Microsoft ucet s kontakty v Android telefonu

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sislik 9. 2. 2018 23:35

Ahoj vespolek,

poridil jsem pritelkyni novy telefon Samsung Galaxy A5 2017, prechazi z Windows 10 Mobile a mame problem s pridanim kontaktu.

Pritelkyne pouziva Google ucet xyz@gmail.com a stejnou mailovou adresou se prihlasuje i do Microsoft uctu.
Problem je, ze pokud se snazime pridat Microsoft ucet, kde jsou vsechny kontakty, do telefonu, tak telefon hlasi, ze ucet je duplicitni.
Snazili jsme se ho pridavat pridavat na ruznych mistech v telefonu, vcetne manualni nastaveni a nefungovalo ani to, co jsem vygoolil :-(

Vedel by nekdo, prosim, jak do Android telefonu pridat Microsoft ucet s kontakty?

Predem diky.
Sislik
Radsi nic, nebo mi to zase smazou...
Sislik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 10. 2. 2018 00:22

A manuálně jako Exchange?
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 10. 2. 2018 10:39

Takže když účet hlásí jako duplicitní tak v tom samsungu už přihlášena s ním je, ne? Podívej se jak je nastaveno zobrazování kontaktů v aplikaci tefonu, tj zobrazit kontakty z Google účtu, samozřejmě předpokládám že na W10 si kontakty ukládala do Googlu a ne jen do zařízení, zjistíš nejlépe kontrolou přes správu Google účtu v pc. Pokud tam nebudou proved export z W10 founu do Google účtu.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sislik 10. 2. 2018 17:12

pro ostatni: pomohlo mi rucni nakonfigurovani Exchange pripojeni na s.outlook.com (tutu adresu jsem vygooglil), pak se telefon prestal branit s duplicitnim uctem

na W10 byly kontakty ukladany ne na Google ucet, ale prave na Microsoft ucet, ale uz je to vyreseny, neni treba nic exportovat, ci tak neco :-)

kazdopadne diky, hint s Exchange pomohl :-)
Radsi nic, nebo mi to zase smazou...
Sislik
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků