Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 9. 2. 2019 19:16

A jakou ROM by si pán přál?
XEZ - volná distribuce (CZ)
TMZ - T-mobile (CZ)

Pokud máš S9 z volného prodeje, zvol XEZ; pokud máš S9 od T-Mobile, zvol TMZ.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachmar 9. 2. 2019 19:18

Mám asi vonolnou verzi,i při restartu mobilu,když jsem měl T-Mobile tak se tan vždycky oběvilo logo T-Mobile a nyní po zakoupení S9 logo nemám,tak mám asi verzi XEZ.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Loader 9. 2. 2019 19:30

Sachmar píše:Jak jsem se díval do mobilu tak tam mám verzi soft. XEZ,XEZ XEZ

Takže XEZ :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 2. 2019 08:48

Sachmar píše:S toho serveru to je na prd chce to reigistraci atd o tom vím,není nějaký jiný ?


Z toho serveru lze stahovat i bez registrace, pisu to jen pro doplneni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Sachmar 10. 2. 2019 11:00

V tom programku Samfirm to je super pohohdlné a hlavně rychlé stahování.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 2. 2019 11:04

Presne tak, proto jsem ho take zminoval. Alternativ je vice. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod figaro 10. 2. 2019 19:43

Potreboval by som radu od skusenejsich uzivatelov. Mam S9 a riesim problem so zvukovym vystupom cez BT sluchadla, ktore pouzivam pri behu. Kym som mal Oreo A8 bolo vsetko OK a zvuk fungoval nasledovne. Pocas behu mi cez BT sluchadla hra hudba (pouzivam Poweramp). Program na meranie fyzickej aktivity (Runtastic Pro) hlasi kazdy kilometer pozadovane parametre (cas, ubehnute kilometre, spalene kalorie a pod.), Pocas toho sa prehravanie hudby docasne zastavi. Potom ako si Runtastic zahlasi vsetky udaje sa hudba z Powerampu obnovi presne v tom bode, kde prestalo prehravanie a plynule pokracuje dalej. Tento sposob mi vyhovoval.

Po aktualizacii na Pie A9 sa spravanie zvuku zmenilo. Pocas hlasenia z Runtasticu sa hudba cez Poweramp len stisi, ale prehravanie pokracuje dalej a do toho si hlasi Runtastic svoje udaje. Ked skoncia oznamenia z Runtasticu hlasitost huby sa zosilni na povodnu uroven. Ako to nastavit aby to fungovalo ako na A8?

Uz som skusal pozriet nastavenia Samsungu, nastavenia obidvoch aplikacii, no neprisiel som na nic. Vie niekto poradit?
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 11. 2. 2019 13:13

Pěkný den, mám TV tuner do micro usb portu. Po vložení do konektoru detekuje tablet připojený tuner a zeptá se k jaké app ho má přidružit. S9 má usb-c tak jsem použil redukci ale telefon na připojené zařízení nereaguje. A po spuštění obslužné app ona aplikace zahlásí že není připojen tuner. Tak teď nevím zda je to verzí androidu, redukci. Tuner podporuje i T2 a k telefonu by se hodil.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod WonderWoman88 14. 2. 2019 13:58

Budě někdo přecházet na S10?:)
WonderWoman88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sachmar 14. 2. 2019 14:35

Mám S9 asi 4týdny tak určitě ne:) A oproti S9 ta S10 žádny zázrak není ani bych ji za ty prachy nekoupil aspoň nyní snad za 2 roky:)) 8-)
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod WonderWoman88 14. 2. 2019 14:55

Rozdíl je prakticky vždycky, ale teď mě mrzí, že není rozdíl mezi S10 a S10+. Jenom velikost baterky a pár mm displeje. Budou mít i stjené fotoaparáty. Ale samozřejmě rozdíl ceny bude beztak 4-5 tisíc zase....
WonderWoman88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BLAZ67 14. 2. 2019 15:25

Mám skoro rok 9+ a uvažuji o změně. Chtěl jsem 10+, ale ty díry v displeji se mi nelíbí. Kdyby aspoň byly uprostřed, ale na straně je to děs. Jedna se dá ještě zkousknout. A když jsem dneska viděl to ochranný sklo s dírou, tak větší hnus jsem snad neviděl :-D Buď přesedlám na Note 9 nebo spíš asi počkám na Note 10. Doufám, že nebude mít taky 2 díry jak do pr****
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod WonderWoman88 14. 2. 2019 15:33

@BLAZ67

Do týdne se začnou prodávát M10 a M20. Tam by sis taky nevybral?
WonderWoman88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BLAZ67 14. 2. 2019 15:51

@WonderWoman88

Líbí se mi řešení čelní strany, ale ty střeva asi nebudou stát za moc.
BLAZ67
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků