Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod stranskyarek 3. 1. 2019 17:02

Ahoj, poradit mi, koupil jsem zanovni s9 v mp, a jak poznám jestli je to cz distribuce? Dekuji za odpověď
stranskyarek
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 3. 1. 2019 18:57

Na podpoře Samsung by to měly vědět co za distribuci to je.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod ojto 3. 1. 2019 20:55

Caute. Chcem sa spytat majitelov S9 co uz maju Pie ako je na tom zvuk upozorneni? Myslim ci je uz hlasitost prichadzajucich sprav na takej urovni ako zvonenie alebo stale su tichsie. Toto je asi jedina vec co mi vadi na tomto inak auper telefone. Diki za odpoved
ojto
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 1. 2019 21:33

Jam mam 4 mesice dve S9 a zvuk upozorneni byl naopak dost hlasity, takze naopak jsem hledal tissi zvuk, protoze to dost rvalo. Nakonec jsem pouzil program v PC a zvuk ztisil v nem. Nastaveni posuvniku mam lehce pres pulku. Stejne jak na Oreo, tak nyni na Pie.
Momentálně používám..

Windows 10 Mobile - nejlepší a nejstabilnější OS na trhu - Nokia Lumia 925 + Nokia Lumia 830 + Nokia Lumia 930

Momentálně zkouším..

Android 9 Pie - reklamosystém - Samsung Galaxy S9 Coral Blue + Samsung Galaxy S9 Midnight Black
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod guiz 3. 1. 2019 21:57

No na můj vkus je zvuk také dost hlasitý. Záleží také jaký se zvolí zvuk oznámení. Některé na plnou hlasitost řvou opravdu solidně. :-D
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ojto 3. 1. 2019 22:38

Myslim oznamenie napriklad na viber alebo messenger. Mame v rodiene dva kusy a obiva su tichsie. Je toho dost aj na internete.
ojto
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 1. 2019 13:48

Grafické rozdíly Samsung Experience UX (Oreo) a One UI (Pie)

https://www.mojandroid.sk/samsung-exper ... orovnanie/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 1. 2019 18:08

ojto píše:Myslim oznamenie napriklad na viber alebo messenger. Mame v rodiene dva kusy a obiva su tichsie. Je toho dost aj na internete.

Pouzivam viber, mam zvuk z predchoziho telefonu a rval naopak moc. Musel jsem ho ztisit, jak uz jsem psal vyse.. Takze zadny problem nevidim.
Momentálně používám..

Windows 10 Mobile - nejlepší a nejstabilnější OS na trhu - Nokia Lumia 925 + Nokia Lumia 830 + Nokia Lumia 930

Momentálně zkouším..

Android 9 Pie - reklamosystém - Samsung Galaxy S9 Coral Blue + Samsung Galaxy S9 Midnight Black
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bastien 5. 1. 2019 15:40

Vy, kdož máte Pie, opravdu nejdou nahrávat hovory?
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 1. 2019 15:48

Nejdou, chybi API, ktere Google z Android 9 Pie odebral.
Momentálně používám..

Momentálně zkouším..

uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonym123 5. 1. 2019 19:57

Zdravím, doporučili byste mi prosím někdo adaptér z usb c- hdmi nejlépe z ebay. Abych mohl používat dex režim.
anonym123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 5. 1. 2019 20:33

Dex a adaptéry se řešily pár stránek zpět ,někde od stránky 77. ;-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S9 +Samsung Evo Select 256GB
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Loader 5. 1. 2019 20:58

Ahoj, šel bych po nějakých ověřených asijských značkách (UGREEN, BlitzWolf..), např:
Ugreen USB C to HDMI Adapter 4K 60HZ
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod romo.11 6. 1. 2019 08:54

ja som kupil na Aliexprese takyto: "USB C to HDMI Cable with 4K@60Hz 1.8m USB Type-C to HDMI Cable Adapter Cable for Macbook Pro/Samsung Galaxy S8", stal okolo 8§. Funguje normalne.
romo.11
Junior

Odeslat příspěvekod satir 6. 1. 2019 15:09

Na nahrávání hovoru používám ACR. Je to pro mě docela důležitá pomůcka, když mám plné ruce, nemusím si nic zapisovat. Půjde tuto funkci-aplikaci ve verzi 9 androida něčím nahradit ? Děkuji za info 8-)
satir
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka