Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod renek1 6. 10. 2018 17:16

hhitmen píše:Zdravím, je možnost u Note9 zakázat či povolit rychlé bezdrátové nabíjení? U note8 ta možnost byla a teď při položení na podložku od samsungu mi note9 nabijí pomalu. Díky za radu :)

Já to tam vidím
Přílohy
Screenshot_20181006-181248_Device maintenance.jpg
Note 8 Black N950F
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 7. 10. 2018 10:07

Zajímavé, já tam tu druhou položku nemám a zjevně ani kolega... Teď je otázka, jestli je to FW verzí, nebo hardwarem... Co máš za FW?
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 7. 10. 2018 10:15

Taky ji tam nemám. Mám českou distribuci s aktualizací se zabezpečením v září co přišla včera. To mě na androidu vždy fascinuje, že každý přístroj je jiný :D
hhitmen
Amatér

Odeslat příspěvekod fajn.snek 7. 10. 2018 11:05

Druhou položku tam uvidíte az po tom co použijete k Note 9 kompatibilní bezdrátovou nabuječku Samsung. Podobné je to u příslušenství, které se v Nastaveni zobrazí až po použití s telefonem. Pokud se jedná o neoriginální příslušenství tak se nemusí v nastavení korektně zobrazit/fungovat
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 7. 10. 2018 11:39

No opravdu. Origo nabíječku mám, ale jednou za čas mi začne nabíjet pomalu a je třeba ji odpojit. Teď jsem ji odpojil a dal nabíjet telefon a najednou už to v nabídce mám. Díky za radu..úplně jsem na to zapomněl, že jednou za čas musím nabíječku odpojit :D
hhitmen
Amatér

Odeslat příspěvekod Tyson 7. 10. 2018 14:52

Chci se zeptat majitelů CZ distribuce. Je krabice nějak zalepená, opatřená nějakou přelepkou a pod.? Ať jde poznat že se jedná o nerozbalené balení? Díky.
Tyson
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 7. 10. 2018 14:56

lapsi píše:Zdravím,moja skúsenosť s nákupom note 9 so Snapdragonom 845:
Objednaný z eglobalcentral.eu,(je to môj štvrtý mobil z tejto stránky a všetky funkčné+2 ročná záruka)verzia N9600 obsahujúca slovenčinu aj češtinu,obsahuje B20+silikonový priesvitný obal,po mojich skúsenostiach so s9+ a "pomalým" exynosom to bola jasná voľba.Samozrejmosť je ešte dual sim.

Jen blazen by tady koupil telefon a ty si nevymyslej a nedelej reklamu :oboze
Note8, OnePlus 3
alda.v
Junior

Odeslat příspěvekod lapsi 7. 10. 2018 15:41

vidím,že o nakupovaní mimo česka nemáš ani poňatia ,tak sa k tomu nevyjadruj
lapsi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomvalla 7. 10. 2018 16:13

Smim se prosim zeptat jak u telefonu docilim aby i v zhasnutem stavu chodily spravne fcb zpravy a radne se aktualizovaly widgety? Priklad pokud neprobudim telefon tak se neaktualizuje meteor radar widget a fcb messenger sice pipne ale konverzaci to donacita až po probuzeni telefonu a zapnuti aplikace. U huaweie tohle řešení bylo tusim někde v nastavení wifi a pak i v chranenych aplikacich.
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 10. 2018 19:31

Zkušenosti se Samsungem Galaxy Note 9

http://www.fony.sk/clanky/14565-skuseno ... axy-note-9
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomvalla 9. 10. 2018 08:52

Předchozí dotaz nebrat v potaz. Vše je ok :)

Nicméně bych se rád zeptal na nějakou selfie tyč / tripod k tomuto telefonu ? V zahraničí jsem natrefil na chválu Maono, ale tady nikde není k mání. Děkuji za případné tipy.
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod Orkimcek 10. 10. 2018 16:28

Zdravim Vas, tak ja mam tuto, bezdrotovu nabijacku ale tiez sa mi druha polozka neobjavi a zda sa mi, ze nabija pomaly ...

https://nabijacky-pre-mobilne-telefony. ... ep-ng930b/
Orkimcek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hhitmen 10. 10. 2018 20:43

U mě stačilo jen odpojit ze sítě a zase zapojit a pak už se nabíjelo rychle a ukázala se mi pak možnost volby nabíjení.
hhitmen
Amatér

Odeslat příspěvekod Orkimcek 11. 10. 2018 07:23

Neviem, kde je chyba, ale mne nabija len pomaly, polozka sa taktiez neobjavi ... ani po odpojeni a znovu pripojeni do siete
Orkimcek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fajn.snek 11. 10. 2018 09:05

Ahoj, a připojil jsi k nabíječce originál nabiječku s kabelem od Note ? Je potřeba nabíječka co dává 9 V, 1,67 A. Pokud to nefunguje tak mozná samsung něco změnil a je potreba novější model EP-N5100BB nebo EP-PG950BB
fajn.snek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor