Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod laryskyva 27. 12. 2018 19:13

Mám to stejně. Ponořil jsem horní třetinu telefonu do vody a fouknul do slotu pro S pen a bublá to asi 2 cm od vrchu na pravé straně. ;-)
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dragonerix 27. 12. 2018 19:19

Děkuji za odpověď, takže se asi nemám bát je to řekněme úmysl :D
Dragonerix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod machacvaclav 2. 1. 2019 12:47

Jenom jestli jste se s tím někdo nesetkal.
Těsně pod 30% kapacity baterie se mi vypne telefon. Nejde zapnout, dám na nabíječku a mám 0% kapacity baterie. Telefon se normálně nabije a jedu dál. Stalo se mi to nejméně 3x. Přemýšlím, že dám factory reset.
Jiný nápad?
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 2. 1. 2019 13:47

Pokud nepomůže to, dal bych telefon reklamovat.
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 2. 1. 2019 18:42

Presne tak, tvari se to na defektni baterii.
Momentálně používám..

Windows 10 Mobile - nejlepší a nejstabilnější OS na trhu - Nokia Lumia 925 + Nokia Lumia 830 + Nokia Lumia 930

Momentálně zkouším..

Android 9 Pie - reklamosystém - Samsung Galaxy S9 Coral Blue + Samsung Galaxy S9 Midnight Black
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ip Man 2. 1. 2019 20:03

Jak přehrát formát Flac? Šlo to a už nejde. Používám aplikaci JetAudio a tam mi to vždycky šlo a najednou nejde. Když ťuknu na ten soubor tak píše že nemám potřebnou aplikaci která formát podporuje a hodí mě to do obchodu abych si nějakou vybral, ale zkoušel jsem víc aplikací přehrávačů hudby a pořád nic. Tak nevím jestli je špatný soubor a má vždycky koncovku... null. Interpret, název skladby a na konci null tak jestli to není tím. stahuju z ulož to.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 4. 1. 2019 07:17

Tak už to hraje, přejmenoval jsem tu koncovku null na mp3 a hraje to, ale je to nějaký divný nikdy jsem to dělat nemusel jak jsem stáhnul tak to hrálo.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 1. 2019 11:03

.null není .flac
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 1. 2019 13:49

Grafické rozdíly Samsung Experience UX (Oreo) a One UI (Pie)

https://www.mojandroid.sk/samsung-exper ... orovnanie/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ip Man 4. 1. 2019 20:22

Sattero píše:.null není .flac

Tak nevím teda co je to za formát, ale oproti mp3 to má dost vysoký Bit­Ra­te například 800, 900 a někdy i přes 1000­kb­ps.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 1. 2019 09:26

.null není hudební formát, ve Windows světě se tak označují poškozené soubory. Samotný soubor nic v sobě nemá, odkazuje pouze na původní soubor.

Pokud to měl být FLAC, přejmenování na .flac může fungovat, ale radši bych se podobného souboru prostě zbavil a stáhnul to znovu z lepšího zdroje.
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 6. 1. 2019 02:37

Sattero píše:.null není hudební formát, ve Windows světě se tak označují poškozené soubory. Samotný soubor nic v sobě nemá, odkazuje pouze na původní soubor.

Pokud to měl být FLAC, přejmenování na .flac může fungovat, ale radši bych se podobného souboru prostě zbavil a stáhnul to znovu z lepšího zdroje.

Díky za vysvětlení, no je to divný, nevím proč to hází tuhle chybu a někdy stačí když to null smažu a začne hrát a nemusím za to dopisovat mp3 nebo FLAC
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod wetec 6. 1. 2019 10:09

Zdravim všechny. Měl bych dotaz, řešil jste někdo počeštění Note 8 (US) SM-N950U , což je US verze se Snapdragonem? Brácha tenhle telefon koupil, používat jde, ale čeština by samozřejmě byla lepší. Zkoušel aplikaci morelocale2, ale počeštila se jen malá část. Díky za nápady :)
wetec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 1. 2019 17:23

Samsung začíná s veřejným testováním Androidu 9.0 Pie na Galaxy Note 8

Samsung oficiálně zahájil registrace do beta programu, v němž si mohou majitelé Galaxy Note 8 vyzkoušet softwarové novinky s předstihem. Beta program zatím běží pouze v Indii a v Jižní Koreji, později se má rozšířit i na ostatní trhy. Zaregistrování uživatelé si již nyní mohou stáhnout testovací firmwaru s označením N950FXXU5ZSA5 o velikosti téměř 2 GB, které obsahuje jak Android 9.0 Pie, tak nové uživatelské rozhraní One UI se všemi jejich novinkami.

Obrázek

Obrázek
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Reliks 15. 1. 2019 18:26

Potvrzuji nahození beta 9.0 Pie dle návodu na XDA.
https://forum.xda-developers.com/galaxy ... d-yjA_YBeY
Přílohy
Screenshot_20190115-134533_Settings.jpg
Screenshot_20190115-134523_Samsung Experience Home.jpg
Screenshot_20190115-134540_Settings.jpg
Reliks
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor