Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod hannys85 3. 7. 2018 19:21

Nemáte někdy na své S9 problém se snímačem otisku prstu ? Většinou, když vytáhnu mobil z kapsy riflí, tak mi mobil nevezme otisk na poprvé a někdy ani na podruhé či na potřetí. Opravdu čtečka vzadu telefonu je zlo. Na S7 jsem nikdy problém se čtečkou neměl. Myslím si, že to může být i tím, že nosím displej v silikonovém pouzdru a pro čtečku je tam přímo udělán malý výlisek...
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 3. 7. 2018 19:56

Pokud nemám mokrý prst či zapatlanou čtečku,tak napoprvé skoro vždy. Zkusil bych otisk znovu naskenovat a více prst přitom natáčet..
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 7. 2018 20:03

akce na Samsung S9, S9+ platí do 5.srpna

https://www.mobilmania.cz/clanky/vydele ... fault.aspx
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod robsol 6. 7. 2018 17:35

Dnes mi přišla nová aktualizace na telefon. S9
robsol
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 7. 2018 14:04

Samsung Galaxy S9: nejčastější problémy a jejich řešení

https://bit.ly/2zjOABZ
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 7. 2018 09:23

robsol píše:Dnes mi přišla nová aktualizace na telefon. S9

https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... e-post-row
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 9. 7. 2018 10:59

Ten odkaz na nejčastější problémy a řešení :D Doted jsem měl za to, že na Smartmanii píšou články puberťáci, ale po prolítnutí tady toho .. to je tak první stupeň ZŠ max ...
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 11. 7. 2018 10:56

S9 a S9+ - 3000 Kč za kartu Moneta -4000 Kč za výkup + 512 GB paměťová karta. Akce se vztahuje na prodejny Datart do 17.7.2018

více ZDE
Samsung S8 coral blue
Xiaomi Amazfit Bip flame orange
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 13. 7. 2018 08:21

To zas bude plný bazar díky špekulantům a debilním slevám,tyhle akce jsou fakt trapné,kdyby raději Samsung zlevnil vše normálně nenusel by tohle dělat.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 13. 7. 2018 08:29

Rajs: a vadí to někomu? :-) ať si s tím bazar dělá co chce... bude mít "miliardu" mobilů... mě je to fuk.. proč Samsung volí cestu casbacku by mě taky zajímalo...možná jiné účetnictví? :D ten, kdo opravdu chce,tak i přes trošku "trnitou" cestu si pro slevu dojde...
Samsung Galaxy S9
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 13. 7. 2018 11:45

Nemáte někdo neužití kod na O2extraslevy pro Galaxy S9plus? Bohužel jsem si to posílál a ted vidim, že jsem žádal o Galaxy S9 a kody na S9plus již nejsou. Děkuji
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 13. 7. 2018 15:30

Anik jestli tobě nevadí všude dávat svá jména čísla učtů,mě tedy ano čínské founy bonzují a Samsung bohzuje takhle,když myslíš.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod robsol 16. 7. 2018 21:35

A on tě někdo nutí jim to dávat? Vždy je něco za něco. Tady je alespoň fér, že ti za ty údaje zaplatí. Např. stát o tobě ví také vše, ale korunu od něj nečekej.
robsol
Junior

Odeslat příspěvekod edik13 17. 7. 2018 00:01

Taky se Vám někomu stává že po telefonátu chvilku nefungují data? Jakmile ukončím hovor.. nefunguje mi třeba připojení k netu nebo whatsapp… když nechci čekat až se to "probere" .. jen přepnu na režim letadlo a zpět.. a hned to šlape.. ale jinak to trvá dost dlouho než se to chytí.. je to po poslední aktualizaci...

Ed.
edik13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 17. 7. 2018 13:03

Tak O2 opět nahodilo slevy na S9plus. Dneska si jdu pro S9plus za 16000 Kč a navíc zdarma SDkarta. Pro někoho nevýhoda, že O2 nemá dualsim, což já neřeším a navíc nebudu mít na zádech hrozný nápis DUOS.
FatalError.cz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor