Samaung Galaxy S4 mini I9195I poškozený UPSM

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jenr 18. 2. 2018 21:33

Chtěl bych se zeptat, jestli mám šanci obnovit telefon Samsum galaxy S4 mini I9195I do původního stavu, jako při koupi? Telefon jsem rootoval za účelem úpravy UPSM modu, kam jsem si chtěl přidat originální aplikaci "Plánovač" . Což jsem po rootnutí telefonu nejprve marně zkoušel pomocí Ultra Power Savin Mod Manageru, který nefungoval, nasledně jsem si stáhnul UPSM+, který sice udělal úpravu UPS modu, ale né tak, že by aplikace přidal, ale naopak odebral i ty co už tam byly od vírobce. Jde tedy o zásah do systému, se ztrátou záruky. Zálohu systému nemám ani nevím jak ji u tohoto MT vytvořit.? Poradil by někdo jak telefon vrátit do původního stavu, obnova do továrního nastavení nepomohla, pouze smazala účty, instalované aplikace a nastavení.Instalace nejnovějšího originálního FW pomocí ODIN, také nepomohla. Zkoušel jsem instalovat orig. FW i z pamětové karty pomocí bootovacího menu, po nabootování systému se ale nic nezměnilo. V obou případech instalace FW nedošlo ani k odstranění účtů a nastavení, jako u továrního resetu.Měl jsem za to, že po přeinstalování FW, se automaticky telefon přenastaví do továrního nastavení.?
jenr
Junior

Odeslat příspěvekod jenr 4. 3. 2018 17:50

Tak odpovím si sám, šance existuje, ale ne pomocí funkce "obnovit tovární data" v nastavení telefonu, ale je třeba obnovit tovární nastavení pomocí funkce "wipe data/factory reset" v bootovacím menu.

-- 4. 3. 2018 17:59 --

Další moje zjištění se týká změny v úspoře energie v UPSM modu během doby, kdy jsem do telefonu nainstaloval FW I9195IXXS1AQA4, který by měl být nejnovější a dle doporučení výrobce i bezpečnější a lépe optimalizovaný, co se týče výdrže baterii - kec. Právě naopak, výdrž na jedno nabití při zapnutém UPSM modu se snížila z 6 dní na 2. Takže jsem rychle koukal stáhnout starší FW I9195IXXU1AOB1, s kterým se výdrž při zapnutém UPSM opět prodloužila na standardní dobu.

-- 4. 3. 2018 18:01 --

Všechno co jsem musel absolvovat, bylo pouze kvůli dodání originální aplikace "plánovač" i do UPSM módu. Proto bych se chtěl zeptat, jestli existuje i nějaká manuální třebaže složitější možnost, jak plánovač do UPSM dostat?
jenr
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků