Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cico001 11. 8. 2018 14:20

Ďakujem za návod už som to nastavil
cico001
Junior

Odeslat příspěvekod pelosek8 17. 8. 2018 12:27

takže nepřinesl nového nic.. tak jako na S8/S8+..Prostě jen každo měsíční bezp. aktualizace a game launcher což je sorry ale kravina..škoda :/
pelosek8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Auto1 22. 8. 2018 07:11

Zase je telefon chytřejší než já :-))

Oblíbené kontakty mi zvoní anonymně.
prostě se nezobrazí kdo volá a musím stáhnout lištu a tam je nahoře malý pruh s volajícím.
Běžné kontakty nebo cizí neuložené vyzvání a zobrazují se standartně.

Neví někdo, kde je správa oblíbených kontaktů respektive způsobu vyzvánění-zobrazování?

Kde nastavím landscape režim úvodní obrazovku? Tam kde se řeší orientace displaye to nefunguje a měl bych mít všechny aktualizace
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavtoo 22. 8. 2018 11:16

Nastavení - Zobrazení - Domovská obrazovka - Pouze v režimu Na výšku - OFF

...

Jinak jsem překvapenej, jak je přední sklo náchylné na škrábance. Pohybuji se v různém prostředí a snažím se k tel chovat hezky, ale bohužel.. už tam mám rýhy.
Po zkušenosti z NOTE 4 jsem nedával žádnou ochranu skla, ale tady jsem už musel něco objednat. Člověk to má dva měsíce a už je to znát. Zajímavé je, že je to na obou spodních rozích zahnuté obrazovky (nejspíš přenášením v kapse nebo v brašně - dostal se tam nějaký písek). :-(
Jen takový postřeh.
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod Auto1 22. 8. 2018 11:57

Díky už se otáčí.
Pěkně to je zakopané v menu, tam bych to nenašel nikdy
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 8. 2018 09:09

Srovnání fotoaparátu Note 8 vs. Note 9 vs. Samsung S9+

https://svetandroida.cz/srovnani-fotoap ... laxy-note/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cico001 30. 8. 2018 08:24

Zdravím Chcem sa spýtať mám Note 8 a keď dám točiť video full hd tak video natáča ale keď ide tak každých 40min spraví noví súbor nevipne video len správy nový súbor keď točím 1.5hod tak mám 3 súbory nie jeden a potom to musím spájať. Neviete poradiť ako to odstrániť
cico001
Junior

Odeslat příspěvekod laryskyva 30. 8. 2018 17:36

Asi ukládáš na SD kartu,která je naformátovaná na FAT 32, který má limit souboru 4Gb. Musíš kartu naformátovat souborem exFAT.
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod cico001 30. 8. 2018 19:12

Áno mám na Fat 32 a karta 120 GB skúsim naformatovat
cico001
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 11. 9. 2018 10:31

Ahoj, jak vám funguje Smart Lock na polohu, pokud používáte.
Kdysi na note 4 to fungovalo spolehlivě, pak se to nějak zhoršilo a tady na note 8 taky nic moc.
Občas zaktualizuji polohu, aby to bylo přesně, a nešlape to. Zámek obrazovky je i doma a v bezpečných lokalitách.
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod cico001 11. 9. 2018 13:22

Ako vám funguje diaľkové na note 8 mam TV LG mne niako stále pita kód televizorana na note 4 keď som zápal diaľkové tak som vedel nastaviť aj televízor satelit že mi ho naraz viplo a teraz nič nejde nemá niekto návod aj mám aplikáciu peel Univerzál
cico001
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 11. 9. 2018 14:03

Řekl bych, že to bude tím, že NOTE 8 nemá infraport.
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod Pojan 11. 9. 2018 20:27

Nemá ale lze mít infraport do usb c
Pojan
Junior

Odeslat příspěvekod cico001 11. 9. 2018 20:43

To ma nenapadlo že to nebude mať infraport ved keď mal note 4 tak 8 to bude mať bežné? A nemá? To je škoda lebo na note 4 to fungovalo super. Ako to funguje cez to usb c a už som to aj objednal aliexpressu uvidím ako bude fungovať
Phone Remote Wireless Infrared Appliances Remote Control Adapter For Phone TV Infrared Home Appliance Micro usb Type C
http://s.aliexpress.com/Y3qe6R3i?fromSns=Copy to Clipboard
cico001
Junior

Odeslat příspěvekod Pojan 12. 9. 2018 13:31

A je to i pro android
Pojan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků