Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 14. 10. 2017 08:05

Toho se také trochu bojím. Nejdříve testnu raději tu folii za 700,-Kč. Je to u ní tak 70 ku 30. Sedm lidí z deseti to chválí a 3 na ní nadávají. Dokud nevyzkouším,tak nemůžu soudit :) Někde na zahraničním foru jsem četl,že nakonec ta folie od Samsungu bude. Zřejmě Samsung neví,co dělá levá a pravá ruka. Takže když tak objednám někde ve světě,pokud Český Samsung mít nebude. Byl jsem s ní vždy spokojený i na N7 se na ní dobře psalo Spenem. Pokud by někdo náhodou již narazil někde na zahraničních stránkách na originál Samsung folii,tak hoďte link ;)
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najj 14. 10. 2017 08:19

RychJ píše:Měl jsem ho na Note8. Bohužel se nepovedlo nalepit správné...

Důležité je, že dokud se nezasvítí UV světlem, lepidlo nezaschne. Takže když náhodou sklo sjede, můžete s ním hýbat a ustalovat jej třeba 5 minut, je na takovém měkkém polštáři. Až když je jistota, že je 100% přesně nasazené, stačí posvítit a je to. Přijde mi to praktičtější, než normálně lepené sklo/folie, protože tam pokud se netrefite napoprvé, není možnost to posunout, musí se přelepit a rohy už tak nedrží. Za mě tedy je lepidlo výhoda. Jen jsem si říkal, že by byl průšvih, kdyby omylem nateklo třeba do bočních tlačítek...
Najj
Junior

Odeslat příspěvekod RychJ 14. 10. 2017 08:52

Jasně, ale první sviceni na zaschnuti lepidla má být ještě v tom drzaku. To jsem právě udělal... a už bylo pozdě na posunutí skla... takže to chce vážně opatrně...
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 14. 10. 2017 20:23

Máte někdo Clear View Standing Cover? Je na něm dobře vidět AOD? Na videu to moc vidět není. Taky mě zajímá zda se dá kryt dobře ohnout, aby se dalo psát spenem. A poslední otázka,zda se dá ohnout kryt tak,že se dá telefon vložit do držáku v autě. Díky za info
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 14. 10. 2017 22:43

Zajimavy srovnavaci test na ktery jsem nahodou narazil. https://www.youtube.com/watch?v=hLSH74_FSNo
nAscA
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod ajvn7 16. 10. 2017 19:06

Zdravím všechny majitele Note 8, tento mobil mám necelý měsíc a už ho mám celý doškrábaný. Dávám ho sammostatne do kapsy, nic jiného v ní nemám, na stůl ho pokládám opatrně, vážně si na něj dávám pozor a i tak to nepomáhá. Má někdo podobné zkušenosti? Mel jsem note 4 celkem tri roky, neměl jsem na něm nikdy obal ani ochranné sklo a nepodařilo se mi ho nikdy poškrábat. A note 8 je doškrabaný celý. Jak displej, tak zadní část
ajvn7
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 16. 10. 2017 19:28

Pošli fotky, to se mi nezdá.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasmek 17. 10. 2017 07:50

Hele jak jsem psal o par stran driv. Taky se mi ho povedlo poskrabat a to jsem na nej extra opatrnej. Pritelkyne se mi az smeje. Nenosil jsem ho nikdy s klicema a temer jsem se vyhejbal noseni ho v kapsach. A bum, jednou jsem ho mel delsi dobu v kalhotech a pravej horni kraj zaobleni poskrabanej. Odty doby ho do kapsy uz nedavam. Jako gorilla glass 5 zatim nejhorsi co sem zazil. Proto si myslim ze sklo/folie je nutnost. A jak rikas, taky jsem na predesly modely nepouzival nikdy nic
Sasmek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Auto1 17. 10. 2017 08:36

Slyšel jsem že někdo na bazoši nabízí překrytování Samsungů z originál dílů tak, že přehodí záda i předek jen plasty bez displaye. Je to technicky možné? Vím že Setos to dělá jen včetně displaye. Ale jde to u Note8 přehodit jen ten krycí plast nad displayem? Kde je dotyková vrstva? Pokud by to šlo, tak všechny ochrany proti poškrábání jsou nesmyslné. Stačí po záruce dát nové plasty a hotovo. Pouzdra mají smysl jen proti roztříštění ale fólie a skla by byly zbytečná. Je tu někdo kdo dělá servis a ví jak to je?
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.spata 17. 10. 2017 08:59

Něco málo k výměně skel.... Galaxy Note 8 získal skóre opravitelnosti 4/10, a to zejména díky silnému lepidlu, které je použito na zadním krytu a na předním krytu s displejem. Silně přilepená je i baterie, takže její servisní výměna nebude nic snadného. Samsung Galaxy Note 8 ale dopadl o něco lépe než The Essential Phone, který se bez dodatečného poškození skel a displeje prakticky nedá rozebrat.


Znovu jsem psal do prodejny Samsung na černém mostě a nemají sadu folii a ani mi na telefon folii nenalepí tu jejich invisibleshield nebo jak se jmenuje, protože nemají vůbec nic. Zatím používám folie z číny abych neměl telefon bez ochrany, ale zahnuté strany jsou odlepené.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 10. 2017 09:48

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod machacvaclav 17. 10. 2017 10:28

Divný, tahám telefon po kapsách, v tašce (čekám na pouzdro na pásek, abych mohl nosit stejně jako původní Note 3) a zatím musím zaťukat všechno v pohodě. Včera jsem zase po delší době chytil do ruky Note 3, který jsem nechal manželce a musím říct, že Note 8 nemá chybu, jak tvarem, tak výkonem. Jediný co je blbí, že až odejde baterie tak za výměnu to bude darda. U Note 3 od září 2013 mi vydržela baterie až doposud, tak snad bude mít takovou výdrž i ta v Note 8. Jak o baterii pečujete, jestli se to dá, resp. jak nabíjíte, aby jí to moc neničilo?
machacvaclav
Junior


Odeslat příspěvekod machacvaclav 17. 10. 2017 10:42

Jo ještě jeden postřel nikdy jsem neměl Android 7, tak se mi zdá dost komplikovaný s veškerými těmi povoleními a nastaveními. Nejde mi například rozběhat "ok google" nebo i "Hi Bixbi", asi mám něco zakázané nebo špatně nastavené, ale zatím na to nemůžu přijít. Mluvím na něho, a nedostávám od něho reakci. Ne, že by na tom visel svět.

-- 17. 10. 2017 11:47 --

https://m.mobilmania.cz/jak-spravne-dob ... 281#part=1
Jo to jsem četl, takže nabíjím třeba dvakrát denně a to do 95%.
machacvaclav
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků