Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 3. 2019 10:48

Dvě užitečné aplikace pro Galaxy S10
https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 21. 3. 2019 10:51

však psal, že je to od zítra, tak si počkej a uvidíš
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 21. 3. 2019 11:06

tak pardon, myslel jsem ze to tam maji nove a v predstihu.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod WonderWoman88 21. 3. 2019 11:09

kultus píše:
WonderWoman88 píše:Cashback od zítra na novysamsung.cz.


To bych nenazval cashbackem, ikdyz to tak procesne funguje. Pouze pri koupi noveho telefonu samsung vykoupi "vas stary telefon". To si ho mohu prodat v bazaru a ze zkusenosti z poslednich dvou let se nevyplati prodavat samsungu (ani MP, ani O2 a pod.) Za lepsi foun dostanu opravdu vic v bazaru a za stary sunt nedostanu skoro nic. Zadny bonus nedavaji. Nebo mi neco uniklo?

:hm
Třeba to bude tak, že budeš muset z S9 doplatit 5K na S10E, a jelikož se S9 bazarově neprodají za víc jak 12, když za 10500 seženeš nové, tak by sis teda fakt nepomohl ;)
WonderWoman88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 3. 2019 11:14

RECENZE: Samsung Galaxy S10: Top mobil současnosti?

► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nigi 21. 3. 2019 13:35

Liší se nějak kvalita fotoaparátů u modelů S10 a S10+? Nebo jsou úplně stejné hardwarově i softwarově?
nigi
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 21. 3. 2019 13:43

letos jsou foťáky úplně stejný u normální verze i pluska, až na ten přední samozřejmě
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jinryd 21. 3. 2019 15:09

Ač mám 3/4 roku starou S9, nějak jsem se si na ni zvykl. Ale stále je to na mne velké. Proto jsem s radostí uvítal S10e s rovným displejem a hlavně velikostí S7. Nyní porovnávám a říkám si zda jsem neměl počkat na S11e :-)
Wifi je oproti S9 malinko slabší, ale naštěstí nevypadává a signál drží i když má jednu čárku. Co mě ale sejří nejvíc je fotoaparát. Zatímco ovladací panel na S9 zabíral cca 1/5 obrazovky na S10e je to 1/3 obrazovky kde nemůžete zaostřit. takže pokud fotím něco, kdy chci mít hlavní objekt v pravé části snímku (kde je ovladací panel fotoaparátu) musím telefon otočit o 180°abych mohl zaostřit na hlavní objekt (kdyby ho dělali ti kluci šikmoocí zasouvací bylo by po problému) :-(
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod JetBlack8 21. 3. 2019 15:26

Ja presel z Note9 na S10e (zvazoval sem jeste pixel 3 a s10, ale po vsech tech plackach co sem mel, sem uz chtel kompaktni telefon)

A damy a panove, naprosta spokojenost.
Po dlouhe dobe telefon kde muzu psat jednou rukou a uchop je jistej, slava.
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 21. 3. 2019 18:27

Tak to je teda markantní změna ve velikosti. Menší telefon je určitě lepší na nošení a ovládání, ale nemáš třeba problém se psaním na klávesnici?
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod czab 22. 3. 2019 06:20

Tak už týden jsem hrdým majitelem S10e a naprostá, naprostá spokojenost. Neskutečný telefon v malém těle. Nemám rád velké telefony.
ALE, dnes mě kolega znervoznil, že do samsungů se dávají dva fotočipy, jeden SONY, jeden samsung. Stahl jsem si apku na přečtení hardwaru a mám ten Samsung.
Je jeden z nich opravdu lepší a druhý horší? Mě přijde že telefon fotí nádherně.... Ale kolega pořád že ne, že SONY je o kus lepší...
MÁM: SLSI_SAK2L4_FIMC_IS
czab
Junior

Odeslat příspěvekod JetBlack8 22. 3. 2019 07:56

Tak klavesnici sem si zvetsil a se psanim si myslim ze je to naopak lepsi.
Pouzivam tu defaultni od Samsungu.
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 22. 3. 2019 08:23

No, ja take zvazuji prechod na S10e a to mam S9+. Jen mi trochu vadi, ze na S9+ mam 256 GB vnitrni pamet a tady je "jen"128. Treba se v Nemecku sezene verze s vice pameti... Znate nekdo dobry, levny a spolehlivy nemecky eshop?
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod red98 22. 3. 2019 09:12

czab píše:Tak už týden jsem hrdým majitelem S10e a naprostá, naprostá spokojenost. Neskutečný telefon v malém těle. Nemám rád velké telefony.
ALE, dnes mě kolega znervoznil, že do samsungů se dávají dva fotočipy, jeden SONY, jeden samsung. Stahl jsem si apku na přečtení hardwaru a mám ten Samsung.
Je jeden z nich opravdu lepší a druhý horší? Mě přijde že telefon fotí nádherně.... Ale kolega pořád že ne, že SONY je o kus lepší...
MÁM: SLSI_SAK2L4_FIMC_IS


Neexistuje recenzia, kde by bolo potvrdene, ze sony je lepsi ako samsung. To iste sa dialo pri galaxy s7 a ziadne rozdiely v kvalite fotiek tam neboli.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daveman01 22. 3. 2019 09:56

Nick Cave píše:Dvě užitečné aplikace pro Galaxy S10
https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx


Tak redakce mobilmania, čte naší diskuzi, psal jsem o tom v příspěvku a hle za dva dny článek :-) To jsem rovnou mohl napsat článek já a poslat na mobilmánii :-) :-)
daveman01
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků