Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod beesee 21. 6. 2018 10:48

Právě stahuji aktualizaci pro volný trh ČR (ETL) N950FXXS3CRF1, velikost 564,45 MB. Zmíněna je pouze oprava zabezpečení k 1. červnu 2018.
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 21. 6. 2018 13:11

pavtoo píše:Ahoj, tak od včera jsem taky přešel z NOTE 4 na NOTE 8 a po dlouho anabází přesunu dat a pak dvou velkých aktualizacích funguju. Ale překvapení bylo, že přes noc to sebralo 20 % baterky a když se dívám na deep sleep, tak je to asi jen 1/5 času.
Nevíte, jak v tomto telefonu zjistit, co to způsobuje?
Díky.

Tak vyřešeno. Nešlo o data, ale o chybu v synchronizaci/komunikaci aplikace Samsung Email (předinstalovaná) s firemním účtem. Účet jsem odstranil a jde to dobře.
Firemní poštu strčím do Gmailu a bude to snad ok, jako na NOTE 4.

Ale stále platí otázka - existuje nějaká app, která by uměla odhalit žrouty baterky, která nepotřebuje root?
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 21. 6. 2018 13:37

Zkus tohle: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery

Tady je k tomu ještě povídání co vše to umí :-)

https://www.svetandroida.cz/accubattery-aplikace-baterie
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 21. 6. 2018 14:18

Díky, tuhle mám (v základní verzi) a nic mi neukázala.
Pročtu si článek.
:tleskani
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod Lawrence 27. 6. 2018 18:16

Ahoj.. nemate typ na nejake dobre tvrzene sklo? Koupila jsem si toto: www.huramobil.cz/fixed-full-cover-tvrze ... dp-114948/
A po tydnu je dole :-/ Zacal se odchlipovat roh a pak to sjelo uplne.. nevim jestli to lepim blbe :-/
Lawrence
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kačka84 28. 6. 2018 08:16

Ahoj,sklo používám tohle https://www.mobilefun.co.uk/whitestone- ... ctor-64792
Sice je dražší, ale lepí po celé ploše. Už mi zachránilo displej, takže za mě jedině tohle.
Kačka84
Junior

Odeslat příspěvekod Lawrence 28. 6. 2018 18:57

Díky.. objednávala jsi to přímo z odkazu co jsi poslala? Všechno v pohodě? I lepeni skla? podle videa to vypadá složitěji :-D
Lawrence
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kačka84 28. 6. 2018 19:37

Ano,z toho odkazu, sklo přišlo za 4 dny.
Lepení jsem se bála, jak čert kříže, ale držela jsem se navodu ve videich a vše v pohodě.
Fakt můžu jen doporučit.
Kačka84
Junior

Odeslat příspěvekod Rectifier 29. 6. 2018 08:22

Chtěl bych se zeptat, jak dlouho vám po upgrade na Oreo vydrží baterka ? U mě katastrofa, před tím mi vydržela fakt dlouho, i 3-4 dny , teď nevydrží ani den.Když vezmu telefon do ruky , tak doslova vidím jak ty procenta letí dole, mám uplně strach tel.používat .
Udělal jsem HR , ale bohužel je to stejné, takže zbytečná práce . Našel jsem radu, že by mohlo pomoci vypnutí dat na pozadí ve vývojářských možnostech , taky nic.
Přes noc jsem zapnut režim letadlo, přesto přes noc ubylo 12-13% z baterky, je to normální ?
Fakt lituju , že jsem tam to Oreo dal, :-) tak dlouho jsem to vydržel ho nedávat.
Nevěděli by jste poradit, co třeba ještě vyzkoušet přenastavit, nebo tak něco ?
Dík předem za rady .
Rectifier
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schumi71 29. 6. 2018 16:53

Rectifier klidek ono si to sadne v priebehu 1-2 týždnov mne to robilo to iste od vtedy dve aktualizacie a je to v pohode
schumi71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IMI5 1. 7. 2018 08:53

beesee píše:Právě stahuji aktualizaci pro volný trh ČR (ETL) N950FXXS3CRF1, velikost 564,45 MB. Zmíněna je pouze oprava zabezpečení k 1. červnu 2018.

Já mám stále 1.března 2018 taky mám ETL
Samsung Galaxy Note 9 Black 128 GB Dual Sim
IMI5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 7. 2018 15:13

Jak nastavit video na pozadí obrazovky na Note 8

https://www.mojandroid.sk/video-pozadie ... e-post-row
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 4. 7. 2018 14:49

Dámy a pánové,,,dneska na mě vyblafla asi 800MB-vá aktualizace,,,tak stahujte... :-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 4. 7. 2018 15:09

Díky za info, už sosám :-)
Samsung Galaxy Note 8
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod Fandaklara 4. 7. 2018 15:20

Téže. Někdo postrech jestli něco nového
Fandaklara
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka