Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nAscA 11. 10. 2017 11:57

Co to tak sleduju, doporucuje se jedine Dome Glass, ale lze objednat jen ze zahranici. Ja hledam folii, kterou by nenicil s-pen. Pry ta originalni je nic moc.
nAscA
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 11. 10. 2017 12:34

Tak pánové. Dnes mi přišla z Ebay bezdrátová nabíječka http://www.ebay.com/itm/Qi-Wireless-Fas ... 2749.l2649
Musím konstatovat,že je naprosto dokonalá.V žádném případě se nesklápí,jak někdo psal a nabíjí telefon i na výšku v outdoorovém pouzdru a nemusí se pokládat. Rychlonabíjení funguje perfektně a větráček je tichounký,že ho vůbec neslyším. Jen když dám ucho přímo k nabíječce.Nabíječka má 3 cívky,takže telefon nabíjí i na výšku :) K nabíječce je i luxusní kabel (takový ten silný provaz-materiál),který podporuje rychlonabíjení. Dávám samozřejmě do originální nabíječky 230V.
Informační ledka na nabíječce,také bezproblému funguje.Někde jsem četl,že někdo jí má nefunkční. Takže rád doporučuji ke koupi ;)
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod machacvaclav 11. 10. 2017 12:44

A funguje i s ochranným krytem např. Standing Cover?
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 11. 10. 2017 12:58

To pouzdro nemám. Mám outdoor od Ringke, které mi přijde totožné od Samsung,možná i lepší a pevnější a v tom to funguje skvěle. Právě že i na výšku. U mé předchozí rychlonabíječky od Samsungu (ta stojankova bez větráku),tak tam to nefungovalo na výšku, ale jen na boku
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kouless 11. 10. 2017 15:35

Dnes jsem si koupil obyčejné silikonové pouzdro asi z Číny. Oproti Basic clear cover original Samsung je měkké a hlavně neklouže.
Přílohy
Note 8 silicon case.jpg
kouless
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukasonderka 11. 10. 2017 16:36

Sasmek píše:Ahoj. Panove muzu se zeptat, zda uz jste nasli nejake obstojne ochranne sklo, ktere se da u nas poridit ? Dost na to specham, protoze sem zjistil ze se mi v noseni po kapsach zacinaji tvorit mikrosrabance. Coz me dost nemile prekvapilo. Diky ☺


Taky jsem na můj vkus dlouho hledal fólií nebo sklo na displej a nejvíc co mě uspokojila tak byla přímo v obchodě samsung v Brně Olympii. Mají tam takovou jako by 3D tiskárnu a udělají fólií přímo na daný typ telefonu. Drží skvěle a je po celém displeji. Má funkci tvrzeneho skla ale pocitově je jak fólie. Je na ní i doživotní záruka.
Stála myslím 699 kč.
lukasonderka
Junior

Odeslat příspěvekod kouless 11. 10. 2017 17:56

Taky mám tu folii z Olympie, stála 699,- docela super. Vyřežou ji na míru, odborně nalepí, paráda.
kouless
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 10. 2017 17:59

v té Olympii daj fólii na kterýkoliv mobil, nejenom Samsung?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 11. 10. 2017 18:57

Pochybuji, ze by v Samsung prodejne davali folie i na neSamsung telefony.
Na FB jsem cetl, ze se ta folie Spenem brzy nici, je tomu tak?
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kouless 11. 10. 2017 19:25

V Olympii jsem viděl, jak někomu vyřezávají folii na nějaké Sony. Vyřežou jen to, co mají uložené v PC. Pochopitelně především na Samsungy a nějakých pár dalších modelů od několika značek. Určitě ne na všechny. Folie je údajně nárazuvzdorná, no, nevím. Po kreslení perem jsou na folii viditelné stopy. Dá se s tím žít. Ještě jsem si koupil 3 ks redukce v balení z USB mikro na USB C za 399,- . Můžu tak používat všechny možné staré nabíječky.
kouless
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukasonderka 11. 10. 2017 20:36

Co se týče ničení fólie perem tak jsem zatím nic nezaregistroval.
Je pravda že jí mám teprve 14 dní.
Pro mě je hlavní to že je přes celý displej a drží perfektně.
Kdyby se mi začala nějak opotřebovávat tak ji vyměním, je na ní celoživotní záruka.

Jak píše někdo výše, dělají fólie na telefony podle dostupnosti programu v PC. Není problém si tam zavolat a ověřit .
lukasonderka
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 11. 10. 2017 20:42

Nakonec jsem zkusil alternativní launcher... Microsoft Launcher, dřív Arrow. Pánové, nebýt drobnosti jako absence složek v seznamu aplikací, klidně bych si dokázal představit to používat běžně. Rychlý, hezký a s obrazovkou Note8 to vypadá prostě famózně. Strašně hezký dojem, takový moderní, blízko pocitu z iOS (pozitivně).

Navíc i nějaké služby MS navíc... Uvidíme časem, jestli dolepší zrovna to co jsem zmínil. Pak to bude pecka. <3
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 12. 10. 2017 07:53

kouless píše:Taky mám tu folii z Olympie, stála 699,- docela super. Vyřežou ji na míru, odborně nalepí, paráda.

Netušíš, zda je taková služba i jinde v republice?
Do Brna to mám od Prahy trochu z ruky :-D
Co je to přesně za prodejnu (samsung ofiko)?
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FLOYDNOTE 12. 10. 2017 08:35

Zdar, tak jsem to obvolal a v Praze mají fólii v Palladiu a OC Nový Smíchov. Je i s aplikací za 699,-. A na Smíchově mají i sklo, ale prodejce říkal, že nic moc a leze pod ní bordel (sklo není SAMSUNG, protože ho vůbec nevyrábí).
FLOYDNOTE
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků