Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 1. 2019 16:45

Tak pouzij treba nejaky server a dej kopii odkazu pro forum, napr. postimage.org ci jiny..
Momentálně používám..

Windows 10 Mobile - nejlepší a nejstabilnější OS na trhu - Nokia Lumia 925 + Nokia Lumia 830 + Nokia Lumia 930

Momentálně zkouším..

Android 9 Pie - reklamosystém - Samsung Galaxy S9 Coral Blue + Samsung Galaxy S9 Midnight Black
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tony25 1. 1. 2019 16:52

Teď jsem si asi stáhnul dobrej odin. Nahoře je přepsanej z 3 na 3B.
tony25
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 1. 1. 2019 17:22

1. mno, ja nevim, bez urazky, ale rekl bych ze je to prilis drahy telefon, nez aby jsi s nim takto experimentoval.

2. " pise to, ze je fotka moc velka" fotka se mi nedari poslat, me jen utvrzuje, ze mam pravdu. Doporucuji , pockat si na oficialni vydani.

3. a nebo pokracuj, maximalne to bude uz jen horsi :-)
S9 Plus, Note8
alda.v
Junior

Odeslat příspěvekod tony25 1. 1. 2019 17:42

Asi máš pravdu, ale už se mi to povedlo. Mam a9 Německo. Podle mě byla chyba v tom Extrahovat ty soubory. Tak jsem to udělal všechno znova a povedlo se. Všem moc děkuju.
Já už to dělal myslím u sg7edge.
Jo a jak mam poslat tu fotku do fóra, tak to opravdu nevím.
Ale ještě jednou děkuju. Moc.
tony25
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 1. 2019 17:43

No prave, zasekne te takova drobnost jako fotka do fora, natoz flashovani fw.
Bud rad, ze tvuj telefon jeste zije. ;-)
Momentálně používám..

Windows 10 Mobile - nejlepší a nejstabilnější OS na trhu - Nokia Lumia 925 + Nokia Lumia 830 + Nokia Lumia 930

Momentálně zkouším..

Android 9 Pie - reklamosystém - Samsung Galaxy S9 Coral Blue + Samsung Galaxy S9 Midnight Black
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tony25 1. 1. 2019 17:48

To určitě jsem rád a trošku jsem se i bál, ale věřil jsem. A prosím tě nechceš mi poradit pro příště jak poslat z tel. fotku do fóra.
tony25
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 1. 1. 2019 18:13

V tom je prave ten problem, ze chces poradit s trivialni veci. Kdyz neco nevim, tak prvni je, ze se zeptam se Googlu,( jak zmensit foto ) protoze nejsi jedinny clovek na svete, ktery resi podobny problem a Google je pripraveny pomoct. Teprve potom pisu do fora. Mimo jine, urcity navod, jak poslat screen Ti dal uz uiqjirka, jenze to by jsi to nesmel prehlednout. Jak si mame byt jisti, ze jsi neprehledl i jine rady, ktere jsme zde uvedli ohledne FW a flashe a ktere jsou uvedeny v ruznych navodech na webu. Spousta lidi, kteri tvrdi, ze vse udelali podle navodu, proste jen neco prehledli, treba i to, ze zazipovana slozka vypada v nekterych widlich bez RARu ( pro toho , kdo potrebuje bryle ) stejne jako rozzipovana, bohuzel se tak ale nechova , taky 100% rozzipovani muze trvat i 10 minut a kdyz se omylem prerusi, neni to bez detailniho prozkoumani poznat :-)
S9 Plus, Note8
alda.v
Junior

Odeslat příspěvekod tony25 1. 1. 2019 18:25

Zase blbba ze mě dělat nemusíš. Věděl jsem co dělám. Všechno jsem důkladně přečetl a hlavně jsem to u dřívějších modelech dělal. Prostě se jen při tom trošku sekl počítač a asi to tam udělalo nějakou chybu. Já nevím proč. To jak upravit fotku do fóra jsi určitě najdu, to já vím. Nikdy jsem to nepotřeboval. Nevěděl jsem, že tě to tak bude optěžovat. To se fakt omlouvám. Poděkoval jsem a myslím, že je to zbytečný takhle rozebírat.
tony25
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 1. 1. 2019 18:39

Blba ze sebe dela clovek jedine sam .... chtel jsi abychom Ti venovali svuj svatecni cas, podekoval jsi, tak co tady jeste resit. Za problem mohl Tvuj seknuty pocitac, Ty prece ne, jenze my nemame kristalovou kouli a Ty vse znas a se vsim si poradis.....
S9 Plus, Note8
alda.v
Junior

Odeslat příspěvekod tony25 1. 1. 2019 19:07

To určitě ne, proto jsem se na vás obrátil. A je určitě super, že jste tak rychle odpověděli. Vím, že jsou tady borci a proto to tady čtu a beru na vědomí všechny rady a vychytávky. A nahrát tam android 9 není zase tak složitý.. Ale může se něco stát co tě pěkně vystraší a čím si nevíš rady. A proto jsen se na vás obrátil a poprosil vás jestli nevíte co by s tím mohlo bejt., protože jste tady znalci a máte s tím určitě víc zkušeností. A o to tady ve fóru přece jde.
tony25
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 1. 1. 2019 19:43

Hele klid lidi a bez urážek. Nikdo není vševěd. Ty fotky zmenšovat nemusíš, stačí foto nahrát na již zmíněné uložiště nebo některý jiný imagehosting a sem dát do příspěvku pouze odkaz, nebo přímo odkaz pro zobrazení. :-)
Naposledy upravil guiz dne 1. 1. 2019 21:49, celkově upraveno 1
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod tony25 1. 1. 2019 19:47

Děkuju.
tony25
Junior

Odeslat příspěvekod Milan_Machala 1. 1. 2019 21:55

Ahoj, měl bych dotaz. Byl by tu někdo schopný který by mi pomohl dostat do s9 plus android pie? Klidně za to zaplatím, nemám s tím problém, kolik to tak může stát, litr? Jsem z Ústecka, nebo můžeme jako že online. Je mi to jedno. Nechci se dohadovat, jestli jako jo, ne, proč, že se do toho nemám srát když tomu moc nerozumím, nebo že si mám počkat na oficiální vydání pro ČR. Vznesl jsem dotaz, tak tu nechci vyvolávat flame. Díky
Milan_Machala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 1. 2019 22:15

Proc by to mel byt flame? Opravdu to neni nic sloziteho, pokud se ti nechce cekat. Nejlepsi by bylo si zavolat, az
by sis postahoval vse potrebne..
Momentálně používám..

Momentálně zkouším..

uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ogyn 3. 1. 2019 07:59

Na některé weby nejde odeslat foto v plném rozlišení. Existují app na úpravy fotek kde je několik možností na zmenšení,jak v PC,třeba Picasso, Zoner, tak rovnou v mobilu : Photo editor,Picsay....
Pro všeználky zbytečné informace,ale někomu pomohou..
Ogyn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka