Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cico001 15. 10. 2018 22:05

Mám Samsung Galaxy note 8 a používam
Caller Name Announcer Pro ma reklamy ale funguje keď vola firma tak napíše aj názov firmy
cico001
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 16. 10. 2018 21:24

Odemknu mobil a hned na mě vybafne reklama přes celý displej a ne v žádné aplikaci jako je YouTube nebo tak něco, musím reklamu shodit křížkem a pak se teprve dostanu do menu. Tak nevím co jsem si do toho telefonu stáhl za balast že mi to takhle hází reklamy
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 10. 2018 03:15

Tu reklamu nějak rozklikni, jestli to jde a měl by ses dozvědět, kdo ji tam posílá
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ninj21 17. 10. 2018 19:03

Sattero píše:Ano, slyšel před deseti minutami. :D

https://samsungmania.mobilmania.cz/bles ... staci-vam- https://techvpn.com/download-showbox-apk-android/lepici-paska-nuz-a-trocha-kuraze/sc-310-a-1333935



What is this language?
Ninj21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavtoo 19. 10. 2018 08:49

Bezpečnostní aktualizace 1. října
572,32 MB
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod cico001 19. 10. 2018 09:23

Aj je tam niečo vylepšene lebo na stránke samsungu som nič našiel
cico001
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 19. 10. 2018 12:07

Ip Man,,,tohle se mi stalo jednou a ani za boha jsem se toho nemohl zbavit,,,reklama si vyskakovala kde chtěla,,,na plochu,,,v menu,,,v aplikacích...Mohla za to jedna apka stažená přímo z Google Play,,,zkoušel jsem postupně mazat aplikace,,,pročišťovat SD Maidem,,,ale nic nepomohlo,,,až mi nezbylo nic než udělat továrko,,,a od té doby se modlím abych na to zase nenarazil...Malej tohle stahuje pravidelně,,,takže u něj jsem rezignoval,,,ať si dělá co chce... :-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 19. 10. 2018 12:28

cico001 píše:Aj je tam niečo vylepšene lebo na stránke samsungu som nič našiel


Myslím, že jen bezpečnostní aktualizace.

-- 19. 10. 2018 13:33 --

madmaxkimi píše:Ip Man,,,tohle se mi stalo jednou a ani za boha jsem se toho nemohl zbavit,,,reklama si vyskakovala kde chtěla,,,na plochu,,,v menu,,,v aplikacích...Mohla za to jedna apka stažená přímo z Google Play,,,zkoušel jsem postupně mazat aplikace,,,pročišťovat SD Maidem,,,ale nic nepomohlo,,,až mi nezbylo nic než udělat továrko,,,a od té doby se modlím abych na to zase nenarazil...Malej tohle stahuje pravidelně,,,takže u něj jsem rezignoval,,,ať si dělá co chce... :-)


taky bych řekl, že jde o nějakou apku... na note 4 mě děsně štval peel remote, ale to tady není (pokud nepoužíváte s externí IR), takže postupně odinstalovávat poslední aplikace... někdy to může udělat i aktualizace něčeho a to se velmi těžko hledá. Opravdu pak jedině tovární nastavení. Někdy pomůže promazání Cache paměti (přes trojhmat - Press and hold the Bixby key and the Volume up key, then press and hold the Power key).
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 19. 10. 2018 14:22

madmaxkimi píše:Ip Man,,,tohle se mi stalo jednou a ani za boha jsem se toho nemohl zbavit,,,reklama si vyskakovala kde chtěla,,,na plochu,,,v menu,,,v aplikacích...Mohla za to jedna apka stažená přímo z Google Play,,,zkoušel jsem postupně mazat aplikace,,,pročišťovat SD Maidem,,,ale nic nepomohlo,,,až mi nezbylo nic než udělat továrko,,,a od té doby se modlím abych na to zase nenarazil...Malej tohle stahuje pravidelně,,,takže u něj jsem rezignoval,,,ať si dělá co chce... :-)

Ahoj, tak to je přesně co mi to dělá, nejde se toho zbavit,,,reklama si vyskakuje kde chce ,,,na plochu,,,v menu,,,v aplikacích přesně jak píšeš. A to je právě ono, telefon si půjčuje moje malá čtyřletá dcera a stahuje si tam plno her.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 19. 10. 2018 14:34

Pánové, pokud to sem nějak propašujete, hoďte mi sem seznam aplikací. Projedu to a řeknu, čím by to mohlo být :)

Stačí screenshot, kde uvidím název aplikace (alespoň část) a ikonu (důležitá).
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 19. 10. 2018 19:46

Ip Man...

Můj mobil je zatím v bezpečí,,,malý má svůj a ať si s ním dělá co chce... :-) Jinak právě v těch hrách je toho mraky...

Loader...

Já jsem si to do mobilu natáhl díky nějakému messengeru s vysokým hodnocením,,,zkusil jsem se kouknout na GP,,,ale nemůžu si za boha vzpomenout...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 24. 10. 2018 19:52

Dámy a pánové,,,zajímá mě kolonka často používané kontakty v aplikaci telefón/kontakty,,,dá se některý kontakt ze seznamu odstranit bez toho abych ho úplně odstranil nebo často používané kontakty nějak deaktivovat,,,tak trochu mi ta kolonka vadí...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 29. 10. 2018 12:52

Ahoj, když volám tak při hovoru skoro neslyším protistranu tedy člověka se kterým se bavím. Zkoušel jsem přímo při hovoru mačkat tlačítko hlasitosti nahoru a je to stále stejné hlasitost se nikam nehne. Zkuste mi prosím poradit kde co a jak nastavit. Před tím jsem slyšel úplně suprově jakoby byl člověk vedle mě.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod cico001 29. 10. 2018 13:12

Skúsiť továrenské nastavenia ak nepomôže tak vymeniť reproduktor
cico001
Junior

Odeslat příspěvekod palisandr 13. 11. 2018 18:33

Vyšla listopadová aktualizace systému...
palisandr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků