Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gredy Jan 26. 3. 2019 20:09

Já jsem kupoval S9 šedivku před měsícem za 12,5 k. Byla to normální koupě, žádná akce. Myslím, že to není špatná cena a taky si myslím, že levněji to už asi o moc nepůjde .
Gredy Jan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 3. 2019 20:12

Kolenovrti by ten telefon nejlépe zadarmo či do "bůra" nebo pořád dokola cashback.. :lol:
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jinryd 26. 3. 2019 21:13

proč ta invektiva o kolenovrtech? Naprosto chápu, že spoustu lidem se S9 líbí, ale mají brzdu, kdy si uvědomují, že takovou částku lze utratit za daleko užitečnější věci
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 3. 2019 23:00

Tak prave taci si musi uvedomit na co maji a hledat v jinych vodach a ne po cely rok vyvolavat duchy v podobe casbacku apod. Vzdyt uz se pak v tomto topicu pomalu nepise o nicem jinem..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coil666 27. 3. 2019 13:36

Dnes konečně na mou S9+ dorazila březnová aktualizace. Pozorujete po ní zlepšení kvality foťáku, který se prý po updatu na A9 zhoršil? Já to údajné zhoršení nemohu posoudit, kupoval jsem si S9+ nedávno a rovnou instaloval A9.
Coil666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 27. 3. 2019 15:31

Také mě to zajímá, jestli došlo ke zlepšení v horších světelných podmínkách. Poslední aktualizace má nejen vylepšení předního fotoaparátu, ale měla by obsahovat i optimalizaci zadního co jsem pochopil.
Jinak včera jsem viděl další noční fototest a byla tam pro srovnání i S9+ a fotky nejhorší ze všech testovaných telefonů. A sama redakce přiznala, že když S9+ testovali dříve s androidem 8,tak noční fotky a za zhoršených světelných podmínek byly o hodně lepší. Teď mají více šumu a jsou dost neostré po přiblížení.
Počítám že do pátku obdržím také aktualizaci pro TM verzi a zkusím udělat pár fotek před aktualizací a za stejných podmínek po aktualizaci.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 3. 2019 18:21

U "obycejne" S9 s jednou cockou a promenou clonou nepozoruji ani zhorseni a ani zlepseni oproti Oreo.
U Note 9 nemohu rict, ten od zacatku pouzivam s Android 9 a v noci jsem s nim nefotil, jen s S9.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel2 29. 3. 2019 15:45

Tak po posledni aktualizaci beru zpet nektere me postrehy. Kvalita hudby je opet jako na A8 a co me prekvapilo i vydrz je stejna, asi to optimalizovali. Kvalitu fotoaparatu jsem zatim dukladneji nezkousel, snad jen porovnani s origo aplikaci vers. aplikace z pixelu 2(tusim) vypada lepe original. Pokukoval jsem po S10+ a po procitani jeho tematu i jinde, rad zustavam na 9+. Proste ten generacni krok neni zas tak podstatny z meho pohledu.
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod jartoo 29. 3. 2019 18:44

Taky přemýšlím o přechodu na s10 a když už to má být, hledám jak to spáchat co nejlépe... Už jen jaký shop vybrat, i když narážím na klasickou cenu, vsude stejnou (asi u všech obchodu, kde lze uplatnit slevu za vracenou s9 pres 12k) . Minule jsem to kombinoval ještě se slevou u comforu, slevu za platbu kartou mastercard.. Máte někdo zmapovanou ideální variantu?
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 29. 3. 2019 19:23

Kdyz uz si nacal ten comfor, S9 za 11999 a S9+ za 14999,- coz uz se da posledni kusy kdyby mel nekdo zajem...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod yolosam 31. 3. 2019 04:35

S9 za 12k? Muzu poprosit o odkaz, či cokoliv? :)
yolosam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 3. 2019 05:07

S9 za 12k už není v Comfor.cz skladem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gredy Jan 31. 3. 2019 08:55

Na Mobily.eu je S9 za 11.951,- Kč.
Gredy Jan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 3. 2019 09:06

Zajímavé je, že S9 Dualsim stojí v tomto eshopu jen o 15kč víc ;-)

-- 31. 3. 2019 10:11 --

Jde o Sk eshop, reklamace se posílá na Slovensko
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym123 31. 3. 2019 09:21

Proč mám pocit, že je teďka mnohem lepší si koupit A50 než S9...(ikdyž je levnější) Jako majitele S9 mě to docela štve.
anonym123
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků