Samsung Gear Fit 2

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DirtyKing 10. 8. 2017 06:02

Tak GPS už funguje, ale ta nevibrující notifikace na messenger mě celkem štve.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dezavy 10. 8. 2017 23:57

Ahoj všem, k čemu přesně slouží WIFI v tomto náramku?
Jde mi o to, jestli když jsem vzdálen z dosahu bluetoth, tak jestli mi i přesto budou chodit notifikace SMS v případě, že budu mít zapnuté Wifi?
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 11. 8. 2017 04:22

Přesně jak píšeš. Musíš samozřejmě být na stejné Wi-Fi, ke které máš připojen telefon.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b.o.i 11. 8. 2017 11:37

Zdravim, mame cca tyden novy Gear Fit 2 a pouziva ho zena. Stava se ji, ze ji nepravidelne vyskoci v pravo nahore ikonka baterky a hodinky zavrni i kdyz jsou hodinky dostatecne nabite. Nevite, co to muze zpusobovat ? Dekuji za rady
programmer
b.o.i
Junior

Odeslat příspěvekod jula007 11. 8. 2017 13:43

Pokud se nemýlím,tak to dělá, když se třeba na chvilku odpojí od bluethoot (vzdálení se od mobilu)

-- 11. 8. 2017 14:54 --

Nedávno se mi stalo,že se mi počítala poschodí jak o život,i když jsem se podrbala na hlavě:-),už jsem si nevěděla rady, co s tím, za den jsem jich tímto způsobem "udělala" třeba 140, i když jsem jen seděla.Pomýšlela jsem na reklamaci a opravu,pak jsem si dala práci a očistila všechny kontakty,sundala řemínek a pod jednou stranou hodinek je malá dírka,tak jsem to taky očistila, vyfoukala a světe div se- problém byl vyřešen. Od té doby zase pohoda. Tak kdyby se vám to někomu stalo, zkuste tuto první pomoc.
jula007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavlos23 20. 8. 2017 23:21

Poslední dobou se mi dost vybíjí. Dají den, max 1,5. Vrneni je odpojení od BT telefonu
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 21. 8. 2017 08:32

DirtyKing: upozornění vibrováním mi funguje i u WhatsApp a dalších aplikací (ty které chceš nastavíš v telefonu v aplikaci Gear Fit v sekci Nastavení/Oznámení). Pokud Ti to zlobí, doporučuji uvést hodinky do továrního nastavení (najdeš v hodinkách) a odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci Samsung Gear v telefonu.
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod jula007 23. 8. 2017 17:16

Kdo bude pokukovat po nástupci Gear Fit2 -
https://samsungmania.mobilmania.cz/titu ... -a-1339318
https://samsungmania.mobilmania.cz/bles ... fault.aspx

Jinak pásek jsem už dávno taky proměnila,protože často se mi stalo,že jsem o něco zavadila a rozepnul se mi.Nakupovala jsem na - https://www.aliexpress.com/premium/sams ... isViewCP=y
Barevný s potiskem sice hezký,ale hned se tisk ošoupal,takže z černého podkladu se stříbrným potiskem je ve finále černý, pro mne je jistější klasický zapínání do dírky s tím pásečkem na průvlek.Kovový už je těžší.
jula007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DirtyKing 23. 8. 2017 18:02

beesee: děkuji, bohužel bez úspěchu. Udělal jsem to co si psal, ale stále fungují notifikace vibrací pouze na SMS, GMail. Na Messenger a WhatsApp se displej pouze rozsvítí, ale nic nevibruje :-(
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavlos23 24. 8. 2017 05:50

Loupe se Vám taky origo náramek?
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 24. 8. 2017 10:17

DirtyKing: zkus jeste zkontrolovat nastaveni primo v aplikaci WhatsAppu (nastaveni/oznameni) - tam se take nastavuji vibrace.
Pavlos23: jo, loupala se mi vrchni tenoucka vrstva a vypadalo to osklive, tak jsem pres ebay objednal za par kacek nahradni a sedi perfektne, jen je z trochu tenciho materialu. Nahradni pasek pouzivam uz cca. ctvrt roku.
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod Pavlos23 24. 8. 2017 18:40

Jj, to je ono. Celkem mě překvapilo, že tak brzo.
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod jula007 28. 8. 2017 07:18

Tak od doby,kdy se mi v mobilu zaktualizoval Android na Nougat,tak zjišťuji,že se mi některé notifikace jako oznámení z kalendáře-plán ozve jen jako zavibrování,ale vůbec se nerozsvítí displej,ani mi tam nesvítí vlevo puntík.Tudíž se mi stane,že to ani nezaregistruji. Mám Fit2 a dcera předchozí typ a taky si na to stěžuje,tak nevím,jestli je chybička u nás nebo se to u někoho taky stalo?
jula007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DirtyKing 28. 8. 2017 09:59

Já mám současný telefon koupený už z výroby s Nougatem a nemám s tímhle žádný problém. Už mi fungují i ty vibrace díky radě od beesee.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků