Samsung s6 Edge běží jen na nabíječce

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod a3min 18. 4. 2017 07:50

Zdravím, mám problém s tímto kusem mobilu,, mobil se rozjede jen na napájení, objednal jsem a vyměnil baterii ale pořád stejný problém, jednou se mi povedlo mobil odpojit a fungoval zkusil jsem ho restartovat najel v pořádku, všiml jsem si že baterie měla 56% a při druhém restartu už se nezapnul. Po připojení na nabíječku se zobrazila baterie na 100% ve vyplém stavu po zapnutí také na ploše ukazovala baterie 100% celkem záhadný kus, jakoby mobil nebral šťávu z baterie ale jen z nabíječky, měl někdo prosím stejný problém ?? a jak postupovat,, kontroloval jsem oxidaci na zákl. desce ale ani smítko :( 8-S
a3min
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 18. 4. 2017 08:35

No co jsem pochopil tak jsi se v tom hrabal sám. Takže na záruku to není. Může to být cokoliv včetně základní desky. Takže asi smůla.
guiz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod a3min 18. 4. 2017 08:42

Záruční list jsem společně s krabicí nejspíš vyhodil při stěhování :D
takže bych se nečapal :) jen mě napadlo zda někdo neměl stejný problém,, servisy jsou zbytečně drahé takže si baterie nebo lcd a digitizéry měním sám :-D
a3min
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tttppp40 18. 4. 2017 10:35

Já měl trochu něco podobného. V servisu už na první pohled zjistili že je nafoukla baterka, takže v rámci záruční opravy měnili baterii, konektor nabíjení a softwarove ho testovali. Ještě před tím jsem volal na infolinku Samsung a tam mi doporučil spustit telefon v bezpečnostním režimu,prý za účelem zjištění jestli bude stejný problém. Zkus to hodit do bezpečnostního režimu a nebo zavolej infolinku Samsung (číslo si už nepamatuji).
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 18. 4. 2017 13:38

a3min a nezkoušel si ho přeflešovat přes Odin aby se vyloučila softwerová chyba ? Pokud by to nepomohlo tak to můžou být dvě věci. Vadný usb charging port který by jsi si v podstatě mohl vyměnit i sám neba vadný nabíjecí obvod na základní desce což je na výměnu desky.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor