Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MikNote 28. 3. 2018 17:11

může mi někdo prosím napsat, jak se používá ta funkce PIP ? V menu aplikací jsem ji povolil, ale nevím, jak do toho režimu přejít ...
MikNote
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 3. 2018 06:47

Podržet tlačítko multitaskingu.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Speakerpetr 29. 3. 2018 07:38

Dnes přišlo OREO na NOTE 8 CZO2. Ale má jen 1006,90MB. Už jste někdo instaloval? Je to nějaký menší balík, než z volné distribuce (1471MB)... Snad nebude od O2 ořezané.
Speakerpetr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vavca 29. 3. 2018 09:11

dnes na t-mobile, má to 1,4 GB, jdu prubnout, tak žádný problém, zatím vše frčím, pár updatů aplikaci a zatím pozitivni dojmy
vavca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 29. 3. 2018 16:40

Volná distribuce zatím nic. Snad zítra :)
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MikNote 29. 3. 2018 20:47

myšpulín píše:Podržet tlačítko multitaskingu.


aha, tak k tomu jsem došel sám, nevěděl jsem, že tohle rozdělení obrazovky je PIP, na jiných zařízeních s Oreem to je libovolně přesouvací okno ... každopádně díky za radu.
MikNote
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mira_s 30. 3. 2018 10:50

Nevím, jestli myslíš zrovna tohle, ale když přejedeš prstem z levého horního rohu diagonálně šikmo dolů, tak aplikace, co to umí, se zmenší do plovoucího okna.

-- 30. 3. 2018 11:58 --

marcusscz píše:Ahoj, měl bych dotaz. Před aktualizací jsem měl zašifrovanou sd kartu. Po aktualizací pomocí XEF na android oreo mi sd karta hlásí že nejde použít protože byla zašifrována j jiném zařízení ale přitom byla v zašifrována v tom samým mobilu jen pod jiným androidem. Nevíte prosim někdo jak ji opět zprovoznit ? Děkuji předem.


Bohužel to je funkce zabezpečení, asi se Ti podařilo flashnout CSC, ne Home_CSC soubor, jak správně doplnil můj návod kolega beesee. Taky jsem to provedl před časem na jiném telefonu, pak se telefon resetuje a už nemáš přístroj, na kterém bys to odšifroval... Pokud použiješ soubor Home CSC, tak i šifrovaná karta zůstane OK, mám to stejně, kvůli firemnímu mailu musím mít šifrování a tento update proběhl bez ztráty kytičky...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod MariOhara 1. 4. 2018 15:02

XDA odkaz návod na flash přes Odin funkční, na ETL funguje parádně!
MariOhara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IMI5 1. 4. 2018 22:10

Používáte někdo kapsové pouzdro něco takového? Nemůžu najít nějaké vhodné rozměrově na Note 8.
Obrázek
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szantus 1. 4. 2018 22:50

Nejkvalitnější jsou česká od fi.Roubal : http://pouzdra.cz/cs/telefony/id/credo - seženeš ve všech okresních městech...
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 4. 2018 22:54

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 2. 4. 2018 00:07

szantus moc díky je to dost dobrý jen nemaj správný rozměr buď mě bude chybět vrch nebo pak zase moc široké o 1 cm ale asi to vezmu to největší :-D
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ip Man 2. 4. 2018 12:03

Volná distribuce stále nic teď to zkouším každý den
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 2. 4. 2018 16:02

Android 8 + KNOX (Zabezpečená složka). Prý v Oreo už nejde přidat odkaz na aplikaci v Knoxu na normální pracovní plochu. Používám Nova Launcher, a bankovní aplikace mám v Knoxu, a toto by mi výrazně vadilo. Je to tak?

Vůbec nějaké viditelné přínosy Oreo?
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriscz 2. 4. 2018 18:48

V Oreu lze normálně přidávat odkazy na aplikace do Zabezpečené složky, včetně bankovních.
Odkaz z Zabezpečené složky na domovskou obr. opravdu nejde, špaténka.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků