Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz



Odeslat příspěvekod martin.spata 9. 1. 2018 20:03

Tak o kvalitě originál vs ali by se dala vést diskuze.. Mám od samsungu clear view a po pár měsících je naprasklé a to mi telefon nikdy nespadl. Teď používám alcantara pouzdro a zatím je výborné. mám tu i 2 ali pouzdra a kvalita zpracování za tu cenu velmi dobrá. Kvalita pouzder a skel se dá srovnat s kvalitou, kterou si koupíte někde v čr mimo originál a vyhlášené značky, které jsou stejně drahé.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod Note3 9. 1. 2018 20:04

Já jsem taky toho názoru. Já si teda na kvalitu nemůžu stěžovat, pokud samozřejmě nevybíráš nejlevnější kusy :-) už na noutíka3 jsem si kupoval a vydržely mi několik let. Mám vždy jeden obal na doklady do auta a druhý klasický na normální používání
Note3
Junior

Odeslat příspěvekod misak192 12. 1. 2018 15:00

Pouzival Note 8 asi mesic a pul, prechazel jsem z Note 3. Maximalni spokojenost vicemene. Akorat nejsem moc nadsenej z fotek v noci a hlavne co jsem zdesenej z mikroskrabancu na displayi.

Ja osobne nesnasim obaly na mobily ani nalepovaci folie atd proto je nepouzivam. Zachazim s mobilem opatrne a vzdycky to bylo ok. Muj Note 3 vypada trochu sesle, ale na to ze jsem ho mel 4 roky tak je to myslim vic nez dobre. Po precteni diskuze tady jak nekdo napsal, ze ma mikroskrabance, tak jsem se taky podival a to jsem nemel delat haha. Docela dost jich mam vlevo dole. Mobil nosim v kapse of jeanu nebo bunde, nikdy s klicema atd. Proto jsem byl prekvapanej, ze tam ty skrabanecky mam. Kdybych je nehledal, tak bych si toho asi nevsiml, ale ted uz to vidim skoro pokazde kdyz jsou na to svetelny podminky (vetinou v praci pod zarivkama si toho vsimam uz hodne)

Vse funguje jak ma, jen ted chci zjistit jak vypnout notifikace apky, kterou mam v Secured folder. Nevi nekdo jak? Apku mam naistalovanou jen tam, takze v nabidce notifikaci pro vypnuti (skoro vsechno mam vypnute) se ani neukazuje a kdyz takovou notifikaci mam tak stejne to napise "Contend hidden" protoze je to chraneno. Nevi nekdo jak to vypnout ?
misak192
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kouless 12. 1. 2018 17:04

misak192 píše:Pouzival Note 8 asi mesic a pul, prechazel jsem z Note 3. Maximalni spokojenost vicemene. Akorat nejsem moc nadsenej z fotek v noci a hlavne co jsem zdesenej z mikroskrabancu na displayi.
To nemyslíš vážně, já jsem taky přešel z Note 3 na Note 8, a noční fotky z osmičky jsou o mnoho lepší...
kouless
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jfk_jfk 13. 1. 2018 13:23

Pokud nosíte telefon v kapse, tak se nedivte, že tam jsou mikroškrábance. I malé částečky prachu můžou poškrábat displej, gorrila glass 5 je hold odolnější na tvrdost, ale náchylnější na mikroškrábance. Samsung note 8 nosím v neoprenovém pouzdru převážně v batohu a zatím jsem bez mikroškrábanců. Pokud se někdy škrábance vyskytnou, tak se nedá nic dělat, vždyť to je jenom věc, která tu nebude navěky :o). Užívejte se tento super telefon, ať Vám dlouho dělå radost a slouží. Ahoj jfk
jfk_jfk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IMI5 13. 1. 2018 14:53

Je to tak GG 5 je na prd. třeba GG 3 na Xperii Z3 kterou jsem měl rok tak byl displej absolutně bez škrábance prostě nic ani vlásečnicový byl jako nový stejně tak na LG G3 a nošen taky v kapse jako nyní S8 která už má po půl roce drobné mikroškrábanečky. Ale je to byznys no nemůžou dělat věci které by vydrželi roky.
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laryskyva 13. 1. 2018 18:17

Funguje vám excel na šířku? Mně s tím nejde rolovat nahoru / dolů,jen do boku. Navíc to zamrzlo,vůbec jsem nevěděl co s tím.
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 14. 1. 2018 12:41

Nedávno jsem se tady ptal na aplikaci od Air Bank "My Air" jak vám funguje otisk prstu samozřejmě v souvislosti s touto aplikací a že mě to nejde aktivovat a na to mi někdo odpověděl že to funguje úplně normálně. Tak by mě zajímalo jak vám to může fungovat když mi odpověděl vývojář aplikace že s Galaxy Note 8 to opravdu zatím nefunguje a že na tom teprve pracují.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Fandaklara 14. 1. 2018 13:02

Nevím co chceš slyšet ale mě to prostě funguje a absolutně bez problémů!
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 14. 1. 2018 13:05

Ip Man: Já mam stejný problém s aplikací mBank. Potvrdili mi, že problém se týká vícero aplikací bank po poslední aktualizaci Androidu. Nezbývá než čekat na novou verzi aplikace.
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shewcza 14. 1. 2018 16:35

Ahoj pánové, jsem novým spokojeným majitelem note8. Chtěl jsem ze svého starého telefonu galaxy s7 edge přehodit data s pomocí smart switche do note. Ale už to dělá cca 4hodiny. Musím podotknout, že v telefonu bylo kolem 4000 fotografii a vubec byl kompletne plny, ale presto se zeptam. Je to normalni? Sorry za diakritiku, pisu z mobilu.
shewcza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lenka2003 14. 1. 2018 16:55

Já to taky přesouvala a za cca 5 minut bylo hotovo. Myslím, že normální to není...
lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 14. 1. 2018 19:10

Ještě se chci vrátit k těm mikroškrábancům, používáte teda nějaká tvrzená skla na displeji? A jenom samotná skla nebo si chráníte i záda telefonu? Já mám teda jen záda v takové průhledné vaničce a je to příslušenství přímo od Samsungu, sklo na displeji nemám ale uvažuji o něm a když jsem hledal na internetu tak někde píšou že to sklo nemusí pasovat právě na tu spodní vaničku tím jak je ten displej po stranách zahnutý.
Ip Man
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků