Doporučte prosim BT nebo Dat. kabel k Samsungu D500

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rider 3. 5. 2005 11:49

Jake mate zkusenosti s propojenim D500 s PC pomoci Bluetooth nebo datoveho kabelu. Vlastnim tento telefon kratkou dobu zvazuju mezi obema moznostmi propojeni.
Jake jsou hlavni (ne)vyhody obou moznosti. Muzete mi doporucit nejake konkretni zarizeni? (prip. i nejaky solidni i-netovy obchod).

Dekuji.
rider
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 (novy) 3. 5. 2005 19:30

Pouzivam D500 s BT USB od MSI (konkretne model 6967). Vsetko funguje spolahlivo, dokonca lepsie ako s Nokiou 7610 ;-) Spokojnost. D500 ma (nato ze je to prvorodeny s BT) podla mna velmi spolahlivy BT.
Arrow79 (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digis(smazano) 10. 5. 2005 18:12

Podívej se sem:
http://www.vltava2000.cz/dk1/goodsdetai ... oodsID=267
921kbitů asi přes Bluetooth nedosáhneš :D
digis(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J-o-U 10. 5. 2005 19:35

V prve rade je potreba zvazit zda pouzivas nebo budes pouzivat telefon pro prehravani MP3, protoze jestli ano, tak pres BT je posilat je opravdu casove narocny. Zatimco pres kabel to bude xx /xkrat :D / rychlejsi. Na druhou stranu, pro prenos obrazku, melodii, apod postaci BT s prehledem. No a ze BT je bezdratove a kabel na drate urcite vis, cena je zhruba stejna, takze opravdu se rozmyslej podle toho co budes nahravat /sosat/ :wink:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rider 11. 5. 2005 06:35

Diky vsem za jejich rady,
nakonec sem se rozhodl pro BT, konkretne pro MSI Bluetooth USB Dongle a po tydnu zatim zadny problem. JE pravda ze je sice nekolikrat pomalejsi nez datak, ale nepouzivam mob zase tak casto pro poslech mp3 a video stahuju jednou za cas. Na vse ostatni bohate staci. Navic musim ocenit jeste jeho univerzalitu (az se za dva roky rozhodnu mobil vymenit, datovy kabel by mi s nejvetsi pravdepodobnosti zustal a ja musel kupovat dalsi ke konkretnimu MT). :wink:
rider
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digis(smazano) 12. 5. 2005 05:49

Neviděl bych to až tak žhavě. Já si před lety koupil univerzální kabel a teď jen v případě potřeby dokupuju koncovky. Na rozdíl od BT mi funguje se všemi telefony :D a okamžitě, bez nastavování nebo autorizací.
digis(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod knorek 1. 6. 2005 11:07

který bluetooth byste pro tento telefon doporučili?
za rozumnou cenu:-)
knorek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simpson(smazano) 5. 6. 2005 18:07

MSI 6967 - zarucena spolahlivost, na Slovensku stoji cca 1000 SK, u vas bude lacnejsi
simpson(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků