Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 18. 10. 2018 11:53

@Novi Michal: Už se to tu řešilo. Pokud ti to to na okrajích zelenou přímo bleje, raději bych vyměnil.

@sinco: Nevím jak ostatní, ale já obdržel potvrzení o převzetí. Brzy ti přijde e-mail ohledně ohodnocení, takže bych se nebál.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 18. 10. 2018 12:00

Třeba je to právě podle hodnoty odevzdávaného telefonu. Ten se přece uvádí v registračním formuláři, takže Samsung ví, co mu posíláš. A podle toho si pak objedná službu na odvoz, něco jako obyčejný balík, doporučený balíček atp.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Novi michal 18. 10. 2018 13:08

Ten nadych zeleny je opravdu jen malinko ted jsem v praci koukal u kolegy,ma s9+ a z boku u okraje displeje to malinko taky ma, ale ja i on je jen malinko normalne se toho clovek ani nevsimne.Zacal jsem to zkoumat ze jsem tady o tom cetl ze mel nekdo zeleny okraje ale z pohledu ze predu displeje to tam nemame asi to moc resim nic to nebude
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod szoustal 18. 10. 2018 15:54

Svoz dělá PPL a vždycky dá potvrzení o převzetí na kterém je jméno odesilatele a adresa.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod XuXu5 18. 10. 2018 19:33

To vůbec neřeš mě PPL taky nedalo potvrzení a vše bylo ok, záleží řidič od řidiče. Jinak jasně ofiko by potvrzení dávat mělo....
XuXu5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Angelko 18. 10. 2018 20:45

Novi michal píše:Zdravím někdo tu psal že má na displeji zelený čáry, myslím že u okrajů tak jsem se díval a na bílém pozadí a vše je bílé, jen když se na telefon dívam z boku tak mi přijde ze tam ten zeleny nadech trochu je u toho okraje displeje ale jen z boku.Volal jsem do britex a říkali, že je to odleskem světla a zalomeni displeje,jinak že předu je vše bílé pozoroval to taky někdo u svoji s9 díky.


Ahoj, bol som to ja, nakoniec sa mi podarilo s predajcom dohodnut na vymene kus za kus. Aj novy kus ma mierne sfarbenie do zelena pri urcitom uhle, ale je to uz o moc lepsie ako predtym. Mobil si nechavam a ak dojde k zhorseniu, budem to riesit priamo so samsungom. Viac k tejto problematike najdes v mojich starsich prispevkoch.
Angelko
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 19. 10. 2018 06:58

Pri nakloněni telefonu to mají asi všechny s9, zkoumal jsem různa videa i fotky s9 kde to bylo na bílém pozadí vidět ,pri nakloněni telefonu i ten můj kámoš to má u s9+ jak už jsem psal bude to asi vlastnost jak mi řekli v Britexu.Uz to nebudu řešit normálně to vidět není jen když to člověk zkoumá, a dívá se na displej pod úhlem tak čau ať nám s9 slouží dobře je to super telefon.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod Standa_82 19. 10. 2018 07:45

Z meho pohledu je to zpusobeno rozkladem svetla. S tim nic neudelas. Displej je OK deje se to v tom skle co je nad tim.
Standa_82
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 19. 10. 2018 09:09

Přesně tak to mi taky říkali jen jsem to asi zbytečné řešil, máme nejlepší displeje ale samozřejmě i ty mají své mouchy, ale jinak jsou super nic lepšího není.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 19. 10. 2018 22:57

Tak jsem se těšil na 10kč za starý siemens a dneska přišla zpráva že mě 0kč posílají na ůčet. Ale on funguje a co stál peněz, tehdá. :-))
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod anonym123 20. 10. 2018 10:11

A ten 5000 Kč bonus k tomu výkupu se zasílá až za 35 dní je to tak?
anonym123
Junior

Odeslat příspěvekod Angelko 20. 10. 2018 10:13

Ja som zaslal ziadost o bonus bez vykupu stareho zariadenia (podla ich podmienok by to malo fungovat) tak som zvedavy, ci nieco pride :D
Angelko
Junior

Odeslat příspěvekod stahovac00 22. 10. 2018 14:48

Zdravím. Před časem se zde diskutovala výdrž baterie. Mám telefon Galaxy S9+ 256GB. Při prvních asi pěti nabitích to padalo celkem rychle na cca 50-60% a pak se to zpomalilo... teď už to rychlé padání přestalo a od rána se to snížilo na současných 80%. Takže bych řekl, že si už baterie "sedla".:-)

Jinak, má někdo zkušenost s tímto držákem do auta?

https://www.huramobil.cz/4smarts-voltbe ... dp-116981/
Nyní Samsung Galaxy S21
Předchozí telefony: Samsung Galaxy S9+ 256GB, Nokia Lumia 920
stahovac00
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 22. 10. 2018 18:18

Tenhle neznám, bohužel. Objednal jsem si bezdrát. nabíječku do auta, v držáku, 10W z číny za cenu asi 400kč. Systém kdy váhou telefonu na spodek držáku se přitáhnou úchyty na boku. Velmi rychle a jednoduché, úchyt i vyndání telefonu, telefon z držáku nevypadne. Stejný systém má i ta bezdrátová. Do 500 je to dle mého rozumná cena. 1600 ani omylem.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod stahovac00 22. 10. 2018 18:26

Tahle má mít motorické ovládání čelistí. Můžeš prosím dát odkaz na tu z činy? Mrkl bych na to.
Nyní Samsung Galaxy S21
Předchozí telefony: Samsung Galaxy S9+ 256GB, Nokia Lumia 920
stahovac00
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků