Prichádzajúci hovor bez zvonenia

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod HarryJS 18. 4. 2018 07:51

Zdravím všetkých na tomto fóre. Niekedy sa mi stáva pri mojom samsung S5 že sa prichádzajúci hovor síce ukáže na obrazovke, ale telefón nezvoní aj keď je zvonenie zapnuté. Robí to hocikedy pri hociktorom čísle prichádzajúceho hovoru či už ho v telefónnom zozname mám alebo nemám. Niektoré dni to spraví aj pri polovici prichádzajúcich hovoroch. Je to dosť nepríjemné keď sa ma potom všetci pýtajú že prečo som im nedvihol a ja tvrdím že veď mi nevolali. Pozriem na telefón a ono fakt mi volali, ale ja som nič nepočul. Telefón je čistý od výroby "nerootnutý". Ďakujem za odpovede.
HarryJS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 4. 2018 07:58

Co zkusit obnovit tovární nastavení? Když bys smartfón dal do servisu, tak ho také udělají
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HarryJS 27. 11. 2018 04:51

HarryJS píše:Zdravím všetkých na tomto fóre. Niekedy sa mi stáva pri mojom samsung S5 že sa prichádzajúci hovor síce ukáže na obrazovke, ale telefón nezvoní aj keď je zvonenie zapnuté. Robí to hocikedy pri hociktorom čísle prichádzajúceho hovoru či už ho v telefónnom zozname mám alebo nemám. Niektoré dni to spraví aj pri polovici prichádzajúcich hovoroch. Je to dosť nepríjemné keď sa ma potom všetci pýtajú že prečo som im nedvihol a ja tvrdím že veď mi nevolali. Pozriem na telefón a ono fakt mi volali, ale ja som nič nepočul. Telefón je čistý od výroby "nerootnutý". Ďakujem za odpovede.

tonos de llamada de samsung
HarryJS
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků