Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mario355 23. 11. 2018 18:05

Jak je to s citlivostí signálu u Note 9 přátelé?Mám Note 4 a Galaxy J5(2016) a například ja J5 chytá signál lépe než favorizovaný Note 4.Můžete někdo porovnat Note 4 a Note 9?Děkuji
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod hosto7 24. 11. 2018 13:40

Ja si myslím že úplne v pohode a to teraz používam 2 simkarty kvôli datam
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 11. 2018 20:29

Jak vytvořit snímek obrazovky na Note 9

https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... nshot/amp/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod hosto7 29. 11. 2018 18:59

Aké máte skúsenosti s fóliou na displej. Už sa mi tam objavil tukanec a malé vlasové škrabance

-- 29. 11. 2018 18:59 --

Nemám tam fóliu tak preto sa pýtam
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamil.25 1. 12. 2018 15:26

hosto7- Ihned po zakoupení jsem tam měl sklo 9H Tempered Glass od firmy Tactical ale sklo jsem vyhodil protože se po okrajích začal usazovat prach a vypadalo to hrozně.
Pak jsem mobil používal bez ničeho a za týden jsem si na displeji všimnul malých škrábanců i když nevím z čeho,mobil mám jenom v kapse bez ničeho a ted jsem si koupil PanzerGlass Premium. Mám 2 dny takže zatím nemůžu hodnotit ale drží lépe než minulé.
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod jekar 1. 12. 2018 17:49

Zdravím,prosím věděl by někdo co s tím,při každém otevření meseengeru když chci vědět kdo je aktivní,tak mě to píše čekám na sít,a teprve po pár minutách se to otevře,ale dělá to jenom při meseengeru,děkuju za odpověd.Luboš
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 2. 12. 2018 11:30

Ahoj,
Občas mi to taky dělá (S9), ale je to jednoznačně chybka na straně Facebooku. Pokud bude problém přetrvávat, zkus reinstalaci.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 3. 12. 2018 01:15

Jsem na tom stejně. Nebýt té hromady lidí s kterýma potřebuji být v kontaktu, tak celej Facebook letí do koše...
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomvalla 3. 12. 2018 11:24

o problematice s fcb mi ani nemluvte ... má otřesný jak messenger, tak i webovou verzi, která mi již několik měsíců neukazuje příspěvky na zdi ! (využívám jsem fcb jen jako komunikaci s páru lidma a vždy jsem to měl jako přehled novinek z různých tématických zařazení od zpráv po sport, pc hry, pejsky atd)

Messenger mi furt ukazuje připojuji k síti a taky neumí aktualizovat oznamování (dávno je zpráva přečtená a furt to problikává, dokud neotevřu aplikaci) .. je tam chyba v aktualizaci, když je appka zavřená nebo je zamčenej telefon, přitom mám jasně dané povolení, že se zavírat nemá i při vyplém displeji.

A přesně, jak píše hhitmen, já ovšem nemám hromadu, ale jen pár, ale už je to o síle zvyku a jinak by to dávno letělo do koše.
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 12. 2018 16:21

Návod: jak dostat Android 9.0 Pie na Samsung Galaxy Note 9

https://www.smartmania.cz/samsung-galax ... id-9-navod
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 12. 2018 00:09

Návod: jak dostat Android 9 Pie na Samsung Galaxy Note 9

https://www.smartmania.cz/samsung-galax ... d-9-navod/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfrolka 9. 12. 2018 12:40

Ahoj tak jsem se posunul k nakupu note 9 na vanoce ( nechtel jsem driv chci ho nechat pod stromek a nevydrzel bych to) muj pozadavak byl koupit ho za solidni cenu a dat ho do firmy a odecist dph ( snizit si tim dph a danovy zaklad ) proto jsem to resil na slovensku aby me ho mohly poslat primo bez dane .. to nevyslo... note 9 na nase kolem 20 000 jsou z EU a je tam nejaka finta z nulovou dph tudiz uz jednou byla odectena a jde to prodat jen fizicke osobe nebo je tam zaruka 3-6mesicu na ico ...to same u nas u firem co chcou za telefon 19 az 20 000 takze jedine v levnejmobil.cz me nabizi tel. Za 19950 z odpoctem dph a 24 mesicni zarukou ale je to EU.. mate nejake recenze na tuto firmu ? Nebo nekdo typ i na jinou firmu do 20 000 z dph a z odpoctem dph a 24mes. Zarukou v modre barve ? Nebo ma nekdo moznost si ho vzit od operatora levnej k tarifu na firmu aby sa vam to vyplatilo a me ho odprodat za 20 000 ale aby slo odecest dph ? Milan
mfrolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 9. 12. 2018 18:01

Ja ho kupoval v modre pod 20k u TMobile k prodlouzeni smlouvy, pred mesicem.
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfrolka 9. 12. 2018 18:18

Jo ale ja uz mam tarif u vodafonu a jiny met nemozu v praci me jede jen vodafone ostatni tam nemaju sygnal
mfrolka
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků