Samsung Galaxy J7 nezobrazují se mi složky v PC

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dzirka 29. 5. 2017 20:18

Dobrý den, mám uložené některé věci ve zložkách storage/emulated/0... Když připojím mobil k PC, zobrazují se mi pouze některé složky, tyto tam ale nevidím. Díky předem za radu
Dzirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 5. 2017 02:23

veci ve slozkach jsou soubory.slozky jsou slozky :-) podle popisu mountpointu mas problem se zobrazenim neceho co je v internal memory.jestli slozek nebo souboru vi buh,z tvyho popisu to neni jasny.az reknes jako co mas mobil pripojen jde pokracovat dal.od typu pripojeni se odviji to co uvidis.pokud chces videt vse a se vsim pracovat,volba foto nebyva ta prava.MTP,MASSTORAGE,jo.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzirka 30. 5. 2017 18:55

Děkuji za odpověď. Pokusím se ještě jednou více popisně. Používám aplikaci, která má soubory uložené v adresáři k němuž vede cesta /storage/emulated/0/SetlistHelper
Když připojím mobil k počítači přes USB, povolím přístup k zařízení (allow acces to device data) Otevřu jakéhokoliv průzkumníka, ukáže se mi nová jednotka "Phone", jdu do ní, tam mám několik adresářů (alarms, documents, music atd...) nicméně adresář storage tam nevidím. Otázka je proč tyto adresáře nevidím a co udělat proto, abych k nim měl přístup.
Dzirka
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků