Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 5. 2019 13:22

U S Penu jako takoveho, jako veci, neni co davat do tovarniho nastaveni.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930 - Windows 10 Mobile - nejlepší OS na trhu
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod renek1 15. 5. 2019 13:28

Aquamail používám řadu let a je asi Top v klientech a mám pocit , že je i Free, ale pouze s možností max dvou účtů, takže třeba otestuj.
Note 9 Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza1 15. 5. 2019 13:37

uiqjirka píše:U S Penu jako takoveho, jako veci, neni co davat do tovarniho nastaveni.

Opet jsi me nepochopil. Psal jsem u Spenu jako funkcionality, tedy jsem mel na mysli jeho nastaveni, ktere je mozne menit v telefonu. Jako jeho chovani podle aplikaci, co se ma stat, kdyz ho vysunes z tela telefonu a podobne.

Ty taky moc ty prispevky ostatnich nectes a pak to palis hned od boku ty odpovedi a pal pises, ze je problem mezi zidli a klavesnici. A tohle uz je 3 vec, kterou musim dodatecne vysvetlovat, protoze sis poradne neprecetl puvodni dotaz.
Sateza1
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 15. 5. 2019 15:45

To co máš nebo si měl na mysli z tvé otázky opravdu moc zřetelné není a já bych to pochopil úplně stejně jako uiqjirka
Tvé problémy a tvůj popis je srozumitelný možná tak pro tebe a když dostaněš jakousi odpověď či radu, tak ještě kopeš kolem sebe. Tak si poraď sám a nebo popisuj svůj problém, nebo otázku pořádně.
Za sebe bych ti poradil tovární nastavení, jelikož máš zřejmě více problémů, které jsi si způsobil možná nevědomky nějakým nastavením, nebo i třeba instalací nějaké aplikace a nebo je to problém telefonu, ale tak či tak by stejně první krok po marných pokusech se dopátrat příčiny, mělo být právě tovární nastavení. Pokud ani to nepovede k nápravě, pak servis. ;-)
Note 9 Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod frenkacik1 15. 5. 2019 16:53

Čaute. Neviem či len mne, ale po aktualizácii mi zmizla možnosť zobrazenia viacerých okien a možnosť akcia zobrazovania v kontextovom okne.( Neviem to nikde nájsť)
frenkacik1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 5. 2019 18:59

Nic nezmizelo. Dáš si naposledy použité aplikace - gestem nebo klávesou a potom stačí kliknout na ikonu aplikace nahoře a dát Otevřít v zobrazení na rozdělené obrazovce.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sateza1 15. 5. 2019 20:12

Renku Renku, ty jsi zase vycitil prilezitost, tak ses rychle pridal se svym nic nerikajicim prispevkem, abys nebyl za hlupaka, protoze jsem s tebou pred tim nesouhlasil.
Ale co uz, uz si to :-), me jen tak neco nerozhazi a ani me hned tak nekdo neurazi.
A tovarni nastaveni se mi prozatim delat nechce.

Jinak zkousim ten aquamail a vypada zatim dobre.
Sateza1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 5. 2019 20:15

Renek to napsal presne tak, jak to je. Ono stacilo uz to tvoje zmateni, ze to dela screenshot a za to tak nema byt. Jak rikam, zasadni u tebe jest, chyba mezi zidli a klavesnici ;-)
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sateza1 15. 5. 2019 20:25

Jasne, v pohode, s tim screenem jsem netusil, ze se to tak chova, to ale nic nemeni na tom, ze ty jsi zcela prehledl uplne puvodni dotaz a jeho podstatu.
Ale hlavne si tady hezky notujte :-)
Sateza1
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 16. 5. 2019 14:38

Sateza1 píše:Renku Renku, ty jsi zase vycitil prilezitost, tak ses rychle pridal se svym nic nerikajicim prispevkem, abys nebyl za hlupaka, protoze jsem s tebou pred tim nesouhlasil.
Ale co uz, uz si to :-), me jen tak neco nerozhazi a ani me hned tak nekdo neurazi.
A tovarni nastaveni se mi prozatim delat nechce.

Jinak zkousim ten aquamail a vypada zatim dobre.

Seš vedle jak ta jedle, ani si neuvědomuji, že jsem s tebou už nějakou komunikaci vedl. Já nepotřebuju nikomu přitakávat, ale pokud mám stejný názor, pak bych byl pokrytec abych se někoho nezastal a nebo mu dal za pravdu. A uiqjirka ví, že jsme spolu měli taky rospor, jelikož jsem nesdílel a nesdílím jeho názor na to co má v podpisu o Windows Mobile a že Android nazval reklamosystémem, ale to už je jiná písnička.
Ty prostě líp specifikuj otázky a problém a bude ti správně odpovězeno. Není to nic osobního a napsal bych to každému. Pokud se ti do továrního nastavení nechce, tak to asi takový problém nebude, že by si s tou chybou nemohl žít.
Note 9 Black
renek1
Junior

Předchozí stránka