Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martin.spata 14. 1. 2018 19:49

Používám přední i zadní fólii ze samsung prodejny a alcantara cover. Folie se neodlepuje ani po cca 3 měsících.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 14. 1. 2018 20:40

Pokud mas 4000 fotografii koukni se na rychlost přenosu podle mne to jde přes Wi-Fi tak pokud je pomalá je
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 15. 1. 2018 09:09

Ohledně banky Air i Mbank otisk funguje normálně. Používám denně.
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smolpachol 15. 1. 2018 16:49

Ip Man píše:Ještě se chci vrátit k těm mikroškrábancům, používáte teda nějaká tvrzená skla na displeji? A jenom samotná skla nebo si chráníte i záda telefonu? Já mám teda jen záda v takové průhledné vaničce a je to příslušenství přímo od Samsungu, sklo na displeji nemám ale uvažuji o něm a když jsem hledal na internetu tak někde píšou že to sklo nemusí pasovat právě na tu spodní vaničku tím jak je ten displej po stranách zahnutý.


Psalo se to tady už dávno. NEJ sklo je Whitestone
https://www.mobilefun.co.uk/whitestone- ... ctor-64792
smolpachol
Junior

Odeslat příspěvekod smolpachol 15. 1. 2018 21:11

Naprosto debilní otázka, prosím nekamenovat :-)
Dá se nějak dostat do androidu navigace s mapama, co pracovala na staré Omnii i900???
Ta měla Windows Mobile
Naprosto perfektní a mapy v měřítku 1:10 000 mi ukázaly v lese všechny kančí stezky.
Mám SmartMaps, ale ..... ?
smolpachol
Junior

Odeslat příspěvekod mistr63 16. 1. 2018 12:04

Pokud jde o mě Note 8 funguje s oříškem taktéž naprosto bez problémů. To samé SafeinCloud .
mistr63
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod laryskyva 16. 1. 2018 18:30

Přihlášení otiskem na ERA smart banking taky funguje na Note 8 bez problémů.
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 1. 2018 00:53

Samsung Mobile Care, pojištění pro Note 8
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/sams ... 5-kc-denne
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod david747 20. 1. 2018 20:48

Prosím o radu. Note 8 mi neukazuje info o volajícím. Když mi někdo volá, neukazuje se kdy volající volal naposledy. Funkci mám samozřejmě zapnutou a nic. Taky nemůžu najít funkci nahrávání obrazovky. Díky za radu..
david747
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 1050 20. 1. 2018 22:17

smolpachol píše:Naprosto debilní otázka, prosím nekamenovat :-)
Dá se nějak dostat do androidu navigace s mapama, co pracovala na staré Omnii i900???
Ta měla Windows Mobile
Naprosto perfektní a mapy v měřítku 1:10 000 mi ukázaly v lese všechny kančí stezky.
Mám SmartMaps, ale ..... ?


Mne sa pred par rokmi podarilo najst na nejakom cyklofore naskenovane stare turisticke mapy SR, ktore sa dali otvorit v OruxMaps. Vecsinou dost podrobnejsie, nez moderne mapy a hlavne mali taky ten klasicky "look".
Mozno v CR niekto spravil to iste....? Skus pozriet nejake turisticke a cyklo fora.
Samotne OruxMaps mi prilis nesadli. Pri kazdej instalacii (novy telefon) mi dlho trvalo spomenut si, ako tam tie mapy importovat. Stale ma to hadzalo na nejake online. Teraz pouzivam radsej google mapy, alebo mapy.cz.

-- 20. 1. 2018 23:29 --

misak192 píše:Vse funguje jak ma, jen ted chci zjistit jak vypnout notifikace apky, kterou mam v Secured folder. Nevi nekdo jak? Apku mam naistalovanou jen tam, takze v nabidce notifikaci pro vypnuti (skoro vsechno mam vypnute) se ani neukazuje a kdyz takovou notifikaci mam tak stejne to napise "Contend hidden" protoze je to chraneno. Nevi nekdo jak to vypnout ?


Odomkni telefon, stiahni listu s notifikaciami a ked na notifikacii podrzis prst, mozes spravit rychlu volbu, alebo cez "podrobnosti" sa dostanes do dalsieho nastavenia.

-- 20. 1. 2018 23:39 --

Ad ochrana displeja.
Pouzivam ledview cover, ci ako sa to vola. Skvela vec, len mohla mat vpredu magnet.
Hladal som aj tak nejaku dalsiu ochranu displeja, chcel som tvrdene sklo. Ale nikde sa mi nepodarilo najst skusenosti na konkretny model + led view cover.
Tyzden pred vianocami som si dal na displej nalepit matnu foliu clear coat od mobile outfitters. Vyrezu ju presne na mieru a aj nalepia, prebehlo to cele na 1*. Bola este moznost do 7 dni to prist bezplatne reklamovat, ak by sa to zacalo odlepovat.
Folia mierne zasahuje az do zaoblenia, s obalom si nezavadzia. Matne prevedenie je pri beznom pouzivani uzasne, len pri fotkach a videach tam je vidno obcas taky divny farebny rozptyl, ako keby pohlad cez zamasteny displej. Ale pritom sa kazda mastnota da pekne utriet a folia vyzera stale ako nova.
1050
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smolpachol 21. 1. 2018 08:24

I přes to, že mám nalepené sklo Whitestone,
https://www.mobilefun.co.uk/whitestone- ... ctor-64792
tak mám taky pouzdro led view cover
http://www.samsung.com/sg/mobile-access ... 950PBEGWW/
smolpachol
Junior

Odeslat příspěvekod smolpachol 21. 1. 2018 09:58

Už jsem tu navi našel, tak si budu hrát. Všechny mapy mám uložené z dřívějška, tak jsem zvědavej
:-)

http://www.oziexplorer3.com/android/ozi ... droid.html
smolpachol
Junior

Odeslat příspěvekod RychJ 23. 1. 2018 10:21

Aktualizace Note8... 707MB.
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 23. 1. 2018 10:30

Právě stahuji...
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 23. 1. 2018 10:36

Ja myslel , ze uz dojde na note oreo. A oni daji jeste aktualizaci.
hurec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků