Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Polda_V6 12. 9. 2017 18:57

Takže vy objednáváte v Datartu, kvůli tomu pojištění? Co jsem koukal, 3500/3 roky je asi fakt dobrá nabídka...
Polda_V6
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 9. 2017 19:17

Jako nejlepší, všude je na 2 roky za 7500 nebo takové pálky. JInak ten Datart to je taky jen na 2 roky, ve třetím jen výrobní vady, kdysi to bylo lepší.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polda_V6 12. 9. 2017 20:19

To je pravda, teď jsem to prolétnul a ta nabídka pojištění je opravdu dobrá.. Takže díky tomuhle fóru jsem nejdřív měl málem Note už dneska a teď jsem zjistil kde si ho pořídit s ohledem na pojištění. Paráda :-)
Polda_V6
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 12. 9. 2017 20:34

Já objednal dnes u Datartu a večer mi taky přišla SMS, že 14.9.bude naskladněn. Tak aspoň že tak. Pánové díky za nakopnutí. Pokud mi zítra Samsung nenapíše, tak ať si to strčí :)
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 9. 2017 20:36

Se divím, že na tyto "podvodné" pojištění ještě někdo naletí.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 12. 9. 2017 20:56

Za 22 let jsem měl osobně přes 70 telefonu a vždy to byl Top mezi telefony a nikdy jsem telefon (ťuk, ťuk na dřevo) nezničil. Ale zažil jsem kámoše, co ano a měli pojištění (v poslední době) Někdo dostal plnou náhradu a druhý u Alzi nedostal nic, protože mu prý telefon spadl z kapsy a ne od ucha. Kdo ví jak to bylo, ale v tomhle to je prostě loterie. Nesoudim a nebudu. Třeba Datart to neřeší, ale osobně tomu moc taky nevěřím. Vždy si něco najdou. Navíc telefon mám max na rok, spíše zpravidla míň a pak jde do světa a pak se mi pojištění nevyplatí, ale kdybych měl telefon na dva roky a víc, tak bych možná možná možná uvažoval :) Ale proč ne
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 9. 2017 21:07

Chlapi o Alze a jejich pojištění jsem slyšel divoké příběhy, to jo, ale u Datartu už jsem pojistku několikrát využil a pohoda, proto se jich držím i když podmínky už nejsou takové jako kdysi. Nikdy jsem tedy pojistku nevyužil kvůli rozbití telefonu jako takového nebo skla (to přijde, jsem čím dál víc levější), ale hlavně ve třetím roce života telefonu když se něco pos... A jako že se pokaždé. Sice na tom tratím, ale co už za klid v duši.

Kamarád na tu pojistku několikrát vracel komplet dodrbané telefony a vrátili peníze se spoluúčastí, tak i tomu věřím. Ale dost, připadám si teď jak jejich PR a to xxxxx.
Naposledy upravil opasino dne 13. 9. 2017 07:42, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna vulgarita.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flubertn 12. 9. 2017 21:22

Tak páni Iphone X 64gb 1149€ tak to má ten náš objednaný Note 8 ešte ako tak dobrú cenu.
flubertn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 12. 9. 2017 21:33

No, a příští N9 bude stát 30000 Kč :)
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 12. 9. 2017 21:47

Za tu 64GB variantu to jeste jde. Ale kdyz je pamet nerozsiritelna, tak bych potreboval ten 256 (nic mezitim Apple nenabizi) a to uz je za za 34 490Kc.
Musim priznat, ze tady na tom videu se mi hodne libi :-)
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... YYvHb03Eog
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukasonderka 13. 9. 2017 05:10

Tak iphone X cenou nepřekvapil, moc mě nenadchl. Čekal jsem víc. Vzhledově nevypadá špatně, ale co se týče inovací nic moc.
U mě je pořád favorit SGN8 .
S Pen dělá tento telefon o něco víc a to se mi líbí a hlavně to využijí jak v práci tak i doma.
lukasonderka
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 13. 9. 2017 06:10

Mi se designem líbí, ocel v kombinaci se sklem je super, display bude fajn, gesta taky a vnitřnosti nadupané. Věřím, že FaceID bude fungovat mnohem lépe, než Iris Scanner u Samsungu, protože... oči prostě nesnímá a i když oko je ke snímání bezpečnější, problém nastane při jakékoliv "špatné" podmínce v rámci brýlí, velkého množství světla atp. Apple na to šel jinak a lépe.

Jako prostě něco je a bude lepší, než má Note8/cokoliv s Androidem, ale ve výsledku mě to nezaujalo ať už kvůli ceně, tak nějak celkově. Ale podobně to mám s Note8, taky mě nějak zásadně nedostal, ale lepší než iPhone 7 ve všech směrech (ten mám teď).

Víc mě nadchly Apple Watch 3, kde kromě designu, ze kterého blinkám stále, jsou všechny ty představené vychytávky super. Na plavání, na sport, nezávislé na iPhonu...

Akorát část funkcí pro nás v EU stejně ne zrovna využitelné a stále se mi jeví jako lepší volba Samsung hodinky nebo co přijde s Android Wear.

-- 13. 9. 2017 07:11 --

** Ale bydlet a pracovat v US, jedu asi čistě na Applu. :D
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 13. 9. 2017 08:33

Kocourkov pokračuje. Právě mi volala ženská ze Samsungu,že zítra 14.9. budou expedovat Note 8 a doručený bude v pátek. Tak jsem se jí ptal,zda tomu tak skutečně je,protože mi včera 2x na Samsung lince někdo řekl,že expedovat budou až v pátek a doručen bude v pondělí,tak jak to tedy je. Prý 100% odesílají vše 14.9. :) Taky se ptala,zda mi došel o tom email a tak jí říkám,že ne,že jsem na to taky upozorňoval,že jako zákazník nevím vůbec nic co se děje s objednávkou a zda vůbec nějaká je a prý to je chyba u nich a email nechodil,ale že dnes určitě přijde :) Prostě Kocourkov :)
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 13. 9. 2017 08:52

Jop, taky volala slečna. Ochotná, vstřícná, říkám o včerejšku a že se pokusí objednávku zrušit, přinejhorším se vrátí po týdnu na poště.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 13. 9. 2017 08:56

Taky me probudila telefonatem, ze zitra odesilaji. Akorat tam mam zvoleny osobni odber a jak jsem byl ospaly zapomnel jsem se zeptat, jestli uz muzu vyzvednout zitra :( Nevite nekdo jak to v Setosu je?
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků