Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod renek1 17. 11. 2017 18:19

Myslím, že kdo tenhle přístroj chce, ten si na něj ušetřil a neříkám, že je mu jedno kolik stojí, ale až tak to neřeší. Chtít furt nějaký slevy je děsná lidská vlastnost, ale na druhou stranu většinou takový člověk, když něco prodává, tak co nejdráž.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 17. 11. 2017 20:51

Jo,,,jo,,,renek1,,,s tím se nedá než souhlasit,,,koupit co nejlevněji a když to má pak prodat tak chce z toho vytřískat co nejvíc...

Jinak je ale pravda proč mám za něco dát víc než musím ??? Ať už jde třeba o povinné ručení,,,máslo nebo mobilní telefón...

Já jsem taky zvažoval modrou variantu za full cenu po které jsem toužil,,,ale vzhledem k tomu že bych na něj stejně narval nějakou ochranu a přední strana je nechutně černá,,,takže by to bylo stejně jedno,,,to samé bylo se single či double variantou,,,nakonec jsem se rozhodl pro šedivku za super cenu,,, :-) dorazila funglovka s neporušenou pečetí,,,takže za mě super,,,a zbylo mi na další elektro a příslušenství,,, :-) nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci... :-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 18. 11. 2017 09:31

@madmaxkimi
No vidis a proc nam nenapises se kterym obchodem jsi byl spokojeny ?
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 18. 11. 2017 10:47

A já to vzal s pojištěním celkově někde přes 30kKč, když do toho navíc započítáme kryty a další blbosti, možná i k 35. Takže taková cena iPhone X. Lituji? Ani omylem. A protože se mi nechtělo dávat těch 30+ hned, rozložil jsem si to na 3 splátky. Přeplatil jsem 500. Easy. Jestli ale chcete ušetřit, počkejte do nového roku. Na Note8 jsou slevy buď minimální, anebo žádné. Na šedivky se vyserte, netahejte to z Hongkongu, budete akorát litovat a nadávat si za ušetřených pár tisíc. Kdo Note8 chce, buďto na to má, anebo aspoň na splátky bez navýšení nebo s minimálním. Ale hlavně neblbněte lidi, je to drahý telefon a ne každý to využije. Pro mne je S Pen kruciální a kvůli němu jsem přešel zpět z iPhone. Kdo to nevyužije, kupte S8/S8+, které jsou teď za luxusní peníze. Nebo iPhone 7/8 ;)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 18. 11. 2017 18:08

alda.v,,,imobilyeu,,,vybíral jsem podle recenzí zákazníků a jsem nad míru spokojen,,,stál 20 600 + dobírka 200,,,skoro vždycky jsem kupoval telefóny od opů za plnou cenu,,,ale poslední dobou nejsou ochotni vlajkovky slevovat,,,Note 4 jsem kupoval jako šedivku z důvodů nedostupnosti bílé varianty na našem trhu a dorazila taky jako funglovka,,,je ale pravda že jsem jí kupoval asi 14 dní po uvedení na našem trhu,,,takže minimální šance na vracený nebo opravovaný kus,,,u Note 8 už šlo o peníze,,,prostě se mi nechtělo vysolit 27 litrů a jiný model jak Note nechci,,,hlavně nic nekupujte u elektrortv,,,tam jsem měl právě tu zkušenost s použitým zbožím,,,šlo gear S...

Sattero,,,chápu že jít do šedivky je vysoké riziko ve formě případné reklamace,,,ale to je na zvážení každého z nás,,,téměř všechno jsem měl na splátky,,,ale asi 2 roky co mě jedna banka na.rala,,,kdy jsem měl zájem o půjčku a díky tomu že jsem měl několik nepoužitých kreditek se ke mě zachovali skoro jak k neplatičovi,,,jsem se na.ral všechny zrušil,,,a od té doby jedině za své... :-) S-pen nepotřebuju,,,takže Nouta nemám proto že bych ho potřeboval,,,ale proto že jsem ho chtěl,,,takže kdo chce ať má co chce... :-)
Přílohy
IMG_20171118_180529-1900x1900.jpg
IMG_20171118_180112-1076x1913.jpg
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod FLOYDNOTE 19. 11. 2017 19:44

Zdar Noutaři, snad o té funkci víte, ale pro jistotu to sem hodím do placu. Jedná se o volání přes Wi-Fi. Takže když dorazím třeba na chalupu, kde mám úplně na prd signál operátora, tak to spadne na volání přes Wi-Fi. Kolega má taky N8, ale má Vodafone a ta funkce se mu tam vůbec nenabízí (to samé má i s VoLTE). Asi je to jen funkce u T-Mobile. Kdo z vás má N8 na O2 kartě, dejte vědět. Jinak, je to v nastavení volání úplně dole. Ještě tam jde nastavit, co chcete preferovat. Jestli Wi-Fi nebo mobilní síť. Za mě SUPER FUNKCE!!!

-- 19. 11. 2017 19:49 --

Přílohy
SmartSelectImage_2017-11-16-11-03-05.jpg
SmartSelectImage_2017-11-19-19-34-18.jpg
SmartSelectImage_2017-11-19-19-33-21.jpg
FLOYDNOTE
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 19. 11. 2017 21:11

@madmaxkimi
Diky , mobily.eu mi nebyli schopni napsat, pro kterou zemi byl Note8 vyrobeny, nebo jakou ma rom. Ne ze by na tom zalezelo ale Polaci XEO a Nemci DBT nejsou spatni co se aktuaizaci tyka.

Jeste jednu poznamku, ta nalepka na krabici neni zrovna standardni, ze by to bylo z Asie ?
Naposledy upravil alda.v dne 19. 11. 2017 21:12, celkově upraveno 1
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beesee 19. 11. 2017 21:12

Potvrzuji zcela bezproblémovou funkčnost VOLTE a WIFI volání v kombinaci Note 8 a Vodafone. Nejprve je však nutné tuto možnost zdarma aktivovat ve Vodafone Samoobsluze (aktivace VOLTE) a samozřejmě je nutné mít LTE SIM kartu. Následně je nutné Wifi volání aktivovat i v telefonu - pozor - nenastavuje se to v klasickém menu nastavení, ale je nutné spustit aplikaci "telefon" a pak přes tři tečky vpravo jít do nastavení a úplně dole je možnost "Volání Wi-Fi", kterou je nutné zapnout (lze i vybrat, zda bude preferovaná mobilní síť nebo wifi síť)
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod Blackhurricame 19. 11. 2017 21:26

V app messenger u samolepek v náhledu se mi animované samolepky nehýbají. Zacnou se hýbat až v chatu po odeslání. Dá se to někde nastavit nebo je to chyba N8?
Blackhurricame
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 20. 11. 2017 04:07

alda.v...koukal jsem na rozbalování Noutů na Youtube a jiný typ nálepek jsem neviděl,,,takže to bude OK...

No a u té verze,,,bude ti to stačit takhle ??? Vyčteš z toho něco ??? Já nemám ani páru pro který región to je,,,na krabičce je samozřejmě celá evropa,,,včetně ČR...
Přílohy
IMG_20171120_035856.jpg
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 11. 2017 06:14

madmaxkimi: už jsi tam nějaký fon reklamoval v imobily.eu ? já bych s tím doporučením byl velmi opatrný
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 11. 2017 07:25

Pánové doporučujte tady opravdu ověřené obchody a oficiální distribuci. Jestli si někdo chce pokoušet štěstí, budiž, ale toto fórum čtou i jen zájemci o Note8, kteří sem nepíšou, tak at nedostávají informace o rádoby obchodech, které nikdo nikdy neslyšel a ve kterých bude reklamace a vůbec nákup zařízení problémovým podnikem.

Ušetřit za nákup Note8? Buď počkat na akci/cenový pokles po novém roce, anebo radši šetřit.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beesee 20. 11. 2017 08:48

madmaxkimi: Tvůj Note se tváří jako z oficiální české distribuce z volného prodeje (tedy nikoliv od operátorů), protože má CSC kód ETL. Díky tomu, že vypadá jako určený přímo pro český trh, by neměl být problém s případnou reklamací přímo v autorizovaném servisu. Máš zřejmě štěstí - řada "šedivek" je totiž z Polska, Itálie, Německa atd. S těmi bys v autorizovaném servisu zřejmě neuspěl...
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod pavouk28 20. 11. 2017 13:16

Lze se zbavit bixby obrazovky? Vlevo od hlavní.
pavouk28
Junior

Odeslat příspěvekod machacvaclav 20. 11. 2017 15:31

Lze, když podržíš jakoukoli obrazovku, aby jsi se dostal k widgetům, a najedeš na obrazovku bixby a v pravém horním rohu můžeš vypnout.
machacvaclav
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků