Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod guiz 14. 2. 2019 17:48

Dnes nová aktualizace DBT S9 G960FOXM2CSB3. :-)

Info o aktualizaci, překlad Google. :-D

Aktualizace Galaxy S9 přináší únorovou opravu, plán nočního režimu a další

Galaxy S9 a Galaxy S9 + dostávají novou aktualizaci softwaru, která přináší bezpečnostní záplaty z února 2019 a přidává důležitou možnost pro funkci nočního módu One UI, která chyběla ze stabilních sestav Android Pie. Ano, nyní můžete nastavit režim Noční režim z nastavení zobrazení. Aktualizace také zlepšuje stabilitu Wi-Fi a doufáme, že to bude opravit chudší rozsah Wi-Fi, který má přístroj Galaxy S9 na platformě Android Pie, a to zejména pro sítě 5 GHz.

Vedle Wi-Fi, aktualizace zlepšuje stabilitu NFC, e-mailu a gest. Předpokládáme, že gesta jsou gesty na celou obrazovku, které lze použít na Pie namísto navigačních kláves na obrazovce. S touto aktualizací se Galaxy S9 také stává první vlajkovou lodí, která má dostat patch zabezpečení z února 2019 (přinejmenším jako oficiální aktualizace a ne jako součást softwaru beta). Přeskočily prsty Samsung vydá podobnou aktualizaci pro Galaxy Note 9 brzy, protože Note 9 také čelí stejným problémům jako S9 a S9 + na Androidu.

Nová aktualizace je dodávána s verzí softwaru G960FXXU2CSB3 a G965FXXU2CSB3 pro S9 a S9 +. Je to 350 MB + stažení vzduchem a v současné době je dostupné v Německu, ačkoli dostupnost by měla brzy expandovat na jiné trhy.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 2. 2019 19:52

Už se mé S9 aktualizují. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 14. 2. 2019 20:31

Tak pak napiš své dojmy po aktualizaci. ;-) Snad už nastavení nočního režimu podle denní doby dali normálně do nastavení telefonu a není to ukryto ve vývojářských možnostech jak doposud. :D
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 2. 2019 20:57

Ano, polozka zapnuti podle planu je jiz ve standardnim nastaveni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 14. 2. 2019 21:31

WonderWoman88 píše:@BLAZ67

Do týdne se začnou prodávát M10 a M20. Tam by sis taky nevybral?


to bude sešup dolu. ani jeden nema 5Ghz wifi. to je tak středí třida ne?
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 14. 2. 2019 21:33

Přesně tak, nižší třída / nižší střední třída. Primárně určeny na rozvojové trhy, konkurující třídě Redmi (Xiaomi) a Realme (Oppo).
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLAZ67 14. 2. 2019 22:49

taky do něj nejdu :-D Spíš teď hledám rozdíly mezi N9 a S9+, když pominu úhlopříčku a baterku
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod IMI5 15. 2. 2019 05:28

A S-pen :D
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mitank 16. 2. 2019 09:42

Zdravím,
možná hloupý dotaz, v prosinci jsem si přes ODIN (na DBT) aktualizoval S9+ na Android 9, ale zatím mi nepřišla aktualizace, mám stále prosinec:
Mám:
SM-G965F
G965FXXU2CRLI
XEZ/XEZ/XWZ/ATO

mohu přes odin použít tuto únorovou aktualizaci pro Německo?
Product code DBT
PDA G965FXXU2CSB3
CSC G965FOXM2CSB3
Mitank
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kotrbal 16. 2. 2019 10:10

Čaute. Potrebujem radu. Na A8 som po otvoreni webu, ked som napriklad presiel na stranku E2 a zapol som live stream, po zhasnuti obrazovky mi zvuk siel dalej, teda aj na zhasnutej obrazovke, po aktualizacii na A9 je to nemozne, po zhasnuti obrazovky sa zhasne aj zvuk, poradte kde co nastaviť aby mi to hralo aj na zamknutej, zhasnutej obrazovke. Jedna sa o zvuk z sams. internetu, teda akekolvek radio. Nepiste mi ze si mam stiahnut aplikaciu na radia, to viem, ze funguje, mna zaujima to konkretne co som popisal, nie vsetky radia maju apky. Dik
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 2. 2019 12:21

Mitank: Ano, můžeš. Použij home csc pro zachování dat.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomrichter421 16. 2. 2019 14:50

Zdravím nezdá se vám že se po aktualizaci na android 9 zhoršila kvalita fotografií? Dřív když jsem něco vyfotil a přiblížil tak to bylo stále ostré a když po aktualizaci vyfotím něco tak je to šumné. Foceno je to za denního světla na automat.
tomrichter421
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 16. 2. 2019 16:49

Mám S9 plus s A9 a S8 s A8 a taky mi pocitově přijde, že jsou fotky na S9+ teď lehce horší než dřív. Třeba to je jen pocit, ale kolikrát má pro oko S8 i hezčí fotky (barevnější). Přesto je ve většině případů ostřejší a detailnější S9 plus, když to hodím na větší monitor. Může to být jen pocit nebo lehce upravili automatiku na A9.

Pořád to je lepší než jsem měl u Huawei, tam byla automatika příšerná a solidní fotky se daly vyfotit jen v režimu pro.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod ojto 16. 2. 2019 18:13

Tiez sa mi zda po update ze to horsie foti. Ani vydrz s tmavym rezimom nie je ziadny zazrak. Asi potrebuju navnadit na s10. Da sa nejakym user friendly sposobom vratit spat na oreo?
ojto
Junior

Odeslat příspěvekod tomrichter421 16. 2. 2019 18:36

Tak výdrž mi přijde stejná i v tmavém režimu. Ale ten foťák mě dost mrzí že se tolik zhoršil. Samozřejmě jsem to zkoušel i na noťasu otevřít tu fotku a je to horší. Dřív to bylo fakt ostré i na velké 4k TV. Zkusím pak režim pro ale pochybuju že to pomůže. Ta automatika se bohužel zhoršila. :-/
tomrichter421
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků