Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nAscA 28. 8. 2017 14:55

Myslim, ze v podminkach je telefon Samsung objednany primo pres Samsung v US.
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZiChius82 28. 8. 2017 14:59

Pokud nedostanu nějakou výraznější slevu (20%+) tak letos s nákupem Note asi počkám. Za jen o trochu lepší S8+, která se dá sehnat za 16K s DPH nebudu dávat 27K, jako je to nejlepší telefon na trhu a já jsem fanda řady Note, ale oproti S8+ má note 8 jen krapet větší displej, hezčí hrantější design, něco RAM navíc a duální foťák, co fotí prakticky stejně jako S8, jen má navíc fíčury duálního čipu..jen s-pen je jedinečný to jo… ale těhlech 2 a půl věcí za těch 11K rozdílu určitě nestojí! To už je rozdíl ceny iPhone6 nebo i Galaxy S7, když se dobře sežene, to je prostě strašně moc. Navíc modrá varianta, která se mi nejvíc líbí tu není a buh ví jestli i někdy bude… buď počkám až cena spadne na řekněme 22K a nebo se poohlýdnu u konkurence co bude v brzku představena (ač bez stylusu)…LG V30 Pro, Huawei Mate 10, Xiaomi Mi MIX2, Pixel XL apod a rozmyslím koupi až pak… 27K za základní verzi v nudné černé nebo cetkovité zlaté (chce vidět, není zlatá jako zlatá) určitě ne Samsungu…
Siemens C35i > Siemens SX1 > HTC Touch Dual > HTC Touch HD > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Note II > Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy Note 7 > Xiaomi Mi Max > ?
ZiChius82
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZiChius82 28. 8. 2017 16:00

Sakra, teď mi Datart psal, že bude v rámci předobjednávky skladem už 1.9.... to budou dilemata :mrgreen:
Siemens C35i > Siemens SX1 > HTC Touch Dual > HTC Touch HD > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Note II > Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy Note 7 > Xiaomi Mi Max > ?
ZiChius82
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 8. 2017 16:09

Na slevu zapomeňte, ta nebude. Samsung kontaktuje přímo zákazníky a přidává powerbanku. Objednal jsem to přes infolinku, zároveň mám i u Datartu.

Jelikož ale chci využít pojištění, nevím, zda nabídku Samsungu ve výsledku vezmu. Powerbanka s 10000 mAh je sice věc hezká, ale mám jednu již delší dobu. Plus Datart psal 3. 9. dostupnost. Hmm.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.spata 28. 8. 2017 16:17

Když jsi taky objednal přes infolinku poslali ti potvrzeni objednávky na email? Už jsou to 2 hodiny a nemám od nich žádný email který měl přijít.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 8. 2017 16:21

Neočekávám, že to bude tak rychle na mailu, i minule komunikace přes mail mělo jisté... zpoždění.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 28. 8. 2017 17:59

Zkoušel jsem černou variantu v Datartu a zarazilo mě označení: SM-N950X
To asi nebyla varianta Dualsim :hm
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 28. 8. 2017 18:13

Telefony vystavené v elektrech jsou vždy tzv. Live Demo Unit - nemají slot na SIM, mají prezentační mód a menu apod.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Auto1 28. 8. 2017 22:10

Děkuji za informaci.
DeX:
Chtěl jsem původně jedno domácí hlučné velké PC nahradit NTB ale vzdát se 25" displaye se mi nechtělo.
Apple nabízí all in one pc ale za kasu asi 1800€ cca?
Co dělám na tomto PC je internet, MS Office, Dropbox, Youtube a to je snad vše a to vše DeX umí a v kanclu je PC na Office a další speciality.
Nevidím důvod, proč DeX nepoužívat takto nenáročně doma. Taky je tam HDMI-připojit lze i velkou TV.
Nenašel jsem problém, asi to chce zkusit.
PC to nenahradí, ale možná někomu druhý tablet, nebo druhé PC určené na volný čas, na konzumaci obsahu, proč ne...



Informace o barevných variantách:
Přílohy
samsung-galaxy-note-8-263002.jpg
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 8. 2017 03:57

Za 2000 vcetne doplnku mas rpi3 do kteryho za 20 minut nahodis rasbian, coz je debian pro nej, nebo koupis predinstalovanou sadu,druhym krokem tam nahodis libreelec a sledujes, surfujes atd na cemkoliv co ma hdmi, v mym pripade 1.5m uhlopricka a mas system na kapku jinym levlu.Az potom pochopis jaka je dex pi.ovina.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 29. 8. 2017 04:52

Ty barevný varianty nesedí už kvůli Deep Sea Blue, která už byla představena.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 29. 8. 2017 07:04

ooooooo: Tato alternativa je pro mě neakceptovatelná
DeX je jako S-pen. Zvyšuje produktivitu práce nebo požitek z multimédií ihned, bez synchronizace.
To pochopí jen ten, kdo Note používá X let k aktivní tvorbě rychle efektivně snadno ;-)

Krásné shrnutí rozdílů mezi S8:
Naposledy upravil Auto1 dne 29. 8. 2017 09:55, celkově upraveno 4
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 29. 8. 2017 07:19

Ještě bych doplnil, že idea DeXu je, že v čem jsi na telefonu skončil, tam v DeXu pokračuješ s rozšířenou funkcionalitou pro desktop-like práci. Třeba pro Office se mi to líbí hodně, dá se to využít i pro filmy/netflix atp. Zatímco ta "krabička" za dvojku jak zmiňuje oooooooo je jen krabička, která je někde stabilně, je nezávislá a pro její obsluhu k ní musíš přistupovat jako k samostatnému zařízení.

Ale jak tu píše Auto1, jde o to, co komu sedí. Mi teda více tato idea, nemám rád nezávislá zařízení, mám rád vzájemé propojení (muhehe).

A ano, dá se to přirovnat k rozdílu mezi stylusem (obyčejným) a aktivním stylusem, který má třeba Note 8. Hodně lidí porovnává S8+ a Note 8 a říkají, že nemá smysl kupovat Note 8... jenže oni nepotřebují nebo nechápou smysl S Penu. ;-)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 29. 8. 2017 07:32

Ale pozor, Dex má své omezení. Dokumenty lze pouze otvírat, ne editovat (se standardní aplikací), např. stream.cz nejde v režimu plné obrazovky atd. Má to tedy své mouchy.

Více zde
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Auto1 29. 8. 2017 07:35

DeX u note8 je samozřejmě pokročilejší
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků