Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reliks 1. 1. 2018 08:18

Po aktualizaci ETL N950FXXU2BQKG a wipe data mi nejde zprovoznit přihlašování do aplikace mBank pomocí otisku prstů. Ostatní jako Equa bank, Paypal, Masterpass funguje normálně. Před továrním nastavením fungovalo bez problémů. Nesetkal se s tím někdo?
Naposledy upravil Reliks dne 1. 1. 2018 11:27, celkově upraveno 1
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veloce74 1. 1. 2018 09:40

Zdar lidi, mám nový Note8 a u odemykání duhovkou se mi nezobrazuje ten pohled z přední kamery, kde jsou ty dva kruhy, v nastavení mám masku zaškrtnutou, nevíte kde je chyba? Scaner jinak funguje a telefon odemkne. Je to už můj třetí Note8 a na předešlých dvou to normálně fungovalo. Jediný rozdíl je ten, že předešlé byly od operátorů a tenhle je pro volný trh a dualsim od Alzy. Taky jsem řešil, že u Youtube najednou není ikona pro zvětšení videa, nicméně to jsem vyřešil takto a funguje to: https://www.youtube.com/watch?v=mSH6F5H1RuM Jinak otisk prstu funguje u aplikace ČSOB, u Airbank nefunguje :( Díky za radu.
Veloce74
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 1. 1. 2018 10:24

Youtube tak maji vsichni , takhle to vymysleli inzenyri z youtube. Jinak pokud u csob funguje a jiny program ne , tak je to aplikaci. Stim neudelas nic.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Note3 1. 1. 2018 14:39

Aby jsi tam měl ty kruhy, musíš přejet po displeji do strany, jak kdyby jsi ho chtěl odemknout, pak se objeví :-) já používám radši obličej, je to lepší. Youtube mi jde normálně přes celé, když to roztáhnu a nemusím s tím nic velice dělat. Jak psal hurec, bude to aplikací. Není špatné jim to napsat do komentáře a v další aktualizaci se to snaží opravit, pokud jsou co k čemu. Já používám KB a super
Note3
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 1. 1. 2018 15:05

Předpokládám že problém s mBank bude u mě spíš aktualizací firmwaru. Zajímalo mě jestli někdo nemá stejný problém. Před aktualizací fungovala, po aktualizaci nejde přidat otisk ani u předchozí verze apk kde také fungovala. Aplikace funguje, jen nejde přidat přihlášení otiskem... Už sem zadal reklamaci u mBank, uvidíme... >:-(
Přílohy
Screenshot_20180101-145756.jpg
Screenshot_20180101-145756.jpg (28.51 ) Zobrazeno 4013 krát
Screenshot_20180101-145746.jpg
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 1. 1. 2018 15:26

Tak mohu potvrdit problém s otiskem, po poslední aktualizaci nefunguje v aplikaci Na nákupy od ČSOB, včetně načtení qr kodu.
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 1. 2018 15:52

nwm ale nepomohl by hard reset po té aktualizaci?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 1. 1. 2018 15:54

Mbank i Airbank otisky mi fungují bezproblémově. Přesně jako před aktualizaci. Reset jsem nedělal. Android Pay přes Mbank taky funguje bez problémů
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reliks 1. 1. 2018 16:00

Po aktualizaci N950FXXU2BQKG vše fungovalo bez problémů. Problém nastal až když sem udělal tovární nastavení...
Naposledy upravil Reliks dne 1. 1. 2018 16:00, celkově upraveno 1
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 1. 1. 2018 16:17

Dobrý vědět. Tovární dělat nebudu. Jinak aktualizováno přes OTA a ne přes smart switch
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2018 01:51

Reliks píše:Po aktualizaci N950FXXU2BQKG vše fungovalo bez problémů. Problém nastal až když sem udělal tovární nastavení...

Po minoritní aktualizaci se obnovení továrního nastavení nedělá..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reliks 2. 1. 2018 07:10

Firmware BQKG sem instaloval přes odin s použitím HOME_CSC, protože OTA ještě nebyla dostupná a v práci nezprovozním Smart switch. Něco začalo vytěžovat procesor a tel se rychle vybíjel. Wipe cache ani restart nepomohl. Tovární nastavení a obnova dat má problémy řešit, ne je způsobovat...
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sosaci 2. 1. 2018 07:29

Nemuzu nikde najit v jakem rezimu maji pracovat sim v duosu. Je to jako driv ze rychla data umi jen sim1 a sim2 ne? V nastaveni se tvari ze jsou plnohodnotne, ale data netecou ....
sosaci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2018 08:45

Reliks píše:Tovární nastavení a obnova dat má problémy řešit, ne je způsobovat...

Tak určitě, tam bude nějaká chyba v té aktualizaci..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veloce74 2. 1. 2018 11:05

Díky všem za rady, hlavně Note3 za to swipnutí na tu masku. Jinak k tomu továrnímu nastavení: je pravda, že po něm by mělo všechno správně pracovat, ale jednou se mi u Note4 stalo, že po továrku mi nefungovala wi-fi, tak jsem ho udělal znovu a vše již bylo v pořádku, raději jsem telefon nechal po naběhnutí ještě pár minut "startovat" a vše bylo v pohodě.
Veloce74
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků