a dost to otravuje....zkracene SE uz asi ne.

EDIT:
Jeste k Samsung e590 Nejak mi nejde do hlavy ta cena....stoji 3100kc a SE K800i 6.5k nebo SE K770i 7k.Pritom jsou vybavou tyto telefony naprosto srovnatelne i fotoaparaty samsung ma jen mensi ctvercovy displej,to je jedine kde vyrobce setril,muze mi to nekdo vysvetlit? :shock:
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dantechno 18. 2. 2008 17:25

Mám ho pár dní takže:
Je malinkej a lehoučkej. Konstrukce je velice pevna - nicméně dlouhověkost prověří až čas. Dovolil bych si tvrdit že je kovovej aspoň mi to tak přijde ale nerýpal jsem do něj a nikde jsem o tom nenašel zmínku ale přijde mi to tak. Displej ujde až na čtvercový formát.
Trošku nevyužitá se mi zdají boční tlačítka - fungují jen v módu foťáku. Klávesnice není perfektni ale dá se na něm obstojně psát - jen při mačkání spodní řady pozor na to aby vám nevypadl z ruky.

Je to můj první samsung takže v ovládání trochu plavu ale menu je uděláno docela přehledně. U SMS nejde změnit zvuk a také mi vadí že po zmáčknutí joysticku se hned spustí net. řeším to prázdným datovým profilem. Foťák jsem ještě nezkoušel ale nemá diodu kterou jsem dřív rád používal jako lampičku.
Synchronizace s PC je v poho, hlásí se jako další disk ( mám tam 2GB micro SD).
Přehrávám na něm MP3 takže jsem si dokoupil redukci 3,5 mm. Přehrávač má i jednoduchý ekvalizer. Videa jsou na tom kvůli divnému formátu hůř - líp se dívá na ty v 4:3.
Baterie mi vydrží 3 dny ale to si sním pořád hraju. Myslím ale že dlouho nevydrží krytky na otvory pro kartu a nabíječku.

Jinak jsem zatím spokojený. jen nemůžu sehnat na tento model crystal case.

Víc toho zatím neřeknu :D Kdo chce ať se ptá
Dantechno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manuf 21. 2. 2008 13:58

Jak to vypadá s přehrávačem mp3? Podporuje adresáře, nebo nahází všechny songy do jednoho seznamu?
Pokud ty adresáře umí, tak jestli načte i podasdreáře vložené do adresáře (např. music/u2/výběr)?
Manuf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dantechno 21. 2. 2008 15:15

Pro Manuf:
No máš možnost vytvořit si čtyři playlisty a do těch si hudbu vybereš - zaškrtneš skladbu po skladbě a je jedno v jakém adresáři je....
Dantechno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manuf 21. 2. 2008 15:20

A vidím alespoň ty adresáře při vytváření playlistů? Jde mi o přehlednost když budu mít vícero alb... Takhle nic moc :-(.
A co fotografie, jdou na displayi zvětšovat při jejich prohlížení z telefonu? Prý je tam i prohlížeč doc a pdf, tak snad ano. Díky.
Manuf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dantechno 21. 2. 2008 15:41

Pro Manuf:
Samozřejmě vidíš všechny pod.. i adresáře , je to přehledné. Můžeš do playlistu vložit i jednoduše najednou celý adresář. Pokud najedeš do složky Music tak na displeji vidíš jméno adresáře , počet složek v něm ( třeba pokud tam budeš mít více alb od jednoho interpreta) a také počet souborů v adresáři

Fotografie zvětšovat jdou.
A prohlížení dokumentů je také funkční , často prohlížím xls
Dantechno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manuf 21. 2. 2008 15:48

Aha, tak to je použitelné...
A jedna drobnost, při zmeškaném hovoru či nové sms se objeví nějaká ikonka na displeji zamčeného/nepoužívaného tel? Jde mi o to aby se neustále nemusel telefon odemykat a rozsvěcovat a zkoumat. Za ty peníze dobrej telefon.
Manuf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dantechno 21. 2. 2008 16:02

Pro Manuf:

No pokud je telefon zamčený je také displej v šetřícím režimu ( zhasnutý ). Stačí zmáčknout jakékoliv tlačítko , to displej rozsvítí a napíše Pro odblokování stiskněte * . Tato zpráva po cca sekundě zmizí a vidíš na displeji tabulku s údaji : jméno odesílatele , čas a počet zpráv. Mimo to je v horní části displeje malá barevná ikonka signalizující novou zprávu. Pak už se můžeš rozhodnout jestli telefon odemkneš a zprávu přečteš... :D
Dantechno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cliff 22. 2. 2008 09:04

taky jsem ho nedavno objevil a za cenu 2800 mi prijde naprosto uzasny, takze ted vaham mezi timhle a Nokii 5310 ktera ma asi lepsi prehravac. tohle ma ale zase lepsi fotak.
chtel bych se zeptat, ma to zamek klavesnice na PIN ci heslo nebo jiny kod? dik.
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod Dantechno 22. 2. 2008 14:55

Pro Cliff:

Tak tuhle funkci jsem tam nenašel a popravdě ani neznám telefon ktarý ji mám.
Ale má funkci že odešle zprávu na tebou vybraná 2 čísla pokud je vyměněna sim karta. Což je super při krádeži.
Dantechno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cliff 22. 2. 2008 14:58

tak to je blby, uz jsem o nem zacinal uvazovat, tak asi pujdu do te 5310. ale vim ze to samsungy kdysi delaly a ze se dalo zamknout bud vsechno, nebo jen zvoleny obsah. skoda. dik za reakci.
Cliff
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků