Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kakadu77 12. 6. 2018 14:45

Tak ode dneška Galaxy Note 8 za akční cenu 19.999,- s možností využít současně Cashback 4.000,-
Za 15.999,- už to je hodně dobrá koupě ofiko CZ distribuce :-) :-)
kakadu77
Junior

Odeslat příspěvekod Lawrence 14. 6. 2018 01:57

Ahoj, mám na Vás dvě otázky, mozná budu za blbku, ale mám poslední telefon Note 2, kterej mi drzěl xx let bez problému - pak nehoda se šrubováčkem (znáte ten pocit, že všechno zvládnete opravit samy a nakonec to uplně nevyjde) takže rozbitej displej a teď následuje pořízení Note 8. Moje otázka je, chápu správně že bežný prodej (mimo oprátorů) je pouze verze Dual sim?? Singl sim prodávají jen operátoři..? Je dual sim bez použití druhé simkarty nějak znát? Například výběr sim 1 či sim 2 při zahájení hovoru nebo smsce..? Jak to některé dual telefony mají.. A další otázka zní - je teď možnost mít note za pěknou cenu v akci plus ještě využít cashback - nevíte jak to funguje? Uvádí prvních 350 registrací telefonu, ale nemají nikde uvedeno, kolik volných registraci ješte zbývá, nebo zda to stopnou jen co se to zaplní..? nebo je také možné, že mi po 14dnech od registrace napíšou, že jsem byla až 351 ..? :-) Díky moc za info.
Lawrence
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 6. 2018 02:31

Note 8 v běžné distribuci je ve verzi Single sim i Dualsim, u operátoru bývají Single sim
u dualsimu nemusíš druhý slot používat anebo lze do něj dát paměť. kartu
Při použití dualsimu si volbu, která simka co bude dělat, nastavíš ve správě simkaret
Akce cashback už nějaký čas běží, takže těch 350ks bude rychle vyprodáno
ale pokud už bude stopka, tak dostaneš info
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 6. 2018 07:03

Když máš v telefonu jen jednu SIM tak při používání vůbec nepoznáš že telefon je dual.
Jen v nastavení je položka správce SIM ve kterém je s jednou SIM většina nastavení neaktivní.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lawrence 14. 6. 2018 07:37

Díky za odpovědi. Já jsem si už právě telefon zakoupila včera a až po prijezdu domů jsem si všimla označení dual na krabičce a nebyla si jista. Protože v nabídce od prodejce v nazvu telefonu nic o dual sim uvedeno nebylo, telefon jsem objednala přes net, vyzvedla na prodejně, prodavačka o telefonu neveděla lautr nic, takže jsme moc nepokecali :-D Pro jistotu jsem ho ještě nerozbalila, pokud bych ho chtěla vrátit. Každopádně jsem nakonec našla hluboko v parametrech u prodejce info o dual sim. Koukala jsem, že většina prodejců jako czc.cz, mironet a různá elektra to tak mají. A asi bych ani singl sim nikde nekoupila, u žádného věrohodného prodejce jsem ho nenašla. Takže jsem klidnější, a jdu prubnout registraci. Ještě jednou diky moc, ať žijou diskuze, zvlášť pro bloncky bez chlapu, kterým v tomhle kamošky fakt nepomůžou :-D Třeba se tu ještě s něčim ukážu :-D
Lawrence
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 6. 2018 08:38

Dualsim je lepší volba, nikdy nevíš, kdy se druhý slot bude hodit
Jinak verzi Note 8 single sim má docela dost známých eshopu

https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... 7373111719
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lawrence 14. 6. 2018 11:52

Taky jsem si říkala, že třeba se to jednou bude hodit. Jen mi slo o to, aby mě to nějak neotravovalo, když používám pouze jednu sim. Každopádně k odkazu co jsi hodil, takhle jsem objednávala telefon, našla si na heurece single sim.. ale když ve výběru shopu rozklikneš třeba czc.cz nebo okay.cz a podobné elektra, v parametrech nakonec najdeš že se ve skutečnosti jedná o dual sim. Vybírala jsem ale pouze z obchodů, které znam a které mají v nabídce cashback. Obchody jako levnejmobil nebo mobiltel atd to sidce uvádějí.. ale u nich cashback není, pravděpodobně to ani není česká distribuce takže jsou levnější a takhle jsem na stejné ceně z obchodu který znám a s reklamací či vrácením nikdy problém. Takže za mě dobrý. Psala jsem email i na samsung a z jejich odpovědi jsem pochopila, že dual sim mají všichni krom opetátorů.
Lawrence
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 6. 2018 11:56

Tím lépe, že máš dualsim, ten se vždycky bude hodit a při používání jen jedné simky nebude také žádný problém
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod laryskyva 18. 6. 2018 20:05

Tak jsem konečně odhalil co mně extrémně vybíjelo baterii po upgradu na Android 8 a květnové aktualizaci.Byla aktivní možnost MOBILNÍ DATA STÁLE ZAPNUTÁ-ponechává mobilní data trvale zapnutá,i když se používá WiFi,aby bylo možné rychleji přepínat sítě. Nachází se to ve VÝVOJÁŘSKÝCH MOŽNOSTECH,které jsem neměl aktivované.....úplně jsem zapomněl,že se to dá vůbec aktivovat. Za noc mně to vysálo 18% baterie v režimu LETADLO, přes den ani nemluvím. Teď po vypnutí ubylo 1% za noc.
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 18. 6. 2018 21:13

Jak se aktivuje ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 19. 6. 2018 00:25

Dik za typ, vypl sem a uvidíme.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 6. 2018 00:30

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 6. 2018 08:33

O2 Extra výhody: Note 8 můžete mít až o 11 tisíc levněji

https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pavtoo 21. 6. 2018 08:24

Ahoj, tak od včera jsem taky přešel z NOTE 4 na NOTE 8 a po dlouho anabází přesunu dat a pak dvou velkých aktualizacích funguju. Ale překvapení bylo, že přes noc to sebralo 20 % baterky a když se dívám na deep sleep, tak je to asi jen 1/5 času.
Nevíte, jak v tomto telefonu zjistit, co to způsobuje?
Díky.
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 21. 6. 2018 11:21

Stačí číst o kousek víš, skutečně to bylo ono.
_Rocco_
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor