Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod slay 19. 3. 2018 09:02

A proč nejde nainstalovat TELEFON od Googlu. Píše mi, že není kompatibilní s žádným zařízením. V požadavcích je Android 6 a vyšší.
slay
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsys 19. 3. 2018 09:37

Taky mi to nejde, soudim ze to asi souvisi s tim ze je to systemova aplikace a ze je tak zadratovana na hardware telefonu ze asi nejde nahradit
xsys
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2018 13:47

Samsung S9+ je velmi těžké opravit

https://wwww.dotekomanie.cz/2018/03/samsung-galaxy-s9/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2018 15:49

někteří uživatelé si stěžují na čtečku Galaxy S9, S9+

https://www.mobil.idnes.cz/samsung-gala ... amsung_ada
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pomec 19. 3. 2018 22:52

rzboril píše:Nevíte někdo o černém animovaném tématu zdarma?

Neviem, čo znamená animované, ale ja používam zo Samsungu zadarmo čierne téma "sd-Black".
pomec
Junior

Odeslat příspěvekod rzboril 20. 3. 2018 00:11

Díky. Animované bylo jedno ale placené takže taky přesně nevím. Tohle taky zkusím,prý se schová vteřinová ručička u hodin : https://play.google.com/store/apps/deta ... emui5theme

a ty odkazy na aplikace google… díky. hodně jste mi to ulehčily. Drbu se tady se dvěma kontaktními aplikacemi od samsungu a google a dělá mi to duplikáty, nechce se to synchronizovat. no děs. Jo a o obrázky u kontaktů jsem asi přišel že? nebo kdybych to kopíroval po jednom z Lumie 1520 tak tam budou? vím že se mě mobil ptal jestli chci sdílet i s fotkou.
No snad je to už všechno.
Jo a ještě jedna věc a to je nastavení klávesnice bylo potahováním psát, to chápu, ale když jsem dal potahováním posouvat kurzor tak to začalo šíleně blbnout a dělat náhodné dotyky. Sam S9+.
.*´¨ ¦)¸.0•´¸.•´¨) (¸.•´ (¸.0•´ .•´ : (´0¸.•*´—`*•¸¦.•*¨)
rzboril
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsys 20. 3. 2018 09:43

Obrazky kontaktu - ano o ty jsem prisel, nicmene ja tam mel obrazku asi 5, a konecne jsem se tim dokopal k tomu udelat si v kontaktech poradek, a popridavat si tam fotky uzivatelu - vetsinou jsem je vzal z jejich FB, u par kontaktu se mi to samo pridalo z jejich Google+ profilu

-- 20. 3. 2018 09:47 --

klavesnici pouzivam Gboard a tam tam je funkce pohybovat kurzorem jezdenim prstu pres mezernik a to funguje perfektne
xsys
Junior

Odeslat příspěvekod rzboril 20. 3. 2018 17:51

Možná je tady sekce se sw. Kdyžtak to smažu. Kamarád měl kdysi na androidu navigaci a viděl v ní projíždějící vlak,nebo uzavřený vlakový přejezd. Nevíte o ní náhodou? Možná byla i placená.
rzboril
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Netule2 21. 3. 2018 15:34

Zdravím, nahrává vám zpomalene video zvuk? Jakmile je zaznamenán zpomaleny pohyb,tak je celé video bez zvuku. Jinak se zvuk nahrává normálně.
Netule2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod corecorecore 21. 3. 2018 16:02

Můj osobní geekbench test:
Obrázek
corecorecore
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alda.v 21. 3. 2018 18:47

rzboril píše:Možná je tady sekce se sw. Kdyžtak to smažu. Kamarád měl kdysi na androidu navigaci a viděl v ní projíždějící vlak,nebo uzavřený vlakový přejezd. Nevíte o ní náhodou? Možná byla i placená.


Moje manzelka mela kdysi v androidu navigaci, kde videla, kdy a kudy jdu domu z hospody ;-)
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsys 22. 3. 2018 08:46

ano, pro zpomalenem neni zadny zvuk. kdyz to pak otevres a ulozis v editoru [v aplikaci fotak nevo galerie] tak to tam prida hudbu.

Netule2 píše:Zdravím, nahrává vám zpomalene video zvuk? Jakmile je zaznamenán zpomaleny pohyb,tak je celé video bez zvuku. Jinak se zvuk nahrává normálně.
xsys
Junior

Odeslat příspěvekod Netule2 22. 3. 2018 12:01

Ano, při samotném zpomalení zvuk neni. Ale zvuk se nenahrava ani do okamžiku, než ke zpomalení dojde? Pár videí jsem na netu viděla a byly normálně se zvukem. Zvuk,zpomalene video ticho a pak zase zvuk. Já to mám bez zvuku celé. Tak nevím, zda je to chyba.
Netule2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xsys 22. 3. 2018 12:13

jenom ta zpomalena cast je bez zvuku. Jinak normalni video [rezim Auto] ti zvuk nahrava?
xsys
Junior

Odeslat příspěvekod Netule2 22. 3. 2018 12:43

xsys píše:jenom ta zpomalena cast je bez zvuku. Jinak normalni video [rezim Auto] ti zvuk nahrava?


Ano,auto zvuk nahrává. Dokonce i to zpomalene nahraje zvuk, pokud nedojde ke zpomalení. Jamile se podaří nahrát i něco zpomaleně, je to celé hluché. Tak teď kde je chyba? Někde v nastavení nebo vada telefonu ?
Netule2
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků