Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Fandaklara 11. 4. 2018 21:41

Nevi někdo proč to neukazuje všechny jména svátku?
Zkoušel jsem vše vymazat a znovu nastavit a beze změn. Dokonce jsem dělal i tovární nastavení a pořád nic
Přílohy
Screenshot_20180411-213834_Samsung Experience Home.jpg
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 12. 4. 2018 06:07

To ukazuje jen lidi co mas v seznamu ne ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Fandaklara 12. 4. 2018 06:34

Jde o svátky. Vždy jsem tam měl všechny jména a teď to postupně ubývá
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod lukasonderka 13. 4. 2018 17:27

Zdarec, našel jsem na displeji vadný pixel, vyreklamuju to?
Tel je z Alzy. Máte s tím někdo zkušenost?
Děkuji za podněty
lukasonderka
Junior

Odeslat příspěvekod sarga 16. 4. 2018 15:18

Napíši něco k mé aktualizaci na OREO. Po instalaci se mě neskutečně rychle vybíjela baterie, hlavně v noci na letecký mod. Battery Widget Reborn hlásil 1% za 30 minut...za noc 17-18% ztráta. Tak jsem zabrousil na fora, kde jako vždy, to nepotkalo jen Vás. Dříve jsem snad dobíjel 2x3x za týden, v noci letecký, někdy procenta ráno beze změny.
https://us.community.samsung.com/t5/Gal ... d-p/307926
Taky se mě moc ani nezdálo, že by se něco oproti 7kám něco v Oreu změnilo. Vše jakoby i graficky beze změny.
Tak jsem postupoval podle návodu, restart a jakmile se zobrazí logo, stisknout hlasitost. Přeplo se mi to nějakého bezpečného módu, pak jsem se vrátil zpět a měl jsem najednou Oreo, i se změnou grafiky atd..Výsledek v noci 2-3% ztráta, což asi je už ok.
Jsem čerstvý androiďák, můžete mě někdo srozumitelně vysvětlit, co jsem s Notem provedl?
Za další. Funguje Vám SmartSwitch? Mám mac. Zařízeni prý potřebuje po restartu nějaký čas na inicializaci.Mám zkusit později.
Děkuji za odpověď.
Zvuk: SE846, QP1R, W60, K702, KHV1, LCD-X, Carat Saphire,T2, M2Tech Usb, Mojo, HF5, Apple Ipod 6g, Fiio Q5
sarga
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kivalsj 16. 4. 2018 19:06

Od upgradu na Oreo se mi nezobrazuje počet nových mailů na domácí obrazovce. Zobrazení nových SMS zpráv, Viber, WhatsApp nebo telefonátů funguje. Vše ostatní po upgradu beze změn, plně funkční. Nic jsem neměnil na nastavení. Oreo mám oficiální. Nevíte co s tím? Děkuji za radu ;)

P.S.: Jedu na Microsoft Launcheru ale to samé je i na domovském Samsung Experience :(
kivalsj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 4. 2018 19:17

Factory reset jsi dělal?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kivalsj 16. 4. 2018 19:30

Factory reset jsem nedělal. Po něm je nutné nejspíše vše opět od začátku nastavovat....nebo se pletu? V předchozí verzi mi vše fungovalo.
kivalsj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 4. 2018 19:37

po majoritní aktualizaci se doporučuje, ano, obnoví vše do továrního nastavení
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vavca 16. 4. 2018 20:10

kivalsj píše:Od upgradu na Oreo se mi nezobrazuje počet nových mailů na domácí obrazovce. Zobrazení nových SMS zpráv, Viber, WhatsApp nebo telefonátů funguje. Vše ostatní po upgradu beze změn, plně funkční. Nic jsem neměnil na nastavení. Oreo mám oficiální. Nevíte co s tím? Děkuji za radu ;)

P.S.: Jedu na Microsoft Launcheru ale to samé je i na domovském Samsung Experience :(

mně to dělá to samé, ale po týdnu se to ustalilo a ukazuje. factory reset nedelám, kdo to má porád nastavovat.... :-))
vavca
Junior

Odeslat příspěvekod kappa2 17. 4. 2018 12:23

Nevíte někdo jak zprovoznit ovládání hudby tlačítkama na originální hf sadě?I když to nastavím v přehrávači tak to nefunguje.Zkoušel jsem jich víc.Jetaudio,poweramp.Díky
kappa2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 1050 17. 4. 2018 13:49

MikNote píše:může mi někdo prosím napsat, jak se používá ta funkce PIP ? V menu aplikací jsem ji povolil, ale nevím, jak do toho režimu přejít ...

Stlac/podrz zoznam poslednych aplikacii (multitasking?) a skus podrzat niektoru aplikaciu za "hornu listu". U tych podporovanych sa ti zobrazi modry stvorec s popisom a ked ju tam "pustis", tak sa ti zobrazi v plavajucom okne. Samsung aplikacie by s tym nemali mat problem.

-- 17. 4. 2018 13:59 --

Tak uz mam Oreo a .... zatial ziadna extra zmena.
Co ma dost stve, tak pri tmavej teme, v detialoch kontaktu, mi presvita svetle pozadie. Predtym bolo tmave.
Bateria sa zda byt ok, v noci, bez dat, cca. 1% za 6h.

AR Core som nainstalvoal uz davnejsie, ale AR Stickers (Google) mi stale hlasia, ze moje zariadenie nie je kompatibilne. A pritom uz davnejsie vysiel clanok, ze to Google oficialne spristupnil aj pre Note 8....???
1050
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fandaklara 18. 4. 2018 05:58

Je tu někdo kdo používá ap automateit? Po přechodu na oreo mi nechce ovládat wifi. Mám nastavené že po příchodu domů mi zapne wifi a obráceně.
Bohužel teď nefunguje
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod MikNote 18. 4. 2018 07:24

V oreo je auto wifi řešeno pomocí funkce známé wifi sítě. nastavení>připojení>wi-fi>upřesnit>automaticky zapnouot wi-fi .... a je to
MikNote
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fandaklara 18. 4. 2018 09:29

To sice jo ale samo už nevypíná? I tak děkuji
Fandaklara
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor