Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod machacvaclav 18. 4. 2018 10:40

Nejde mi zapnout "dvě sim karty vždy zapnuté". Máte s tím někdo zkušenosti? Před oreem to chodilo.
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod Fandaklara 18. 4. 2018 10:47

V soucasne chvíli bez problémů
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 19. 4. 2018 12:33

ETL OTA aktualizace zabezpečení 1.dubna
Přílohy
Screenshot_20180419-122939_Software update.jpg
Samsung Galaxy Note8 SM-N950F Gold
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod laryskyva 19. 4. 2018 21:12

Ta výdrž baterie je fakt tragická. Všechno jsem nastavil tak,jak jsem to měl na 7 a výdrž je poloviční (max.2 dny)
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 20. 4. 2018 08:35

Chceš tvrdit, že ti při standardním používání vydržel na baterce 4 dny ?! :D :D :D
Samsung Galaxy Note 8
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod kivalsj 20. 4. 2018 10:47

vavca píše:
kivalsj píše:Od upgradu na Oreo se mi nezobrazuje počet nových mailů na domácí obrazovce. Zobrazení nových SMS zpráv, Viber, WhatsApp nebo telefonátů funguje. Vše ostatní po upgradu beze změn, plně funkční. Nic jsem neměnil na nastavení. Oreo mám oficiální. Nevíte co s tím? Děkuji za radu ;)

P.S.: Jedu na Microsoft Launcheru ale to samé je i na domovském Samsung Experience :(

mně to dělá to samé, ale po týdnu se to ustalilo a ukazuje. factory reset nedelám, kdo to má porád nastavovat.... :-))

Nevydržel jsem a provedl odborníky doporučovaný factory reset a....nic :'( Zbytečně ztracený den novým přeinstalováním a problém přetrvává. Takže nevím. V nastaveních je poměrně dost nových možností, leč nevím jak na sebe navazují a zda tam není pes zakopán. Díky za každou ověřenou zkušenost ;-)
kivalsj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 4. 2018 11:12

nainstaluj si Nova Launcher /Prime, ten má notifikace na všechno
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod laryskyva 20. 4. 2018 19:46

Carllos VoIP píše:Chceš tvrdit, že ti při standardním používání vydržel na baterce 4 dny ?! :D :D :D

Jo,4 dny,ale mám černý motiv a na noc dávám letadlo. Nejsem žádný maniak,přes den mám max. 10 krátkých hovorů,pár SMS a tak 40 min. internet. Hry nic.
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukasonderka 25. 4. 2018 07:49

Zdarec, chci se zeptat zda je appka na sledovani spotřeby dat ale pro 2sim karty?
Nikde to nemůžu najít.
Momentálně používám My data manager ale jde propojit pouze na 1sim.
Mám data na obou simkach, jedná je pracovní a druhá soukromá.
Hledal jsem zda jde tato appka duplikovat ale bez úspěchu.
Děkuji za spolupráci
lukasonderka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 4. 2018 18:36

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sarga 30. 4. 2018 23:08

Carllos VoIP píše:Chceš tvrdit, že ti při standardním používání vydržel na baterce 4 dny ?! :D :D :D

Tak já musím potvrdit, že na baterce i 4 dny a to i celkem do Nota8 často hledím Zapnuté wifi i data. Pozor, ale na noc je vypínám ručně. Letecký režim to je hotová katastrofa. Ta má na grafu větší spotřebu jak v pohotovostním stavu přes den. Myslel jsem, že aktualizací došlo k nápravě, ale pořád to je stejně špatné.Ale jinak ta výdrž je famózní.
Zvuk: SE846, QP1R, W60, K702, KHV1, LCD-X, Carat Saphire,T2, M2Tech Usb, Mojo, HF5, Apple Ipod 6g, Fiio Q5
sarga
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FanaK 1. 5. 2018 11:20

Ahoj všem, mám prosbu! Mám problém se Smartview, ale jen u hudby!!! Tak jestli by to mohl nekdo vyzkoušet, a dát mi vědět. Note 8/Tv Samsung LED smart., app- Samsung music. Když odešlu hudbu do Tv, tak normálně přehrává, ale cca u 3.skladby (jak kdy) začne "odsekávat" konce skladeb cca o 10-15sec, případně se telefon odpojí od Tv. Když s ním pracuji, tak v pohodě, když je na nabíječce, tak taky v pohodě. Dělá to pouze, když je v "klidu". Čekal jsem na Oreo, nepomohlo, tovarní nastavení a úplně čisty telefon (bez aplikací 3.stran), taky nepomohlo. Tovární nastavení Tv, taky nepomohlo. Přesun hudby z SDcard na interní paměť, taky nepomohlo. Videa (filmy) stažené nebo zkopírované z počítače, jedou bez problemů. YouTube, Stream taky bez problémů. Předem moc děkuji za jakoukoli radu a za odpovědi, Franta :-) P.S.ještě jsem i zkoušel přenastavit router na 5GHz a přepnout na jiný kanál na wifi, taky nepomohlo :-( (už si s tím nevím rady)
FanaK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alda.v 1. 5. 2018 11:32

@sarga : v leteckem modu pred i po aktualizaci 1% za noc .
Note8, OnePlus 3
alda.v
Junior

Odeslat příspěvekod smolpachol 1. 5. 2018 15:33

All: Nejde mi otevřít složka "Moje soubory" Jenom problikne a hláškové okno píše "Moje soubory se zastavila"
Ce jsem kde dokonil?
smolpachol
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 1. 5. 2018 17:05

Vydrž chvíli, podívám se do své věštecké koule :oboze
Note8, OnePlus 3
alda.v
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení