Samsung Galaxy J7 (2017) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 31. 12. 2017 22:18

roy1 - nikdy jsem s tímto programem nedělal, tak nevím, kde ho oficiálně stáhnout. Až budu mít více času, zkusím pohledat.
Reku
VIP uživatel


Odeslat příspěvekod Reku 31. 12. 2017 23:47

Díky :-) mezitím jsem to našel zde: https://www.svetandroida.cz/adb-a-fastboot-201701/
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Klamerka 6. 1. 2018 22:19

Zdravím

Nakonec jsem si po výběru také pořídil J7 a rád bych se zeptal na nějaké drobnosti:

1) Zkoušel jsem dle návodu přiřadit SD kartu ke vnitřnímu úložišti. Postupoval jsem dle návodu na svetandroida.cz a je tak jednoduchý, že asi není co pokazit. Přesto se mi nepovedlo, tak se zeptám, zda jste někdo dělali a zda jste nepostupovali jinak?

2) Lze "nějak" nastavit, aby se budík spouštěl tak, že nejdříve začne vibrovat a hlasitost zvuku se bude postupně zvyšovat? Měl jsem to akto na posledních třech telefonech různých značek a systémů a nyní jsem byl v šoku, když to hned naplno začalo ječet.

Děkuji
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 1. 2018 03:39

2) pokud toto neumí vestavěný, není nic snazšího než nainstalovat jiný
používal jsem tady ten
https://play.google.com/store/apps/deta ... free&hl=cs
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 7. 1. 2018 11:08

Klamerka - taky se mi to nepodařilo. Telefon se často odpojoval a i když příkaz zdánlivě prošel, nic se nestalo. Ani ten doporučený restart nepomohl. Tak jsem toho nechal. Strávil jsem tím několik hodin, zkusil jsem i jiné ADB..... nic.
Zlatý J500, který to má obsaženo v základu, tak se nemusí dělat takové kejkle s nejistým výsledkem.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Klamerka 14. 1. 2018 12:56

Pánové, opět prosím o radu.

Možná se bude spíše jednat o Android obecně, ale nepřišel jsem na to. Předešlý Xiaomi RN3 byl můj první android a do té doby jen WM/WP, takže prosím o shovívavost.

Jsem zvyklý používat OneDrive a chci, aby se na něj synchronizovaly vyfocené fotografie.V nastavení OneDrive v mobilu mám, že se mají fotografie synchronizovat, ale neukládají se. Hledal jsem v nastavení fotoaparátu a galerie a nějak nenašel. Našel jsem jen, že se fotografie budou ukládat na Samsung cloud, ale volbu na OneDrive jsem nenašel.

Neporadíte prosím?
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod vilik 8. 3. 2018 13:31

Zdravím pánové.
Prosím o pomoc. Tento telefon jsem pořídil manželce a ta byla zvyklá na specifické (vlastní) zvukové oznámení SMS a MMS zpráv. Jenže nějak se mi nedaří nastavit SMS a MMS vlastním zvukem. V telefonu jsou předvolena nějaká oznámení Skyline, ale rád bych k nim přidal to své. Bohužel, když vypnu to předvolené nejde oznámení žádné. Nevíte někdo, jak do telefonu přidat své oznámení zpráv? Přidat vyzvánění není problém.

Děkuji.
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grego6891 18. 8. 2018 12:23

Prosím Vás, existuje niekto komusa teda podarilo pridať SD kartu k internému úložisku? Ak áno, prosím o fungujúci postup... Ďakujem
grego6891
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smates 18. 8. 2018 15:03

Ano slo mi to na J5 2016.Tady nemam potrebu protoze mam versi s 32Gb pameti.Jinak si najdi postup pro S7 podle neho jsem to udelal.
smates
Junior

Odeslat příspěvekod grego6891 18. 8. 2018 18:32

A niekto kto uspel na J7?
grego6891
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honzicekcz 14. 4. 2020 21:30

Vlastním J7 2017 a našel jsem způsob jak mít možnost přesunout aplikace, co to standartně nechtějí. Vcelku jednoduché. Otevřít menu s "Vývojářské možnosti" (kdo neví jak určitě vygooglí) a tam najít položku "Vynutit povolení aplikací na externím uložisti" (asi 3 od spodu). Od této chvíle se dá přesunout veškeré aplikace co si nainstalujete. Docela super :-)
Honzicekcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 5. 2021 10:18

Samsung Galaxy J7 (2017) obdržel novou aktualizaci: J730FXWS8CUD1 nové bezpečnostní záplaty. Aktualizace je zatím v Bangladéši a Sri Lance a Nepálu.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků