Samsung s6 Edge běží jen na nabíječce

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod a3min 18. 4. 2017 06:50

Zdravím, mám problém s tímto kusem mobilu,, mobil se rozjede jen na napájení, objednal jsem a vyměnil baterii ale pořád stejný problém, jednou se mi povedlo mobil odpojit a fungoval zkusil jsem ho restartovat najel v pořádku, všiml jsem si že baterie měla 56% a při druhém restartu už se nezapnul. Po připojení na nabíječku se zobrazila baterie na 100% ve vyplém stavu po zapnutí také na ploše ukazovala baterie 100% celkem záhadný kus, jakoby mobil nebral šťávu z baterie ale jen z nabíječky, měl někdo prosím stejný problém ?? a jak postupovat,, kontroloval jsem oxidaci na zákl. desce ale ani smítko :( 8-S
a3min
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 18. 4. 2017 07:35

No co jsem pochopil tak jsi se v tom hrabal sám. Takže na záruku to není. Může to být cokoliv včetně základní desky. Takže asi smůla.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a3min 18. 4. 2017 07:42

Záruční list jsem společně s krabicí nejspíš vyhodil při stěhování :D
takže bych se nečapal :) jen mě napadlo zda někdo neměl stejný problém,, servisy jsou zbytečně drahé takže si baterie nebo lcd a digitizéry měním sám :-D
a3min
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tttppp40 18. 4. 2017 09:35

Já měl trochu něco podobného. V servisu už na první pohled zjistili že je nafoukla baterka, takže v rámci záruční opravy měnili baterii, konektor nabíjení a softwarove ho testovali. Ještě před tím jsem volal na infolinku Samsung a tam mi doporučil spustit telefon v bezpečnostním režimu,prý za účelem zjištění jestli bude stejný problém. Zkus to hodit do bezpečnostního režimu a nebo zavolej infolinku Samsung (číslo si už nepamatuji).
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 18. 4. 2017 12:38

a3min a nezkoušel si ho přeflešovat přes Odin aby se vyloučila softwerová chyba ? Pokud by to nepomohlo tak to můžou být dvě věci. Vadný usb charging port který by jsi si v podstatě mohl vyměnit i sám neba vadný nabíjecí obvod na základní desce což je na výměnu desky.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků