Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ip Man 23. 1. 2018 11:13

Jako už by bylo na čase dát Oreo. Jinak mám staženo ale zatím nevím co je nové nebo co bylo opraveno. Dejte vědět nějaké postřehy.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 23. 1. 2018 11:37

Nic , jen zabezpeceni. Nic vic se uz delat ani nebude na nougatu.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Reliks 23. 1. 2018 12:58

Úroveň opravy zabezpečení 1.ledna a opravy dalších chyb... ;-)
https://security.samsungmobile.com/securityUpdate.smsb
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scorpi 24. 1. 2018 06:54

Předem se omlouvám se za OT, ale přítelkyně po třídenním používání prodala Note8 a vrátila se k jabku. Po prodeji zůstal doma v podstatě nový černý Alcantara Cover na Note8.
Kdyby měl někdo zájem, je k mání.
Naposledy upravil opasino dne 25. 1. 2018 18:13, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna podstatná část inzerce, na to je bazar.
Na každó sviňu se vaři voda :-)
scorpi
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 24. 1. 2018 16:39

Prechod nedala? :-D
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mkrul80 31. 1. 2018 20:14

Jirka-CZ píše:Ohledně banky Air i Mbank otisk funguje normálně. Používám denně.

Ohledně aplikace mbank otisk fungoval ted jsem zkoussel a ma to nejakou chybu.
mkrul80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Note3 31. 1. 2018 21:35

Čaute, používám viber a nechce mi teď poslední dobou chodit upozornění, když je telefon na AOD, až když telefon rozsvítím, tak zpráva přijde. Nevíte, čím to může být? V aplikacích ji mám zakázanou pro uspávání. Někdy se ale stane, že přijde zpráva i normálně na AOD
Note3
Junior

Odeslat příspěvekod boriscz 1. 2. 2018 07:40

Zdravím šikuláci, Note 8 je prima pracovní nástroj. Pro mé povolaní se neobejde bez skla Whitestone done (perfektní) + original masívní kryt, sestava o hmotnosti 255g mě nevadí. Akumulátor s přehledem ustojí pracovní den. Suma sumárum, přechod z pohřbeného systému WinMobile se zdařil, i když se mě stýská (byla to vychytaná záležitost).

Dále mám na Vás dotaz, prudí mě stavový řádek v landscape režimu, na to jaký má formát zobrazovač Note 8, zabírá zbytečnou plochu. Ideální kdyby zmizel. Při prohlížení webových stránek je více než otravný. Existuje nástroj kterým bych mohl upravit chování stavového řádku ? Zprůhlednit, zasunout, schovat.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 2. 2018 07:48

Nova Launcher, vzhled a chování, notifikační lišta - tam to jde vypnout
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriscz 1. 2. 2018 20:26

Děkuji za odpověď, Nova mě funguje dobře jen na domovské obrazovce, jakmile spustim jakoukoli aplikaci notifikační lišta se opět objeví. Je to zpusobeno omezenou free verzí Nova launcheru ?

Dalši doporučení jsem dostal na System UItuner, kterému je nutné pomoct z PC a nevím jestli je ten zásah do systemu bezpečný. Mám obavy co na to Samsunguv Knock, přece jen sem androidí začátečník a nejsem se svými znalostmi schopen vyhodnotit rizika zapisu do kořenoveho adresáře. Je to bezpečné a pomuže mě UI tuner vyřešit
daný problém?
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 2. 2018 20:54

takže ani placená verze Nova Launcher Prime neumí tu lištu schovat v aplikacích

-- 1. 2. 2018 21:07 --

našel jsem aplikaci Hide System Bar (Full Screen) která umí schovat notifikační lištu bez rootu
https://play.google.com/store/apps/deta ... ebar&hl=cs
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriscz 1. 2. 2018 21:27

Paráda, to je ono, ale chybička se vloudí, schová i klávesnici. Nic méně pro mne pokrok. Tak se mě to líbí. Děkuji.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 2. 2018 21:44

Klávesnici vyvoláš systémovým tlačítkem zpět, a dobu zobrazení klávesnice nastavíš v menu aplikace pod volbou Virtual button disappear time
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 2. 2018 22:32

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ip Man 3. 2. 2018 15:15

Včera bylo pozdě
Ip Man
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků