Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod technikus 29. 8. 2017 07:39

Ano, nedávno vyšel update i na S8, ale pořád to není plnohodnotný Windows/macOS apod.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 29. 8. 2017 08:08

Jasně, má to omezení, ale pokud na tom bude Samsung pracovat...

K editaci dokumentů v Office potřebuješ mít předplatné Office 365, což třeba mám.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 8. 2017 08:36

re:Auto1
Jsem majitel note4, no byvalej ma ho kluk..
Jinak tablet, a prosim pro majitele, nejde o spenn kdyz prijde navec
ale o digitizer :-), v tom je note unikatni.Coz zjistis az zkusis spenn pouzivat na libovolnym samsungu bez digitizeru.Je z nej neschopna tycinka, stejne tak jde kouzlit s tycinkou co neni od samsungu ale od wacomu na notu, protoze digitizer.
Tim sme si ujasnili kde je kdo znalostmi a zkusenostmi.Dex je totalni neschopna pi.ovina kterou s prstem v nose podrti produktivitou fakt i rpi3, co se tyce multimedii ,tak ho nejen ze podrti ale rozdil je takovy ze ani neexistuje vyraz pro ten rozdil..
Na multimedie je pro note lepsi volba broadcast at :-) coz mluvi za vse.Fullscreen vzdy, vsude a za kazdych okolnosti a s kazdym formatem.Marketing je ale s.ina umi presvedcit ze i takovy nedodelek je k necemu..
Ale necham se presvedcit na prikladu..Prosim neuvadejte office, neni to pravda, fotky, multimedia, kontakty atd…
Office kvuli licencni politice MS u zarizeni vetsi nez x palcu celkem pesek, plnohodnotny na svatyho dyndy.Fotku co ted vyfotim za 20 vterin edituji na tv a staci aby tv mela wifi, kontakty - no to snad ne a k multimediim, broadcast at netrpi omezenim Dexu.No a pokud nekdo voli nadoma Dex misto rpi3 tak proste chce dobrovolne pouzivat trabant a jeste bez volantu..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Sattero 29. 8. 2017 10:24

Sry oooooooo, fakt jsem se snažil, ale ten tvůj text jsem nerozlouskl a ani nepochopil. Zkus to ještě jednou a lépe. Jen k první části: samozřejmě že je S Pen aktivní digitizér (ale nehodlám tu motat hlavy ještě více náhodným čtenářům) a je postaven na technologii od Wacomu, takže lze použít i "kompatibilní" pera od Wacomu. Do uvozovek proto, že sám jsem to nikdy nezkoušel (ale zkusím jak budu mít Note 8 po ruce) a nikde o tom není ani zmínka. A taktéž S Pen nelze využít u ničeho, co nemá Wacom vrstvu. Konkurencí pro S Pen budiž, z mobilního a tablet/laptop světa, akorát izraelský N-trig a Apple Pencil (tam bych kecal z hladu, na čem je to postavené a jak to pracuje, nikdy jsem se o to nezajímal, neboť iPad a jakýkoliv tablet je mi úplně k ničemu). :-)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 29. 8. 2017 15:23

Skončil mi Dropbox free 50GB, bude mít Note8 zase akci?
Smysluplná alternativa?
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 8. 2017 16:24

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 29. 8. 2017 18:21

Lepší než Dropbox je OneDrive od MS. Pokud máš Office 365, 1TB v ceně. Roční předplatné pro 5 PC se dá občas sehnat za litr.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 8. 2017 21:42

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 30. 8. 2017 09:06

Tak teď mi přišel email od Samsungu ohledně potvrzení objednávky když mi někdo od nich volal,že mi dají powerbanku a ten dex a mělo tam být poštovné zdarma. V emailu si účtují poštovné,tak si na to dejte bacha. Už jsem jim volal ať si powerbanku strčí do p....e a že chci objednávku stornovat a že to je od nich nekalé jednání,když mi tvrdili,že poštovné bude zdarma a že to mám taky nahraný,protože se cukal. Prý se na to podívají a dají vědět,ale vytočilo mě to do nebes. Pokud se dnes neozvou,tak dávám znovu objednávku do Setosu,kde mi jí zrušil ten maník po hovoru.
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 8. 2017 09:13

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 30. 8. 2017 10:28

Jirka: Taky jsem koukal, že si mrchy naúčtují poštovné i u telefonu za 27 litrů. :D Jako já jim na to asi prdím, pokud Note vezmu, klasika kde jsem zvyklej a s pojištěním. Maník mi sice tvrdil, jak to jde pojistit i jinde, ale pravda je taková, že buď za nekřesťanské love, anebo při koupi v daném obchodě.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 30. 8. 2017 10:41

Přesně tak. Uvidíme co mi zavolají (tedy jestli) a písnu to sem. Ale poštovné fakt odmítám.
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.spata 30. 8. 2017 13:03

Taky mi přišlo potvrzeni i s 77 Kč za poštovné. Máte někdo napsanou tu powerbanku i v tom potrvrzeni? Mám tam pouze zapsáný DEX.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 30. 8. 2017 13:30

Powerbanku tam také nemám. Na podpoře mi řekli,že to tam nemá nikdo,protože to je neveřejná nabídka.Bát se prý nemusíme,že v balení bude. Ale to poštovné odmítám. Bylo mi jasně řečeno,poštovné Čp zdarma. Mám to nahrané a ještě jednou jsem to přehrával.Pokud to nepošlou zdarma,tak jim na to peču. Jen z principu. Powerbanku nepotřebuji,stejně jsem ji chtěl prodat,takže ji klidně oželím a objednám u Setosu kde jsem nikdy neměl problém.
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků