Samsung Galaxy A8, A8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod melipa 7. 9. 2018 12:20

Ne, samsung ten cashback dělla už v červenci a srpnu a prostě to běželo do konce. V tom období to zase šlo kombinovat s cashbackem mobilpohotovost, to je opravdu kup roku ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 9. 2018 13:20

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 4. 10. 2018 15:07

Znovu probíhá akce na Samsung A8 a je možné ho mít za 7999 kč ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 13. 10. 2018 06:57

a teď bleskově navíc paměťovka Samsung 128GB k tomu, ale jen do neděle. https://www.samsung.com/cz/smartphones/ ... 30FZDDXEZ/
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod danielkop 16. 10. 2018 21:19

Mam novy Samsung A8, ale obcas mi nejde odpovedet na telefonat..... vsiml jsem si, ze to zrejme souvisi s tim, ze v monete prichoziho hovoru se telefon zacne preladovat mezi sitemi, ztraci signal, obcas vypadne signal uplne .... stava se to tak v 10 - 20% prichozich hovoru, coz je dost otravne... po opravdu malinke chvilce jde z toho telefonu bez problemu zavolat zpet.

Pohybuji se primarne v centru Prahy, ale stava se to i na jinych mistech, tj. vadnou BTSkou to asi nebude. Vlastni Simka co mam je cca 3 roky stara, jiz LTE simka a bez problemu doposud fungovala ve Windows Phone, operator O2...

nevi nekdo, zda je to o nejakem nastaveni nebo primo na reklamaci?

diky za tipy
dan
danielkop
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 16. 10. 2018 22:29

Daniel: Zkusil bych tu SIM ještě dát do jiného androidu + do té A8čky dát jinou SIM, ideálně stejného operátora. Pak uvidíš ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 10. 2018 03:11

danielkop píše:nevi nekdo, zda je to o nejakem nastaveni nebo primo na reklamaci?

zkusil bych dát telefon do továrního nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danielkop 18. 10. 2018 12:53

tak jsem zkoušel dát do telefonu ještě jinou Simku (od Kaktusu) i třeba přehodit simku ze šuplíku 1 d šuplíku 2 a dělalo to také, ale mezitím jsem dal tu mojí Sim do tlačítkové Nokie, tam s tím párkrát zavolal, pak to vrátil do A8 a najednou přišla SMS, že mi za chvíli přijde konfigurační zpráva na MMS..... ta přišla a najednou vypadá, že to funguje tak jak má.... tak nevím, jestli ta konfigurační zpráva mohla mít takový efekt, ale snad to opravdu bude fungovat.

Zvláštní je, že ta konfigurační zpráva přišla až nyní, po tom vložení simky do tlačítkáče a ne dříve (v A8 jsem jí provozoval cca 2 týdny).

Jinak ještě dotaz k továrnímu nastavení. Pokud si chci mobil zálohovat, tak do Google drive se mi nahrávají kontakty, maily, seznam aplikací atd... ale pokud bych si zřídil i ten Samsung Account, udělá se mi nějaká ještě "pečlivější" záloha, která např. zachová i SMS, rozložení aplikací, nastavení telefonu (vyzvánění, upomínky atd.) nebo to tako neumí? a dá se případně taková velmi pečlivá záloha nějak udělat?
danielkop
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 14. 11. 2018 10:39

Galaxy A8 ve zlaté, černé a šedé - 7 990 Kč (původní cena 9 990 Kč) ;-) https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merkury 26. 11. 2018 20:01

Zdravím prosím majitele Samsungu A8 jestli by mě mohly zhodnotit kvalitu displeje a hlavně jeho intenzitu podsvícení přemýšlím o koupi ale po prohlídce ve dvou obchodech se mě zdá hodně slabé porovnával jsem to s A7 2018 ten měl jas daleko lepší díky za info.
Jas jsem měl samozřejmě na max.
merkury
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 26. 11. 2018 23:04

Displej je vyborny, venku dibre čitelný, maximální jas je opravdu maximální... Neni problem na te prodejně proste to, ze ty telefony svítí 24/7?
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klamerka 8. 12. 2018 22:20

Zdravím

Rozbila se mi J7, tak jsem rychle koupil novou A8. Bohužel, fotoaparát je hrozný. I za plného světla vyfotím třeba text a ten je rozmazaný. Fotoaparát je horší, než na starší J7. Když se sešeří, je to rozmazané úplně.

Nemá se někde něco nastavit?
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 9. 12. 2018 09:10

Fotak je u a8cky dobrý, budeš mit nejaky problem, to není o nastavení. Reset?
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 12. 2018 10:04

Tohle reset nespravi, ani s telefonem neni nejaky problem.
Nejen na xda se to diskutuje a vysledkem je shoda, ze zadni fotoaparat je spatny..

https://forum.xda-developers.com/galaxy ... y-t3721818
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klamerka 9. 12. 2018 19:16

Ve fóru popisují problém s kamerou na výšku. Potvrzuji, že jsem si problému všiml právě u fotografií na výšku. Viděl jsem návrh, použít alternativní aplikaci na fotoaparát, tak vyzkouším.

Ještě se zeptám na zkracování SMS. Píšu SMS, napíšu tak 50 znaků a SMS se začne dělit. Vypnul jsem si dokončování, v SMS žádnou diakritiku nemám...a stejně se rozděluje :o/
Klamerka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků