Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 16. 1. 2019 11:15

Ahoj, pro rychlejší download a více info doporučuji thread na XDA (linky na konci prvního příspěvku):
https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/how-to/galaxy-note-9-android-9-pie-beta-t3870521
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soniq one 16. 1. 2019 11:42

Ja som puzival na navigaciu iba google mapy, ktore idu iba cez android auto, a subory apk, my v pohode nainstaluje, ale ked spustim potom na telefone uz nainstalovanu aplikaciu andorid auto, napise my iba ze sluzba je nedostupna, skuste to neskor. A neviem sa dalej s tym pohnut. Pred tym som mal s7, a vsetko islo v pohode. Skusim este tie waze cez ten mirrolink
soniq one
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 16. 1. 2019 13:22

Soniq
Ja mel S7Edge a tam to slo stejne jako to jde na NOTE9. Instaluji jen updety z toho odkazu co swm ti sem dal. Jeste se mi nikdy nestalo aby mi AA z toho webu nefungovalo
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 16. 1. 2019 13:27

Mira_s Sammobile je bezproblemovy web, pres ODIN prehravaji v servisnich centrech. Ja uz prehraval tolikrat OS na S7EDGE ze sammobile pres ODIN a nikdy se nic nepodelalo. O zaruku neprijdes. Takhle davam dokupy dost casto telefony znamejm. Pokud to nezvoras sam nic se nestane. Jinam diky za tip ohledne HARD RESETU
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soniq one 16. 1. 2019 15:17

Nagano80 píše:Soniq
Ja mel S7Edge a tam to slo stejne jako to jde na NOTE9. Instaluji jen updety z toho odkazu co swm ti sem dal. Jeste se mi nikdy nestalo aby mi AA z toho webu nefungovalo

vyskusam to
soniq one
Junior

Odeslat příspěvekod mario355 20. 1. 2019 14:03

Přátelé dnes jsem si objednal tento stroj.Mám pouze jeden dotaz-lze telefon odemknout pouhým přejetím prstem?Mám zatím Note 4, tam to jde.Nechci žádné duhovky, otisky prstů a spol.Chtěl bych telefon otevřít pouhým přejetím prstem.Děkuji
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 20. 1. 2019 14:51

Stačí najet do nastavení a tam nastavit typ zámku displeje a nastavit odemknout přejetím.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mario355 20. 1. 2019 18:33

Super, děkuji-A jaká je prosím citlivost na wifi?
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod mario355 22. 1. 2019 13:29

Dobrý den, dnes mi mobil přišel z Mobilní pohotovosti.Dá se tlačítko pro Bixby nějak přemapovat?V googleplay jsem našel aplikaci Bixbi Button Remapper, bude fungovat i u Note 9?Popřípadě jakou jinou aplikací přemapuju tlačítko?
Díky všem
mario355
Junior


Odeslat příspěvekod mario355 22. 1. 2019 15:01

Díky za vyčerpávající článek.Doma se s tím pohraju :)
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 23. 1. 2019 09:35

Dnes OTA pro volnou CZ distribuci, stahujte :-)
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod guiz 23. 1. 2019 10:26

Dnes vyšel FW i pro O2 CZ.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JetBlack8 23. 1. 2019 13:41

Tak jeste T-Mobile, snad to nebude trvat dlouho
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 23. 1. 2019 13:49

Měl bych po nainstalování aktualizace na novější android udělat zálohu a obnovit tovární data? Factory reset? Nebo všechno bude šlapat dobře i bez toho?
SpectrOfficial
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků