Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy Note 4, S5611...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 13. 11. 2017 08:52

Tak jestli to správně chápu,,,tak ten McAfee musím odsouhlasit abych se ho zbavil,,,nebo to je jen zakázání aplikace,,,mám takový pocit že od té doby co jsem koukl na tu ochranu,,,tak mi to ukazuje 90/100,,,jestli se nemýlím tak předtím nebyl problém být na 100-vce,,,nebo to dělá i někomu jinému ??? Zajímalo by mě kde je ten zakopaný PES...asi v asiabistru... :-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod pavouk28 13. 11. 2017 12:06

Nemáte prosím info ze by se chystal cashback i na Note? Případně na levnější spolehlivý eshop? Ne ze bych tech 27 nemohl dát ale sleva potěší...
pavouk28
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 11. 2017 13:00

Max-shop za 25k, cashback na Note 8 bude dle mne až v 1pol. příštího roku
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 13. 11. 2017 16:35

No jóóó no,,,pořád,,,neumím číst,,,když zapnu McAfee dostanu + 10 bodů,,,takže logicky 100 - 10 = 90,,,tak proto,,,teď otázka zní jestli ten McAfee se dá odinstalovat nebo jen zakázat ??? Zkusím si odpovědět sám,,,vzhledem k tomu že jsou ty sr.čky narvané do telefónu násilím,,,takže půjde zřejmě jen o zakázání...

pavouk28,,,jestli máš odvahu,,,tak zkus šedivku,,,z kraje prodejů je minimální šance na vrácený nebo opravovaný kus...Jestli bude nějaká sleva,,,tak zřejmě před vánoci,,,ale na to bych moc nespoléhal,,,velcí prodejci nejsou moc ochotní slevovat,,,pokud chceš dát plnou palbu,,,tak si pořiď modrou variantu,,,budeš zatím výjmečný,,,nad ní jsem taky přemýšlel,,,ale nakonec vyhrála cena... :-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Note3 13. 11. 2017 20:25

Já koupil na Kasa.cz, kde měli slevu v pátek 13.10. slevu 13% na vše :) stačí si to jenom hlídat, i Okey má občas slevu 10% na vše. Tam jsem to měl domluvené, ale pak mi přišel email od Kase, tak jsem ho hned vzal :D
Note3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kzlatak 13. 11. 2017 20:33

Ahoj všem, jsem spokojený majitel Notu, ale po pár týdnech používání jsem přeci jen našel mušky, nesetkal jste se s tím někdo?

1. Několikrát se mi stalo, že se mi najednou přerušil hovor, který trval více než 10 minut, zkoušel jsem mít zaplé Wifi volání, tak jsem deaktivovat, ale dnes se mi to stalo zase na normálním VoLTE

2. Když jsem volal prvních pár hovorů, ukazovalo se mi na obrazovce HD a zvuk byl moc pěkný, teď se neukazuje nic a zvuk průměr

3. Našel jsem vadný pixel, ale je to zajímavé, svítí modře na zaplém černém displeji - je to vidět při AOD když se zvýší jas - nevím jestli je to na reklamaci a jestli to mám vůbec řešit.

Díky moc.
kzlatak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 11. 2017 18:26

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alda.v 15. 11. 2017 15:42

@kzlatak
1. dela mne to stejne i na jinem telefonu Co zavedli v Brne LTE, je to hruza.
2. HD u T-Mobile mam dostupne take jen nekdy, strida se to i behem dne.
3. zadny vadny pixelu founuu za tyhle penize bych nesnesl a zkusil bych reklamovat, mel jsi si udelat test obrazovky hned po koupeni a vratit ve 14 denni lhute.
OnePlus 3
alda.v
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 11. 2017 16:02

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mkrul80 15. 11. 2017 16:47

Dobrý den, nevím co mám spatne ale v nastaveni/pripojeni/mobilní sítě my chybí zatržítko pro použití vo let a vo wifi a aplikace od vodafone vo wifi mi hlásí že to můj telefon nepodporuje. Mám zakoupený note 8 v elektrowordu tak nevím co je špatně dokáže nekdo pomocí vo let mám u operátora povolený ale hezky hovory se neuskutecnuji. Diky

Edit:Vo lte zprovoznění po zapnutí a vypnutí telefonu nejspis po aktivovani v samoobsluze vodafonu byl potřeba restart.

Vo wifi po nainstalování aplikace od vodafone my to píše že zarizeni není podporovano
Přílohy
Screenshot_20171115-164008.jpg
Naposledy upravil mkrul80 dne 15. 11. 2017 17:07, celkově upraveno 1
mkrul80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vavca 15. 11. 2017 16:56

@kzlatak

presne jak píše alda.v

ad 1)
s signálem v Brně mám problém od letošního ledna, myslel jsem si že je to notem 4 , ale blbně mi takto i staré služební nokia 6700 classic, takže to asi až tak nebude problém LTE, jako BTS. Protože po stížnosti na T-mobile (služebním) tak restartovali BTS a 14 dní to bylo ok, pak zase to samé.... Jakmile zmizím z území Brna, je po problému...

ad2) totéž
vavca
Junior

Odeslat příspěvekod vavca 15. 11. 2017 19:22

mkrul80

Mám tmobile Note 8 a obě volby mi zapnout jdou a fungují, resp. obě jdou zapnout i vypnout...
vavca
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 15. 11. 2017 20:30

Jaká je poslední aktualizace FW pro Note 8 a datum bezpečnostních aktualizací Android ? Dík
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod mkrul80 15. 11. 2017 22:13

vavca píše:mkrul80

Mám tmobile Note 8 a obě volby mi zapnout jdou a fungují, resp. obě jdou zapnout i vypnout...

Už vyřešeno vo wifi se zapíná v nastavení volání a funguje dobře celkem mě i překvapilo, že po vypnutí wifi během hovoru nepoznám přechod zpet na gsm.
mkrul80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IMI5 16. 11. 2017 19:04

Stále čekám jestli bude nějaká ta akce taky na Note 8.
Samsung Galaxy S8 Black
IMI5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor