Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy Note 4, S5611...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reliks 14. 1. 2018 13:05

Ip Man: Já mam stejný problém s aplikací mBank. Potvrdili mi, že problém se týká vícero aplikací bank po poslední aktualizaci Androidu. Nezbývá než čekat na novou verzi aplikace.
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod shewcza 14. 1. 2018 16:35

Ahoj pánové, jsem novým spokojeným majitelem note8. Chtěl jsem ze svého starého telefonu galaxy s7 edge přehodit data s pomocí smart switche do note. Ale už to dělá cca 4hodiny. Musím podotknout, že v telefonu bylo kolem 4000 fotografii a vubec byl kompletne plny, ale presto se zeptam. Je to normalni? Sorry za diakritiku, pisu z mobilu.
shewcza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lenka2003 14. 1. 2018 16:55

Já to taky přesouvala a za cca 5 minut bylo hotovo. Myslím, že normální to není...
lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 14. 1. 2018 19:10

Ještě se chci vrátit k těm mikroškrábancům, používáte teda nějaká tvrzená skla na displeji? A jenom samotná skla nebo si chráníte i záda telefonu? Já mám teda jen záda v takové průhledné vaničce a je to příslušenství přímo od Samsungu, sklo na displeji nemám ale uvažuji o něm a když jsem hledal na internetu tak někde píšou že to sklo nemusí pasovat právě na tu spodní vaničku tím jak je ten displej po stranách zahnutý.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod martin.spata 14. 1. 2018 19:49

Používám přední i zadní fólii ze samsung prodejny a alcantara cover. Folie se neodlepuje ani po cca 3 měsících.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 14. 1. 2018 20:40

Pokud mas 4000 fotografii koukni se na rychlost přenosu podle mne to jde přes Wi-Fi tak pokud je pomalá je
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 15. 1. 2018 09:09

Ohledně banky Air i Mbank otisk funguje normálně. Používám denně.
Jirka-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod smolpachol 15. 1. 2018 16:49

Ip Man píše:Ještě se chci vrátit k těm mikroškrábancům, používáte teda nějaká tvrzená skla na displeji? A jenom samotná skla nebo si chráníte i záda telefonu? Já mám teda jen záda v takové průhledné vaničce a je to příslušenství přímo od Samsungu, sklo na displeji nemám ale uvažuji o něm a když jsem hledal na internetu tak někde píšou že to sklo nemusí pasovat právě na tu spodní vaničku tím jak je ten displej po stranách zahnutý.

Psalo se to tady už dávno. NEJ sklo je Whitestone
https://www.mobilefun.co.uk/whitestone- ... ctor-64792
smolpachol
Junior

Odeslat příspěvekod smolpachol 15. 1. 2018 21:11

Naprosto debilní otázka, prosím nekamenovat :-)
Dá se nějak dostat do androidu navigace s mapama, co pracovala na staré Omnii i900???
Ta měla Windows Mobile
Naprosto perfektní a mapy v měřítku 1:10 000 mi ukázaly v lese všechny kančí stezky.
Mám SmartMaps, ale ..... ?
smolpachol
Junior

Odeslat příspěvekod mistr63 16. 1. 2018 12:04

Pokud jde o mě Note 8 funguje s oříškem taktéž naprosto bez problémů. To samé SafeinCloud .
mistr63
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod laryskyva 16. 1. 2018 18:30

Přihlášení otiskem na ERA smart banking taky funguje na Note 8 bez problémů.
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 1. 2018 00:53

Samsung Mobile Care, pojištění pro Note 8
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/sams ... 5-kc-denne
Nick Cave
VIP uživatel

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení