SM-G900FD firmaware

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kutil_1 16. 10. 2017 12:54

Ahoj,

hledám na internetu firmware pro SM-G900FD ale pořád mě to odkazuje na SM-G900F. Můžu tam prásknout tento firmaware, nebo to je pro jiný telefon a jen bych si uškodil? Rád bych do telefonu dostal 6.0.1, telefon jsem rootnul, tím ale končím. Prosím o radu, nebo o trochu času s hledáním správného fw. Děkuji
kutil_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ikosp 30. 10. 2017 08:21

ty máš Duos ....
btw půl minuty hledání...
https://www.sammobile.com/firmwares/gal ... SM-G900FD/
ikosp
Junior

Odeslat příspěvekod kutil_1 31. 10. 2017 20:35

Děkuji za odpověď, jen prosím ještě o jednu komplexnější odpověď. Je zcela jedno, jakou jazykovou sadu tam nahraji, když se budu držet modelu SM-G900FD??? Dokážu tam opět dostat češtinu? O té stránce vím, jen mě zarazilo, že tam je "Rusko, Kazachstan, Iran, atd..." Pro další modely Samsungu jsem tam našel v nabídce hned i czech republic a víc variant FW, pro tento, kupovaný telefon přes překupníka však czech republic jsem nenašel. Je to moje první instalace, mám menší obavy, ale naučit bych se to chtěl.
kutil_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ikosp 1. 11. 2017 08:38

Že tam není CZ firmware svědčí o tom, že to není mobil pro český trh.
Čeština jde přidat, ale pokud nemáš zkušenosti s Rootováním, flash apod, tak nevím, jak moc budeš úspěšný.
Vždy je důležité udělat zálohu. Pohledej informace ohledně EFS. Pokud se poškodí a nemáš zálohu, přijdeš o IMEI, tel se nepřihlásí k síti...... Někdy to jde doma zachránít, ale většinou pomůže jen servisní box, který jistě nemáš.
Případně hledej aplikaci "MoreLokale", je to asi nejsnažší, ale bez rootu se asi neobejdeš.
ikosp
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků