Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod sinco 17. 10. 2018 20:13

Asi to bude držet perfektně ale taky mám obavu jak to pak sundat. Není z tohoto důvodu lepši ta folie na míru z EURONICSu. Někdo ji tady vychvaloval že drobná poškození umí sama opravit. Jestli to není nějaká reklamština.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod szoustal 17. 10. 2018 21:27

Sklo jde normálně sundat a na displeji nic nezustane. Vyzkoušeno na vlastním telefonu. Taky jsem měl původně obavy.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 18. 10. 2018 10:25

Zdravím někdo tu psal že má na displeji zelený čáry, myslím že u okrajů tak jsem se díval a na bílém pozadí a vše je bílé, jen když se na telefon dívam z boku tak mi přijde ze tam ten zeleny nadech trochu je u toho okraje displeje ale jen z boku.Volal jsem do britex a říkali, že je to odleskem světla a zalomeni displeje,jinak že předu je vše bílé pozoroval to taky někdo u svoji s9 díky.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 18. 10. 2018 11:35

Využil jsem nedávný cashback. Telefon zaregistroval a dal starý foun k výkupu. Dneska dojel chlapik s PPL pro telefon. Přišel, vzal krabičku, bez popisu adresy či jmena a odešel. Na dotaz zda bych neměl dostat nějaký doklad řekl že ne, že to je vše. Připadne mě to zvláštní. Je tam starý siemens ale mít tam třeba S8 tak bych takhle klidný nebyl a asi bych mu to bez povrzení nepředal. Je tohle normální?
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 18. 10. 2018 11:53

@Novi Michal: Už se to tu řešilo. Pokud ti to to na okrajích zelenou přímo bleje, raději bych vyměnil.

@sinco: Nevím jak ostatní, ale já obdržel potvrzení o převzetí. Brzy ti přijde e-mail ohledně ohodnocení, takže bych se nebál.
Loader
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vormen 18. 10. 2018 12:00

Třeba je to právě podle hodnoty odevzdávaného telefonu. Ten se přece uvádí v registračním formuláři, takže Samsung ví, co mu posíláš. A podle toho si pak objedná službu na odvoz, něco jako obyčejný balík, doporučený balíček atp.
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 18. 10. 2018 13:08

Ten nadych zeleny je opravdu jen malinko ted jsem v praci koukal u kolegy,ma s9+ a z boku u okraje displeje to malinko taky ma, ale ja i on je jen malinko normalne se toho clovek ani nevsimne.Zacal jsem to zkoumat ze jsem tady o tom cetl ze mel nekdo zeleny okraje ale z pohledu ze predu displeje to tam nemame asi to moc resim nic to nebude
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod szoustal 18. 10. 2018 15:54

Svoz dělá PPL a vždycky dá potvrzení o převzetí na kterém je jméno odesilatele a adresa.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod XuXu5 18. 10. 2018 19:33

To vůbec neřeš mě PPL taky nedalo potvrzení a vše bylo ok, záleží řidič od řidiče. Jinak jasně ofiko by potvrzení dávat mělo....
XuXu5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Angelko 18. 10. 2018 20:45

Novi michal píše:Zdravím někdo tu psal že má na displeji zelený čáry, myslím že u okrajů tak jsem se díval a na bílém pozadí a vše je bílé, jen když se na telefon dívam z boku tak mi přijde ze tam ten zeleny nadech trochu je u toho okraje displeje ale jen z boku.Volal jsem do britex a říkali, že je to odleskem světla a zalomeni displeje,jinak že předu je vše bílé pozoroval to taky někdo u svoji s9 díky.

Ahoj, bol som to ja, nakoniec sa mi podarilo s predajcom dohodnut na vymene kus za kus. Aj novy kus ma mierne sfarbenie do zelena pri urcitom uhle, ale je to uz o moc lepsie ako predtym. Mobil si nechavam a ak dojde k zhorseniu, budem to riesit priamo so samsungom. Viac k tejto problematike najdes v mojich starsich prispevkoch.
Angelko
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 19. 10. 2018 06:58

Pri nakloněni telefonu to mají asi všechny s9, zkoumal jsem různa videa i fotky s9 kde to bylo na bílém pozadí vidět ,pri nakloněni telefonu i ten můj kámoš to má u s9+ jak už jsem psal bude to asi vlastnost jak mi řekli v Britexu.Uz to nebudu řešit normálně to vidět není jen když to člověk zkoumá, a dívá se na displej pod úhlem tak čau ať nám s9 slouží dobře je to super telefon.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod Standa_82 19. 10. 2018 07:45

Z meho pohledu je to zpusobeno rozkladem svetla. S tim nic neudelas. Displej je OK deje se to v tom skle co je nad tim.
Standa_82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Novi michal 19. 10. 2018 09:09

Přesně tak to mi taky říkali jen jsem to asi zbytečné řešil, máme nejlepší displeje ale samozřejmě i ty mají své mouchy, ale jinak jsou super nic lepšího není.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 19. 10. 2018 22:57

Tak jsem se těšil na 10kč za starý siemens a dneska přišla zpráva že mě 0kč posílají na ůčet. Ale on funguje a co stál peněz, tehdá. :-))
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod anonym123 20. 10. 2018 10:11

A ten 5000 Kč bonus k tomu výkupu se zasílá až za 35 dní je to tak?
anonym123
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor