Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod corecorecore 11. 3. 2018 11:36

Zítra mi dorazí S9 midnight black :-)
corecorecore
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 11. 3. 2018 14:48

panrt: Na GSMAréně právě předváděl lepší výsledky jak například refereční note8. Jejich studiové snímky nejsou až tak vypovídající. Třeba tuším lumie 1020 tam má dost nezaostřený snímek a že by mi fakt nedokázala udělat ostrý snímek, to nehrozí (ba naopak zatím dokázala z mých telefonů zachytit detailů nejvíc). Druhá věc je, že dost možná je ten snímek focený s menším zacloněním a v testu bylo jasně vidět, že za dobrého světla (přinejmenším u jejich kusu) podával na nižší zaclonění méně ostré/detailní snímky za dne, ale kvalitnější v noci. Také se tam neobjevovalo tak agresivní zpracování obrazu (zoostřování, kontrast) jako třeba u note 8 a bylo to na pohled příjemné.
Soudit podle krátké zkušenosti z obchodu je nesmysl a nelze to brát vážně. Počkal bych ještě na další testy a zkušenosti uživatelů a nevykřikoval do světa soudy, sotva se objevil.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 3. 2018 17:41

Samsung Galaxy S9 a S9+ - [recenze] (Huramobil.cz)

https://youtu.be/TIS2_F-qLQo
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rzboril 11. 3. 2018 21:01

Nikde nevidím šedou variantu. Dováží se k nám vůbec?
rzboril
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pomec 11. 3. 2018 21:11

Šedá u nás nie je
pomec
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 3. 2018 10:56

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 12. 3. 2018 12:27

mě zase baví lidi, co častují ostatní na základě toho, že měli telefon v ruce někde na 5 minut v krámě :-)
Alespoň, že to nedělá růžové fotky 8-P
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 3. 2018 13:02

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bastien 13. 3. 2018 02:01

bastien píše:Ahoj, uměl by někdo poradit, zda lze nastavit velikost písma u SMS, aniž by se změnila velikost systémového písma? Bohužel velikost písma zpráv už není v nabídce Zprávy. Díky.

Gesto roztažení prsty sice funguje, jak radí technicus, ale při zavření SMS a znovu otevření je velikost písma zpět na původní. Tohle mě fakt štve.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 13. 3. 2018 04:40

bastien: takhle to je i na S7 nvm proc to nezustane na tom co si clovek nastavi roztazenim dvou prstů :/

panrt: podivej se na testy jinde a pak uvidis ze S9 ten fotak lepsi nez S8 fakt ma ale to je tak vše :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 3. 2018 08:53

bezpečnostní aktualizace pro S9, S9+

https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... ualizacia/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod corecorecore 13. 3. 2018 08:54

Můj osobní test antutu, jinak repréaky jsou bezva oproti loňským je to nebe a dudy. A příjde mi, že na přední straně nezustávájí tolik otisky. Na S8 bych se osobně už asi nevracel.

Obrázek Obrázek Obrázek
corecorecore
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsys 13. 3. 2018 12:50

Video z S9 na čelním skle v autě https://www.youtube.com/watch?v=lNJcyj2uojo
Video z S9 na čelním skle v autě v noci https://www.youtube.com/watch?v=Bo76Bz0i3oA
Pěkné srovnání dynamiky za slunka a šumu v noci

-- 13. 3. 2018 12:52 --

Bezdrátové nabíjení funguje dobře s nabíječkou Nokia DT-903 původně koupenou k Lumii 830, S9 v krytu Clear View
xsys
Junior

Odeslat příspěvekod edik13 13. 3. 2018 14:01

corecorecore píše:Můj osobní test antutu, jinak repréaky jsou bezva oproti loňským je to nebe a dudy. A příjde mi, že na přední straně nezustávájí tolik otisky. Na S8 bych se osobně už asi nevracel.



... moje řeč.. taky jsem spokojenej.. ten zvuk je super.. i do sluchátek to hraje líp než S8..

Ed.
edik13
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků