Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 4. 2018 18:37

po majoritní aktualizaci se doporučuje, ano, obnoví vše do továrního nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vavca 16. 4. 2018 19:10

kivalsj píše:Od upgradu na Oreo se mi nezobrazuje počet nových mailů na domácí obrazovce. Zobrazení nových SMS zpráv, Viber, WhatsApp nebo telefonátů funguje. Vše ostatní po upgradu beze změn, plně funkční. Nic jsem neměnil na nastavení. Oreo mám oficiální. Nevíte co s tím? Děkuji za radu ;)

P.S.: Jedu na Microsoft Launcheru ale to samé je i na domovském Samsung Experience :(



mně to dělá to samé, ale po týdnu se to ustalilo a ukazuje. factory reset nedelám, kdo to má porád nastavovat.... :-))
vavca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kappa2 17. 4. 2018 11:23

Nevíte někdo jak zprovoznit ovládání hudby tlačítkama na originální hf sadě?I když to nastavím v přehrávači tak to nefunguje.Zkoušel jsem jich víc.Jetaudio,poweramp.Díky
kappa2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 1050 17. 4. 2018 12:49

MikNote píše:může mi někdo prosím napsat, jak se používá ta funkce PIP ? V menu aplikací jsem ji povolil, ale nevím, jak do toho režimu přejít ...


Stlac/podrz zoznam poslednych aplikacii (multitasking?) a skus podrzat niektoru aplikaciu za "hornu listu". U tych podporovanych sa ti zobrazi modry stvorec s popisom a ked ju tam "pustis", tak sa ti zobrazi v plavajucom okne. Samsung aplikacie by s tym nemali mat problem.

-- 17. 4. 2018 13:59 --

Tak uz mam Oreo a .... zatial ziadna extra zmena.
Co ma dost stve, tak pri tmavej teme, v detialoch kontaktu, mi presvita svetle pozadie. Predtym bolo tmave.
Bateria sa zda byt ok, v noci, bez dat, cca. 1% za 6h.

AR Core som nainstalvoal uz davnejsie, ale AR Stickers (Google) mi stale hlasia, ze moje zariadenie nie je kompatibilne. A pritom uz davnejsie vysiel clanok, ze to Google oficialne spristupnil aj pre Note 8....???
1050
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fandaklara 18. 4. 2018 04:58

Je tu někdo kdo používá ap automateit? Po přechodu na oreo mi nechce ovládat wifi. Mám nastavené že po příchodu domů mi zapne wifi a obráceně.
Bohužel teď nefunguje
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod MikNote 18. 4. 2018 06:24

V oreo je auto wifi řešeno pomocí funkce známé wifi sítě. nastavení>připojení>wi-fi>upřesnit>automaticky zapnouot wi-fi .... a je to
MikNote
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fandaklara 18. 4. 2018 08:29

To sice jo ale samo už nevypíná? I tak děkuji
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod machacvaclav 18. 4. 2018 09:40

Nejde mi zapnout "dvě sim karty vždy zapnuté". Máte s tím někdo zkušenosti? Před oreem to chodilo.
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod Fandaklara 18. 4. 2018 09:47

V soucasne chvíli bez problémů
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 19. 4. 2018 11:33

ETL OTA aktualizace zabezpečení 1.dubna
Přílohy
Screenshot_20180419-122939_Software update.jpg
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laryskyva 19. 4. 2018 20:12

Ta výdrž baterie je fakt tragická. Všechno jsem nastavil tak,jak jsem to měl na 7 a výdrž je poloviční (max.2 dny)
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 20. 4. 2018 07:35

Chceš tvrdit, že ti při standardním používání vydržel na baterce 4 dny ?! :D :D :D
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod kivalsj 20. 4. 2018 09:47

vavca píše:
kivalsj píše:Od upgradu na Oreo se mi nezobrazuje počet nových mailů na domácí obrazovce. Zobrazení nových SMS zpráv, Viber, WhatsApp nebo telefonátů funguje. Vše ostatní po upgradu beze změn, plně funkční. Nic jsem neměnil na nastavení. Oreo mám oficiální. Nevíte co s tím? Děkuji za radu ;)

P.S.: Jedu na Microsoft Launcheru ale to samé je i na domovském Samsung Experience :(



mně to dělá to samé, ale po týdnu se to ustalilo a ukazuje. factory reset nedelám, kdo to má porád nastavovat.... :-))


Nevydržel jsem a provedl odborníky doporučovaný factory reset a....nic :'( Zbytečně ztracený den novým přeinstalováním a problém přetrvává. Takže nevím. V nastaveních je poměrně dost nových možností, leč nevím jak na sebe navazují a zda tam není pes zakopán. Díky za každou ověřenou zkušenost ;-)
kivalsj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 4. 2018 10:12

nainstaluj si Nova Launcher /Prime, ten má notifikace na všechno
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laryskyva 20. 4. 2018 18:46

Carllos VoIP píše:Chceš tvrdit, že ti při standardním používání vydržel na baterce 4 dny ?! :D :D :D

Jo,4 dny,ale mám černý motiv a na noc dávám letadlo. Nejsem žádný maniak,přes den mám max. 10 krátkých hovorů,pár SMS a tak 40 min. internet. Hry nic.
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků